Piątek 13.06.2008

Kwaśniewska bierze ślub?

Ola Kwaśniewska Wojtek Szuchnicki

Kwaśniewska bierze ślub?Agencja My Photo

Jak donosi Fakt, Ola Kwaśniewska i jej chłopak, Wojciech Szuchnicki, planują ślub. Ostatnio głośno mówiło się o ich problemach, jednak podobno nigdy wcześniej nie mieli się lepiej.

Są szczęśliwi jak nigdy przedtem. I robią plany na przyszłość. Chcą się szybko pobrać i mieszkać razem. Wojtek kończy podyplomowe studia dziennikarskie w Warszawie. Zdecydował się przenieść na stałe z Gdańska do stolicy i pracować jako dziennikarz sportowy - mówi "Faktowi" znajomy pary.

Tabloid wspomina także, że młoda Kwaśniewska kupiła właśnie apartament w Wilanowie, by być blisko rodziców. Tak naprawdę, pewnie dostała go od "starych". W końcu dużo mówiło się o ich wilanowskich mieszkaniach... Były przyjaciel rodziny Kwaśniewskich, Józef Oleksy, mówił na słynnych "taśmach Gudzowatego", że dostali 400-metrowy apartament w jakichś niejasnych okolicznościach od miliardera Ryszarda Krauzego.

Trochę współczujemy Wojtkowi. Po przeprowadzce do zakupionego przez Olę, (a raczej jej tatę) mieszkania, będzie miał mało ciekawych sąsiadów - byłego prezydenta alkoholika i Cichopków. Chyba że to mu właśnie odpowiada...

Kwaśniewska bierze ślub?Agencja My Photo

Komentarze (315)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 315
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 03:25
że on ją chce taka masakre
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 03:29
boski tygrysek z tego chlopaczka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 03:31
goguś a nie facet!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 03:32
Kwaśniewska skończy z kotem na kolanach kolysząc się na bujanym fotelu..

A Herbus jej bedzie machac zza płotu, bo płot wysoki będzie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
z-f-r-ustro-wanna 13.06.2008 03:37
zastanawiam sie ile zgorzknialych babeczek na wiesc o slubie tych dwojga jadem tutaj rzuci :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Pani Lusia 13.06.2008 03:49
a mnie to interere jak zeszłoroczny śnieg
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 04:06
zycze szczescia ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 05:07
Śliczny...:-)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 05:11
fajna para
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 05:38
Wszystkiego Najlepszego :-)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
yardley 13.06.2008 05:48
wyglądają na bardzo miłą parę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 05:53
gratuluje zioniecie zazdroscia fajna para ,fajntch rodzicow
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 05:57
on bardzo fajny i ladny facet
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 06:11
to przecież mieszkanie kwiaśniewskich, mieszkali tam zanim olek został prezydentem. to chyba naturalne, że ona je przejęła. zresztą - mieszka tam od dawna.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 06:21
a ja tam ja lubie niech jej sie wiedzie olka 3 maj tak dalej ale blagam nie placz wiecej na antenie za tatusia rob kariere na wlasna reke bo ladna z ciebie laska
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 06:25
nigdy w zyciu nie uwierze , ze ten karierowicz jest zakochany w kwasniewskiej!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 07:02
Bardzo ładna para,wszystkiego najlepszego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 07:03
haha:-) Bosko czasami komentujecie:-P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 07:24
zastanawiam sie ile zgorzknialych babeczek na wiesc o slubie tych dwojga jadem tutaj rzuci :)
a ja satwiam na to ze beda to faceci :D:D:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 07:30
a co to kogo obchodzi kto z kim i gdzie, odwalcie się
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 07:41
śliczna para a wy co sie tutaj negatywnie na tym forum wypowiadacie macie lustra w domu??? wypaćkane pseudo bladyneczki tanimi kosmetykami z bazaru, sprzątacie markety by kupić ciuch w tanim lumpeksie ale do krytyki to pierwsze to już mocherowe berety maja więcej taktu!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 07:48
pogratulować parze , że nie chcą żyć w konkubinacie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
foxi_ab 13.06.2008 07:51
i oby byli szczęśliwi :P
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.06.2008 07:53
Fajna para - życzę wiele serdeczności.Nawet gdyby Ola dostała ten apartament od rodziców - to co w tym dziwnego.Pogratulować rodziców. Niech każdy patrzy na swoją rodzinkę.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
wisia551 13.06.2008 07:57
Życzę im wszystkiego dobrego. Sympatyczna para.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 08:01
Fajny chłop, ta wywłoka nie zasłużyła na takiego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 08:01
Oj biedny będzie. Na dłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej smyczy!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 08:02
Fajny chłopak, Boże co za sukienka!!!!!!!!!!!!!!!!Kochasz Olę? Ona kocha tatę...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 08:03
To juz mamusia lepsza...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2008 08:06
najlepsze ciacho w polsce ten Wojtek.
Gratuluje Pani Oli wyboru ;)))
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 315