Niedziela 19.03.2017

Joanna Senyszyn atakuje Jana Dudę: "Ojciec pewnego BEZWOLNEGO POPYCHADŁA, które szkodzi Polsce"

Joanna Senyszyn Jan Duda Andrzej Duda

Joanna Senyszyn atakuje Jana Dudę: "Ojciec pewnego BEZWOLNEGO POPYCHADŁA, które szkodzi Polsce"PAP

Do tej pory ojciec Andrzeja Dudy wypowiadał się publicznie, żeby ocieplić wizerunek syna, albo żeby publicznie strofować synową oraz wnuczkę Kingę. Ostatnio poczuł się już ekspertem nie tylko w dziedzinie informatyki, ale i rodziny. Wystąpił w spocie straszącym małżeństwami homoseksualnymi i Unią europejską, a potem dawał porady w kwestii wychowania synów.

Za wzór pedagogiczny Jan Duda traktuje biblijnego świętego Józefa, a charakter chłopca należy kształtować poprzez spowiedzi i bycie ministrantem. Ma też refleksję na temat ewolucji gatunku ludzkiego, dzięki której chłopcy lubią się bawić "twardymi rzeczami", a dziewczynki "miękkim". Do tego są mniej racjonalne i czerpią przyjemność z pracy.

Zobacz: Ojciec Andrzeja Dudy wystąpił w... spocie PRZECIWKO MAŁŻEŃSTWOM JEDNOPŁCIOWYM! "Pod tą inicjatywą powinni podpisać się wszyscy, którym droga jest PRZYSZŁOŚĆ POLSKI!"

Ojciec prezydenta RADZI, JAK WYCHOWYWAĆ DZIECI: "Wzorcem był dla mnie ŚWIĘTY JÓZEF. Radzę PCHAĆ DZIECI NA MINISTRANTÓW"

Pedagogicznego autorytetu Jana Dudy nie uznaje polityczka i feministka Joanna Senyszyn, która skomentowała na Facebooku wywiad z ojcem prezydenta. Zaatakowała go, że nie powinien wypowiadać się na temat wychowywania synów, skoro jego syn wyrósł na "bezwolne popychadło":

Ostrzega się rodziców, że w Krakowie ojciec pewnego bezwolnego popychadła, które szkodzi Polsce i robi głupie miny do złej gry, udziela porad, jak wychowywać dzieci - napisała Senyszyn. O tempora, o mores!

Przesadziła?

PAP
FORUM

Senyszyn o pigułce "dzień po": "Najpierw będzie na receptę, a potem zostanie wycofana z aptek!"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (830)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 830
Odpowiedz
201 450
zgłoś
gość 19.03.2017 00:10
Choć oderwani od KORYTA politycy oraz „dziennikarze” pokroju LISA, KUŹNIARA oraz całej redakcji WYBORCZEJ zmasowanym atakiem próbują go DYSKREDYTOWAĆ, obecny prezydent jest liderem pod względem ZAUFANIA społecznego. Jego krytyków BOLI zwłaszcza to, że wypowiada słowa, które nigdy by nie przeszły przez gardło KWAŚNIEWSKIEMU, WAŁĘSIE czy KOMOROWSKIEMU, w dodatku BEZ KARTKI. Ostro jedzie po KOMUNISTACH i ich spadkobiercach z III RP, którzy choćby dla sługusów Moskwy JARUZELSKIEGO i KISZCZAKA organizowali uroczyste pogrzeby z honorami, a nadal gardzą Żołnierzami Wyklętymi, na co dali dowód choćby przychodząc na pogrzeb INKI w plażowym stroju (BOLEK) lub próbując godnych politowania prowokacji (KOD). Jeśli chcecie poczytać więcej o naszych „elitach”, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
Odpowiedz
84 395
zgłoś
gość 19.03.2017 00:11
huj jej w di[e
Odpowiedz
926 225
zgłoś
Gość 19.03.2017 00:11
Wszyscy daja rady jak nalezy zyc na co wydawac zarobione pieniadze, jak wychowywac dzieci a szkoda ze ci eksperci z koziej trabki wyjeci nie zajmna sie swoim zyciem.
Odpowiedz
371 137
zgłoś
gość 19.03.2017 00:12
A ja sie separuje od polityki. Żebyście wy wiedzieli jak z nas się śmieją za granicą, brzydzę się tym rządem. Możecie mnie minusowac..
Odpowiedz
984 350
zgłoś
gość 19.03.2017 00:12
Ma racje 👍
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 830