Niedziela 29.06.2008

Traktuje męża jak niewolnika!

Jennifer Lopez Marc Anthony

Traktuje męża jak niewolnika!

Jennifer Lopez bardzo poważnie traktuje swoje macierzyńskie obowiązki. Długo oczekiwane dzieci stały się centrum jej świata. Kariera, życie towarzyskie i mąż poszły w odstawkę. W wychowywaniu bliźniąt piosenkarka stosuje te same metody co w show-biznesie - wszyscy zostali podporządkowani jej potrzebom i zachciankom. Zasada ta dotyczy także Marca, który pełni funkcję jej osobistego kamerdynera, asystenta, pomocnika i kierowcy.

Jennifer kontroluje wszystko, co robi Anthony i bez przerwy go krytykuje. Poza tym... nieustannie go upokarza. Także publicznie.

Marc to dla niej tylko dodatkowe dwie ręce do pomocy – donosi jeden z pracowników Lopez. Nie ma odwagi przeciwstawić się jej rozkazom i ściśle wyznaczonym regułom. Na jej liście priorytetów Marc jest teraz tak nisko, że stał się dla niej właściwie niewidoczny.

Jennifer oczekuje od swojego męża spełniania całej listy obowiązków, życzeń i fanaberii. Ponieważ piosenkarka postanowiła na nowo rozpocząć karierę, większość pracy przy dzieciach wykonuje właśnie on. W efekcie Marc wygląda jak chodzący trup – blady, przerażająco chudy i wypalony. Spójrzcie tylko na niego. A ona taka pełna i dorodna...

Strach pomyśleć, co będzie, jeśli Jennifer - zgodnie z zapowiedziami - postanowi ponownie zajść w ciążę. Kolejne dziecko może wykończyć przemęczonego Marca. Jeśli w ogóle będzie miał siłę je spłodzić.

Komentarze (395)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:29
oj tam on zawsze był taki chudy nic mu nie bedzie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:32
jak sie robi dzieci to trzeba sie nimi zajmowac, a nie liczyc jeszcze na specjalne wzgledy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:38
boze jaki on chudy O.o
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:45
taaa już wy byście tylko krytykowali Jennifer a wogóle skąd ta pewność ze zaniedbuje męża?:>
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:48
widać po nim
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:49
Normalnie statysta z Listy Schindlera.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:51
Kto to? Blake Fielder-Civil ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:53
on zawsze byl blady,chudy ..i brzydki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:53
Dzieci tak samo jego jak i jej więc o co wam chodzi? Znowu beznadziejny stereotyp gadania, ze to tylko kobieta powinna zajmować się dziećmi?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:56
on nawet wyglada jak jej niewolnik to co sie dziwic
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:57
dostępu do lodówki chyba mu nie broni. A może to ona ma przesrane, bo nie dość że dwoje dzieci na głowie, to jeszcze mężowi odbiło i zachciało mu się anoreksji?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 09:57
latynos zrobił swoje...noże odejść....dawca spermy....ona rozkwitająca...właściwie po co te gwiazdy tak usilnie walczą o to ,żeby rodzić dzieci....najgorsza forma próżności
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:00
ON PONOC BYL NA COS CHORY,ALE MOGLA BY GO DOKARMIC,CHYBA ZE JEDZIE NA PROCHACH? SZKODA ZE ZOSTAWIL ZONE I 2 CORECZKI ,ZANIM POZNAL JENNY,JEGO EX BYLA MISS USA NIEMORZE SOBIE ZNALESC FACETA-NIECH SOBIE KUPI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:05
BIEDNY SZKIELETOR
ALE MU SIE TRAFILA ZONA
W I E D Z M A !!!!!!!!!!!!!!!!
POCHODZI ZE SLAMSOW JAKA PANI BO ZROBILA KARIERE FUL KASY ALE W GLOWIE SIECZKA
I POMIATA LUDZMI LACZNIE ZE SWOIM MEZEM
ZAłOSNE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:09
wiedzialam,ze jest chudy,ale nie myslalam,ze az tak bardzo.Nie rozumiem- facet ma kase ,sam bez niej zawsze swietnie dawal sobie rade i daje robic z siebie popychadlo? Powinien ustawic ja do pionu.Cholerna zolza
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:14
o jezu jak oj wygląda bleh
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:15
Zbudowany jak szczoteczka do zębów
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:16
ale macie troszkę w główkach nierówno!!! to niby co ta Jennifer ma robić jeśli nie zajmować się dziećmi!? a on jest chyba od tego żeby jej pomagać, w końcu to i jego dzieci! na dodatek to bliźniaki! chyba każdy kto ma dzieci wie ile to wymaga pracy, czasu i zaangażowania wielu osób! a to że chudy to co? jak by był gruby to też by się wam nie podobało! ludzie troszkę myślcie! moim zdaniem to po prostu dobrzy rodzice!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
facet t 29.06.2008 10:18
Nic dziwnego że facet taki chudy jak ma żonę jędzę!
DLATEGO TAK WAZNE JEST BY SIĘ NIE ZWIĄZAĆ


Z "BABĄ"



TYLKO MIŁĄ I MĄDRĄ KOBIETĄ




Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:20
nienawidze jej.. nie rozumiem fenomenu tego pekinczyka uroda mierna talen... lepiej nie mowic do tego glupia jak but z lewej nogi... no coz zadko gwiazdeczki bywaja inteligentne.... zal
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:22
a ten jej facet ,to ten na zdjęciu? jeżeli tak ,to ja się nie dziwię dlaczego ona go krytykuje, on wygląda okropnie,anoreksja ,czy jak?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:23
I tak ma być!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:25
ale macie troszkę w główkach nierówno!!! to niby co ta Jennifer ma robić jeśli nie zajmować się dziećmi!? a on jest chyba od tego żeby jej pomagać, w końcu to i jego dzieci! na dodatek to bliźniaki! chyba każdy kto ma dzieci wie ile to wymaga pracy, czasu i zaangażowania wielu osób! a to że chudy to co? jak by był gruby to też by się wam nie podobało! ludzie troszkę myślcie! moim zdaniem to po prostu dobrzy rodzice!!!
PRAWDA!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:26
O Boże, jaki on chudy!O.O
A Jennifer już chyba ogłupiała do reszty
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2008 10:28
Marc bardzo kochał swoją zmarłą w wieku 6 lat córeczkę z poprzedniego małżeństwa więc na pewno nikt go nie zmusza do opieki nad dziećmi z Lopez.
Odpowiedz