Wtorek 27.05.2008

Jacyków: "Nienawidzę pedałów! Tylko ich rucham!"

Tomasz Jacyków

Jacyków: Agencja My Photo

Tomasz Jacyków to jednak obleśny, wulgarny człowiek. Nie dajcie się zwieść jego trochę uładzonej, "śniadaniowej" wersji. Człowiek który rano naucza Wasze mamy na temat mody i ubrań, poza anteną wypowiada się używając najwulgarniejszych słów. Nawet w wywiadzie dla gazety! Wyobrażacie sobie jak zwraca się prywatnie do ludzi?

W wywiadzie dla Marketing & More wyznał, że gardzi środowiskiem gejowskim, a nawet ludźmi z którymi uprawia seks. Tak jak ostatnio wyznał nie pamięta imion swoich kochanków i gardzi ludźmi, których "rucha".

Jestem bardzo nietypowym gejem, ponieważ nienawidzę pedałów - chwali się Tomek. I w ogóle nie utrzymuję kontaktów ze środowiskiem homoseksualnym, traktuję je wyłącznie instrumentalnie - to znaczy wchodzę w nie wtedy, kiedy chcę się wyruchać. I tylko i wyłącznie. Natomiast nie przyjaźnię się z gejami, nie chodzę na imprezy gejowskie. Jestem absolutnie niezależną jednostką aspołeczną.

Posłuchaj całej nagranej rozmowy -
http://www.wrzuta.pl/film/swTUVlU0gc/

Czy tym razem przesadził? Czy TVN zreflektuje się w końcu, że nie jest to odpowiednia osoba do umilania ludziom czasu przy śniadaniu? Naprawdę, może czas przestać robić z niego autorytet, śmiać się z jego żarcików i jeść mu z ręki?

Komentarze (1152)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1152
Odpowiedz
33 6
zgłoś
gość 27.05.2008 02:23
rzygne, no naprawde, on nawet do krow s ie nie nadaje, za wysoko dla niego
Odpowiedz
9 19
zgłoś
gość 27.05.2008 02:27
przeciez tomek tylko prowokowal:)
Odpowiedz
19 8
zgłoś
gość 27.05.2008 02:31
Jacyków nie lubi gejów, bo podświadomie walczy ze swoją orientacją!
Odpowiedz
8 6
zgłoś
gość 27.05.2008 02:31
osz... nie toleruje takiego wulgaryzmu (w publicznej rozmowie). Zeby on styl mial. jego opisy strojów ludzi we Wprost to raczej strona ?Humor niż ocena ich ubran, wiec niech sie humorem zajmie a nie ... nie wiem czym on sie zajmuje ..... jest "stylista "
Odpowiedz
6 5
zgłoś
gość 27.05.2008 02:40
niech on nie uzywa takich slow bo ktos mu wytnie i sie skonczy
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 27.05.2008 02:53
spieprzaj dziadu
Odpowiedz
9 6
zgłoś
gość 27.05.2008 02:56
Obrzydliwy to chyba trafne określenie, wiocha jedzie na kilometr. I tycy ludzie w tv występują- świat się kończy...
Odpowiedz
7 4
zgłoś
GRATULUJEMY 27.05.2008 03:06
GRATULUJEMY MAĆKOWI I MARZENIE!!! ZOSTALI RODZICAMI :-)
Odpowiedz
10 5
zgłoś
gość 27.05.2008 03:27
Sra we własne gniazdo.
Odpowiedz
8 5
zgłoś
gość 27.05.2008 03:36
jemu to tylko na morde narzygać a potem ją skopać!!wstretny bueeee!!!!!!!!!! co to jest w ogóle??
Odpowiedz
8 6
zgłoś
gość 27.05.2008 03:58
boss
Odpowiedz
8 6
zgłoś
gość 27.05.2008 04:04
On nawet nie zna sie na modzie.
Odpowiedz
12 7
zgłoś
gość 27.05.2008 04:09
Ten typ jest wypaczony psychicznie.Z tego co wiem ma skłonności sado-maso.
Odpowiedz
7 7
zgłoś
gość 27.05.2008 04:41
Ten typ jest wypaczony psychicznie.Z tego co wiem ma skłonności sado-maso.
nie tylko,jest też nekrofilem...! pracownikom miejskiej kostnicy daje po stówie na "oranżadę" i spokojnie sobie rypie "zimne" babcie po 80-tce......! rada jest tylko jedna...zastrzelić i skutecznie zutylizować........
Odpowiedz
6 6
zgłoś
gość 27.05.2008 04:41
geje sa wporzo,jacykow to smiec
Odpowiedz
5 5
zgłoś
gość 27.05.2008 04:45
dzisiaj zacznę starania o pozwolenie na broń....zastrzelę to łażące gówno i przestanie śmierdzieć ! chyba,że ktoś już ma "rekwizyt" do wypożyczenia....?!
Odpowiedz
6 4
zgłoś
gość 27.05.2008 05:01

nie tylko,jest też nekrofilem...! pracownikom miejskiej kostnicy daje po stówie na "oranżadę" i spokojnie sobie rypie "zimne" babcie po 80-tce......! rada jest tylko jedna...zastrzelić i skutecznie zutylizować........
Odpowiedz
6 5
zgłoś
gość 27.05.2008 05:07
Po raz pierwszy popieram cie pudlu masz swieta racje.
Odpowiedz
4 5
zgłoś
gość 27.05.2008 05:12
sklonować to gówno i dać na wyposażenie armii....nawet ruscy i amerykanie nie mają tak skutecznych militariów..! on jest 1000 razy gorszy od broni biologicznej..! gdyby żył Saddam i skorzystał z klonów Jacykowa,to amerykanie przeżyli by drugi Wietnam......
Odpowiedz
3 6
zgłoś
gość 27.05.2008 05:17
az zal patrzec na co ta Polska schodzi. jesli juz takich pajacow wpuszczaja do telewizji to az przykro sie robi. kompletny brak kultury i jeszcze go publicznie pokazuja. a pozniej rodacy dziwicie sie dlaczego na zachodzie nas ponizaja i sie z nas wysmiewaja. oto macie odpowiedz...
Odpowiedz
5 5
zgłoś
ta z usa 27.05.2008 05:21
nie mozna byc gejem i jednoczesie nim nie byc...
Odpowiedz
3 2
zgłoś
wst 27.05.2008 05:26
Ta wypowiedz bardzo przyomina mi wypowiedzi Dody , czyzby to ta sama rasa ;-). Ludzie popatrzcie prosze co sie w tej naszej polsce dzieje, wygladamy na tle innych jak ludzie z obornikem w kieszenich co dobrze krowe sprzedali. "Wstyd " Doda , Jacyków i Rydzyk . Śmietanka o troszke ciemnym koloże. Ojciec Święty sie w grobie przewraca, a nasz kraj jest wysmiewany. Dobrze że mamy jeszcze Dudka, Kubice i Pudziana. Naszczescie jeszcze im nie udezyla woda sodowa do glowy.
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 27.05.2008 05:30

Racja ale naucz sie ortografi.
Ta wypowiedz bardzo przyomina mi wypowiedzi Dody , czyzby to ta sama rasa ;-). Ludzie popatrzcie prosze co sie w tej naszej polsce dzieje, wygladamy na tle innych jak ludzie z obornikem w kieszenich co dobrze krowe sprzedali. "Wstyd " Doda , Jacyków i Rydzyk . Śmietanka o troszke ciemnym koloże. Ojciec Święty sie w grobie przewraca, a nasz kraj jest wysmiewany. Dobrze że mamy jeszcze Dudka, Kubice i Pudziana. Naszczescie jeszcze im nie udezyla woda sodowa do glowy.
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 27.05.2008 05:30
dziwny jest teeen swiaaat
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 27.05.2008 06:13
najgorszy duren wszechczsow, totalny idiota/ takiej mordy nie powinno sie nigdzie pokazywac, bo obrzydzi wszysko co jest mozliwe
Odpowiedz
6 3
zgłoś
gość 27.05.2008 06:17
blysnal inteligencja ..jak zwykle
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 27.05.2008 06:26
ja tu czegosc nie rozumiem...jest tylu madrych ludzi którzy mogliby sie mądrze wypowiadac w porannych programach a TVN wpuszcza na antene totalnego degenerata,obleśnego zboczeńca,który moim zdaniem nic soba nie reprezentuje...a i jeszcze jedno-czy wiecie ze odrzucona Ola Kwasniewska ma jakis program w RADIU PLANETA!:/ŻALOSNE!
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 27.05.2008 06:29
ja bym go nawet kijem nie pomacał !! ochyda
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 27.05.2008 06:29
nom on jest bardzo aspoleczny
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 27.05.2008 06:33
NIECH TEGO PACYKOWA RYDZYK PRZYGARNIE !!!!!!!!!!!!!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1152