Poniedziałek 20.03.2017

Doda odpowiada Edycie: "Ileż może żyć w urojonym konflikcie? Mam inne priorytety"

Doda Dorota Rabczewska Jacek Kurski Doda w TVP Doda w The Voice of Poland Edyta Górniak Górniak odchodzi z The Voice

Doda odpowiada Edycie: "Ileż może żyć w urojonym konflikcie? Mam inne priorytety"

Odkąd w mediach publicznych nastała "dobra zmiana", Doda wyczuła przychylny klimat, by myśleć o powrocie do TVP. Poprzedni prezes Juliusz Braun zapowiedział, że osobiście jej tam nie wpuści za obrazę uczuć religijnych opowiadaniem o "apostołach naprutych winem". Jackowi Kurskiemu to aż tak bardzo nie przeszkadza, a poza tym, jak wyznał, "nie lubi wykluczania ludzi za cokolwiek". Swoją deklarację prezes TVP traktuje raczej dość wybiórczo. Nie obejmuje na przykład wszystkich, odnoszących się sceptycznie do Prawa i Sprawiedliwości. Jednak obrażanie katolików i kłopoty z prawem wydają mu się znacznie mniejszym przewinieniem.

Kurski obiecał nawet Dodzie, że ma szanse na fotel jurorski w The Voice of Poland.

To nie spodobało się Edycie Górniak, która zapowiedziała, że jeśli Rabczewska pojawi się w show, to jej noga już nigdy tam nie postanie.

Jeśli będzie tak, jak mówi prezes TVP, i Doda zostanie trenerem, to z bólem serca rozstanę się z programem. Nie mogę niestety pracować z kimś, kto mąci i psuje atmosferę. Jestem profesjonalistką i w pracy cenię sobie komfort i spokój - ostrzegła Edyta.

Przypomnijmy: Górniak GROZI ODEJŚCIEM z "The Voice", bo NIE CHCE PRACOWAĆ z Dodą! "Jestem profesjonalistką"

Rabczewska w odpowiedzi na krytykę, napływającą ostatnio ze wszystkich stron, zamieściła w Internecie oświadczenie, w którym próbuje ocieplić wizerunek, obiecując wpłacić czek na dziesięć tysięcy złotych na rzecz Domu Tymczasowego dla Szczeniaków Judyta.

Zadeklarowała również, że "wyrosła z odpowiadania na zaczepki". Bardzo jej się spodobało to sformułowanie, bo powtarza je w rozmowie z Faktem, komentując spór z Edytą.

Wyrosłam już z odpowiadania na zaczepki - zaczyna tradycyjnie. Ileż ona może żyć w urojonym konflikcie? Po trzydziestce mam inne priorytety. Edycie życzę wszystkiego dobrego. W prezencie wyślę jej moją nową płytę "Riotka Tour", której premiera już w kwietniu. Absolutnie się do nikogo nie uprzedzam. Jeśli miałabym zasiąść w fotelu jurora, byłabym skupiona tylko na uczestnikach. W programach tego typu jury ma być tłem dla talentów.

Trzymamy kciuki. Oby nie skończyło się jak ze Steczkowską: Steczkowska o Dodzie: "Dostałam PIĘŚCIĄ W TWARZ!"

Doda o współpracy z Sablewską: "Dużo nauczyłam Maję od samego początku"

 

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (280)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 280
Odpowiedz
21 88
zgłoś
Gość 20.03.2017 11:17
Obie kvrwy do gazu ever..
Odpowiedz
15 74
zgłoś
Gość 20.03.2017 11:17
Obie kvrwy do gazu ever..
Odpowiedz
95 49
zgłoś
Gość 20.03.2017 11:17
Obie przebrzmiałe"gwiazdy"...
Odpowiedz
130 155
zgłoś
G 20.03.2017 11:17
Tu akurat Doda ma rację.
Odpowiedz
128 152
zgłoś
gość 20.03.2017 11:17
dobrze powiedziała Edzi Histeryczce
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 280