Piątek 04.08.2006

Nowa obsada "Tańca z gwiazdami"

Taniec z gwiazdami Olivier Janiak Kaja Paschalska Magdalena Wójcik

Nowa obsada EAST NEWS/MIREK NOWORYTA

W warszawskim klubie Proxima odbyły się pierwsze próby do 4. edycji Tańca z gwiazdami. Wśród uczestników wypatrzono między innymi Oliviera Janiaka, Kaję Paschalską i Magdalenę Wójcik.

Uczestnicy nowej edycji popularnego programu muszą być zdezorientowani. Powodzenie 4. serii po udanych i popularnych dwóch poprzednich częściach jest wielką niewiadomą. Widzowie mogą łatwo stracić zainteresowanie kolejnymi tanecznymi zmaganiami, gdy tylko wyczują, że zmniejszył się poziom napięcia i ogólne zainteresowanie programem.

W takim wypadku najbardziej zmartwi się ta dziewczyna:

Nowa obsada EAST NEWS/MIREK NOWORYTA

Dla Kaji Paschalskiej Taniec z gwiazdami to już chyba ostatnia szansa na odzyskanie dobrej prasy i popularności, którą utraciła po nieszczęsnej Chince-czikulince - teledysku, w którym ośmieszyła się przed całą Polską. Zobacz sam (jeżeli widziałeś - zobacz jeszcze raz!):

Mała Chinka Czikulinka

A to jeszcze wychodząca z treningu Magdalena Wójcik:

Nowa obsada EAST NEWS/MIREK NOWORYTA

Komentarze (506)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 20:36
oliwier do domu a rudzielec na drzewo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Damian 04.08.2006 20:37
Ten teledysk...Boshe...lepiej sie nie wypowiem na ten temat..:/wrrrrrrrrr
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 20:44
czy olivier nie wygrał pierwszej edycji????
no włąsnie, dlaczego znowu on??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
:)?? 04.08.2006 20:45
po co olivier znowu!~!!!!!!!!!!!!!!!!dajcie Zakoscielnego i Malaszynskiego dajcie ANNE MUCHE!!!!!!!!!!Weronike Rossati
odpowiadam:
to niezalezy od nich.Malaszynski dostal propozycje ale nie chcial tanczyc,moze wolalby ten czas spedzic z synem.Jakbys sie troszke orietowal/a.

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 20:47
zaczyna sie to robic nudne.....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 20:50
Myślałem, że 4ed. "Tańca..." będzie znośna, ale ze starym(i)
uczetnikiem(i) to żenada......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
aneczka1441 04.08.2006 20:56
Hm... Tak sobie myślę, że Janiak NIE POWINIEN jeszcze raz wystepować w tym programie, skoro wygrał pierwszą edycję... :/ coś tu nie gra :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 21:07
bez prZesady!! znudzi się, jak Big Brother
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 21:10
Jak Olivier Janiak może być w czwartej edycji, skoro wygrał pierwszą?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 21:16
no i co dalej z tym fantem ??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 21:33
przeciez janiak juz byl. w pierwszej edycji
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 21:44
ona jest ładana a glupia jak but
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 21:45
jak by oliver janiak był w tej edycji to to bedzie noie fair bo on juz ma doswiadczenie ze wzgledu na to ze byl w 1 edycji:/
mogli by dac do 4 edycji Urszule , Boruca , Smolarka:P:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
foffy 04.08.2006 21:56
Elo!! Oto mój skaład do 4 edycji:
Maciej Zakościelny
Paweł Małaszyński
Borys Szyc
Magdalena Różdżka
Joanna Brodzik
Mikołaj Krawczyk
Aneta Zając
Kasia Cerekwicka
Szymon Wydra
Bartas z Verby:P
kto popiera a kto nie?? PISAĆ na foffy@bravo.pl
Odpowiedz
0 0
zgłoś
04.08.2006 21:58
Rozumiem Paschalską i Wójcik ale Oliwier?? to ma być 4 edycja a nie 1 ;/
Ciesze sie ze Maciuś Zakościelny bedzie tańczył
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ja:P 04.08.2006 22:26
te zdjecia sa napewno zrobione przypadkowo w nie zwiazynym z tym programem miejscu... tak jak fakt, robi zdjecia byle gdzie, a potem podpina pod nie glupie komentarze, zeby tylko zyskac popularnoc, a tym pudelkiem jest tak samo-totalne dno. a ten teledysk o chince:/ kto go w ogole wymyslil i ze oni nie wstydzili sie tego puscic w kraj...:/ dno, dno, dno...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kurczak maly 04.08.2006 22:27
przeciez Janiak był w I edycji ktora zreszta wygral
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ja:P 04.08.2006 22:28
ludzie!! janiak nie bedzie juz tanczyl!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Rośkaaa 04.08.2006 22:35
Przeciez Olivier juz był ;/ o co tu biega????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 22:37
ja was nie rozumiem Janiak juz byl jest wielu aktorow ktorych mozna pokazac w 4edycji i mozliwe ze tanczyli by lepiej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
peter 04.08.2006 22:54
Tedego tez kcieli do tego programiku ale ich zbeniał na szczęśćie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość ona 04.08.2006 23:09
Mała China Cipulinka ;] jak Paschalska
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość ona 04.08.2006 23:09
Mała Chinka Cipulinka ;] Jak Paschalska ;]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2006 23:34
hehehe ale sie paschalska blazni.....
nigdy jej nie lubilam ;d
Odpowiedz
0 0
zgłoś
CWEL Z PRUSZKOWA 05.08.2006 00:12
ta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
CWEL Z PRUSZKOWA 05.08.2006 00:12
ta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.08.2006 00:19
Nie lubie Paschalskiej... qrcze nie sadzilam ze ja zaproszą, tez mi gwiazda....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
E.V.E. 05.08.2006 00:23
Boshe.. Kaja! Kajunia! Moja ulubiona najulubieńsza GWIAZDA.. Buehehe. Jak tak dalej pójdzie, w "tańcu z Gwiazdami" jako gwiazda bedzie występowac pani z mięsnego.. (oczywiście nie obrażając pań z mięsnych :)) Ehh.. te nasze polskie gwiazdy są chyba bardziej zabawne niż żałosne.. A może nie.. Chyba sa jednak bardziej żałosne.. :)
A odnośnie programu, to na miejscu producentów bardzo bym się martwiła; nie wiem kto zechce to jeszcze oglądac jeśli w rolach głównych będa takie "gwiazdy".
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.08.2006 02:08
Ten program skończył się na drugiej edycji. Reszta to żałosna chała. Żaden przyzwoity aktor czy wokalista nie weźmie w tym kicie udziału, jeśli oprócz forsy interesuje go prawdziwa kariera a nie "gwiazdorstwo" w prasie brukowej. Nikt normalny nie będzie poświęcał czasu, bo przyjdzie "druga Kwaśniewska" - skazana na sukces... Dlatego zostały takie "gwiazdki", jak Paschalska czy Brodka. Chcą się wylansować i zarobić, a może znajdą "wielką miłość" w osobie mniej rozgarniętego tancerzyka czy tancerki. Bo nawet ci, co mądrzejsi, zwiali.
Odpowiedz