Wtorek 27.05.2008

Jacyków: "Nienawidzę pedałów! Tylko ich rucham!"

Tomasz Jacyków

Jacyków: "Nienawidzę pedałów! Tylko ich rucham!"Agencja My Photo

Tomasz Jacyków to jednak obleśny, wulgarny człowiek. Nie dajcie się zwieść jego trochę uładzonej, "śniadaniowej" wersji. Człowiek który rano naucza Wasze mamy na temat mody i ubrań, poza anteną wypowiada się używając najwulgarniejszych słów. Nawet w wywiadzie dla gazety! Wyobrażacie sobie jak zwraca się prywatnie do ludzi?

W wywiadzie dla Marketing & More wyznał, że gardzi środowiskiem gejowskim, a nawet ludźmi z którymi uprawia seks. Tak jak ostatnio wyznał nie pamięta imion swoich kochanków i gardzi ludźmi, których "rucha".

Jestem bardzo nietypowym gejem, ponieważ nienawidzę pedałów - chwali się Tomek. I w ogóle nie utrzymuję kontaktów ze środowiskiem homoseksualnym, traktuję je wyłącznie instrumentalnie - to znaczy wchodzę w nie wtedy, kiedy chcę się wyruchać. I tylko i wyłącznie. Natomiast nie przyjaźnię się z gejami, nie chodzę na imprezy gejowskie. Jestem absolutnie niezależną jednostką aspołeczną.

Posłuchaj całej nagranej rozmowy -
http://www.wrzuta.pl/film/swTUVlU0gc/

Czy tym razem przesadził? Czy TVN zreflektuje się w końcu, że nie jest to odpowiednia osoba do umilania ludziom czasu przy śniadaniu? Naprawdę, może czas przestać robić z niego autorytet, śmiać się z jego żarcików i jeść mu z ręki?

Komentarze (1152)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1152
Odpowiedz
35 6
zgłoś
gość 27.05.2008 02:23
rzygne, no naprawde, on nawet do krow s ie nie nadaje, za wysoko dla niego
Odpowiedz
9 19
zgłoś
gość 27.05.2008 02:27
przeciez tomek tylko prowokowal:)
Odpowiedz
20 8
zgłoś
gość 27.05.2008 02:31
Jacyków nie lubi gejów, bo podświadomie walczy ze swoją orientacją!
Odpowiedz
9 6
zgłoś
gość 27.05.2008 02:31
osz... nie toleruje takiego wulgaryzmu (w publicznej rozmowie). Zeby on styl mial. jego opisy strojów ludzi we Wprost to raczej strona ?Humor niż ocena ich ubran, wiec niech sie humorem zajmie a nie ... nie wiem czym on sie zajmuje ..... jest "stylista "
Odpowiedz
6 5
zgłoś
gość 27.05.2008 02:40
niech on nie uzywa takich slow bo ktos mu wytnie i sie skonczy
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 27.05.2008 02:53
spieprzaj dziadu
Odpowiedz
11 6
zgłoś
gość 27.05.2008 02:56
Obrzydliwy to chyba trafne określenie, wiocha jedzie na kilometr. I tycy ludzie w tv występują- świat się kończy...
Odpowiedz
7 4
zgłoś
GRATULUJEMY 27.05.2008 03:06
GRATULUJEMY MAĆKOWI I MARZENIE!!! ZOSTALI RODZICAMI :-)
Odpowiedz
10 5
zgłoś
gość 27.05.2008 03:27
Sra we własne gniazdo.
Odpowiedz
8 5
zgłoś
gość 27.05.2008 03:36
jemu to tylko na morde narzygać a potem ją skopać!!wstretny bueeee!!!!!!!!!! co to jest w ogóle??
Odpowiedz
8 6
zgłoś
gość 27.05.2008 03:58
boss
Odpowiedz
8 6
zgłoś
gość 27.05.2008 04:04
On nawet nie zna sie na modzie.
Odpowiedz
12 7
zgłoś
gość 27.05.2008 04:09
Ten typ jest wypaczony psychicznie.Z tego co wiem ma skłonności sado-maso.
Odpowiedz
7 7
zgłoś
gość 27.05.2008 04:41
Ten typ jest wypaczony psychicznie.Z tego co wiem ma skłonności sado-maso.
nie tylko,jest też nekrofilem...! pracownikom miejskiej kostnicy daje po stówie na "oranżadę" i spokojnie sobie rypie "zimne" babcie po 80-tce......! rada jest tylko jedna...zastrzelić i skutecznie zutylizować........
Odpowiedz
6 6
zgłoś
gość 27.05.2008 04:41
geje sa wporzo,jacykow to smiec
Odpowiedz
5 5
zgłoś
gość 27.05.2008 04:45
dzisiaj zacznę starania o pozwolenie na broń....zastrzelę to łażące gówno i przestanie śmierdzieć ! chyba,że ktoś już ma "rekwizyt" do wypożyczenia....?!
Odpowiedz
6 4
zgłoś
gość 27.05.2008 05:01

nie tylko,jest też nekrofilem...! pracownikom miejskiej kostnicy daje po stówie na "oranżadę" i spokojnie sobie rypie "zimne" babcie po 80-tce......! rada jest tylko jedna...zastrzelić i skutecznie zutylizować........
Odpowiedz
7 5
zgłoś
gość 27.05.2008 05:07
Po raz pierwszy popieram cie pudlu masz swieta racje.
Odpowiedz
5 5
zgłoś
gość 27.05.2008 05:12
sklonować to gówno i dać na wyposażenie armii....nawet ruscy i amerykanie nie mają tak skutecznych militariów..! on jest 1000 razy gorszy od broni biologicznej..! gdyby żył Saddam i skorzystał z klonów Jacykowa,to amerykanie przeżyli by drugi Wietnam......
Odpowiedz
4 6
zgłoś
gość 27.05.2008 05:17
az zal patrzec na co ta Polska schodzi. jesli juz takich pajacow wpuszczaja do telewizji to az przykro sie robi. kompletny brak kultury i jeszcze go publicznie pokazuja. a pozniej rodacy dziwicie sie dlaczego na zachodzie nas ponizaja i sie z nas wysmiewaja. oto macie odpowiedz...
Odpowiedz
5 5
zgłoś
ta z usa 27.05.2008 05:21
nie mozna byc gejem i jednoczesie nim nie byc...
Odpowiedz
3 2
zgłoś
wst 27.05.2008 05:26
Ta wypowiedz bardzo przyomina mi wypowiedzi Dody , czyzby to ta sama rasa ;-). Ludzie popatrzcie prosze co sie w tej naszej polsce dzieje, wygladamy na tle innych jak ludzie z obornikem w kieszenich co dobrze krowe sprzedali. "Wstyd " Doda , Jacyków i Rydzyk . Śmietanka o troszke ciemnym koloże. Ojciec Święty sie w grobie przewraca, a nasz kraj jest wysmiewany. Dobrze że mamy jeszcze Dudka, Kubice i Pudziana. Naszczescie jeszcze im nie udezyla woda sodowa do glowy.
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 27.05.2008 05:30

Racja ale naucz sie ortografi.
Ta wypowiedz bardzo przyomina mi wypowiedzi Dody , czyzby to ta sama rasa ;-). Ludzie popatrzcie prosze co sie w tej naszej polsce dzieje, wygladamy na tle innych jak ludzie z obornikem w kieszenich co dobrze krowe sprzedali. "Wstyd " Doda , Jacyków i Rydzyk . Śmietanka o troszke ciemnym koloże. Ojciec Święty sie w grobie przewraca, a nasz kraj jest wysmiewany. Dobrze że mamy jeszcze Dudka, Kubice i Pudziana. Naszczescie jeszcze im nie udezyla woda sodowa do glowy.
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 27.05.2008 05:30
dziwny jest teeen swiaaat
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 27.05.2008 06:13
najgorszy duren wszechczsow, totalny idiota/ takiej mordy nie powinno sie nigdzie pokazywac, bo obrzydzi wszysko co jest mozliwe
Odpowiedz
6 3
zgłoś
gość 27.05.2008 06:17
blysnal inteligencja ..jak zwykle
Odpowiedz
5 4
zgłoś
gość 27.05.2008 06:26
ja tu czegosc nie rozumiem...jest tylu madrych ludzi którzy mogliby sie mądrze wypowiadac w porannych programach a TVN wpuszcza na antene totalnego degenerata,obleśnego zboczeńca,który moim zdaniem nic soba nie reprezentuje...a i jeszcze jedno-czy wiecie ze odrzucona Ola Kwasniewska ma jakis program w RADIU PLANETA!:/ŻALOSNE!
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 27.05.2008 06:29
ja bym go nawet kijem nie pomacał !! ochyda
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 27.05.2008 06:29
nom on jest bardzo aspoleczny
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 27.05.2008 06:33
NIECH TEGO PACYKOWA RYDZYK PRZYGARNIE !!!!!!!!!!!!!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1152