Piątek 11.08.2006

Kinga Rusin w "Tańcu z gwiazdami"

Kinga Rusin Taniec z gwiazdami

Kinga Rusin w Kinga Rusin - Agencja ONS

Po rozczarowujących nominacjach Milowicza i Mroczka i nieco bardziej interesującej Marii Wałęsie, poznajemy dziś kolejną uczestniczkę Tańca z gwiazdami.

35-letnia Kinga Rusin - dziennikarka i była żona Tomasza Lisa nie była dotychczas częstym gościem tabloidów, ale wiele może się zmienić. Kto wie, może to z nią w parze zatańczy przystojny Rafał Maserak, o ile w oczywiście ogóle pojawi się w programie.

Ciekawe, czy Kinga o urodzie prymuski będzie potrafiła zatańczyć ogniste paso doble lub tango. Przekonamy się niedługo - start 4. edycji popularnego programu już we wrześniu.

Komentarze (146)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 146
Odpowiedz
1 8
zgłoś
=0 11.08.2006 04:21
ooo...no to extra...
Odpowiedz
1 8
zgłoś
gość 11.08.2006 06:40
Rozwiodla sie z mezem, czytala w gazetach o "milosciach" po tym programie, wiec moze szuka tam kogos? ;>
Odpowiedz
1 7
zgłoś
Wiotki Wiesiek 11.08.2006 07:08
Uh, dość autystycznie wyszła na tym zdjęciu... Miejmy nadzieję, że to tylko złe ujęcie...
Odpowiedz
1 7
zgłoś
gość 11.08.2006 08:03
a takie były spekulacje kto wystapi a tu nic sie nie sprawdziło
Odpowiedz
1 7
zgłoś
gość 11.08.2006 08:21
I fajnie niech tańczy.
Odpowiedz
1 7
zgłoś
gość 11.08.2006 08:25
Dla kasy wszystko !!!
Odpowiedz
1 8
zgłoś
gość 11.08.2006 10:20
4 edycja tanca z gwizdami 3000 odcinek mody na sukces super
Odpowiedz
2 6
zgłoś
11.08.2006 10:23
i fajnie ze ona tanczy. bardzo ja lubie. na pewno sobie poradzi :)
Odpowiedz
3 7
zgłoś
gość 11.08.2006 10:26
Lubię Taniec z Gwiazdami i cieszę się że wygrała para nr.2
Odpowiedz
2 7
zgłoś
gość 11.08.2006 11:10
To super w końcu ktos normalny.
Odpowiedz
3 7
zgłoś
magduńciaaa 11.08.2006 12:06
nie lubie jej...a czy darek rusin(daro z vivy ) jest z nia jakos powiazany??wie ktos?
Odpowiedz
3 7
zgłoś
gość 11.08.2006 12:19
kto te brzydkie zsdjęcia wys6yła te dziecko w ochydnej czapce a fe dlaczego rodzice nie widzą , że to szkaradne
Odpowiedz
2 7
zgłoś
chytrusek 11.08.2006 12:27
Tańcz, głupia tańcz...
Odpowiedz
2 7
zgłoś
change. 11.08.2006 13:09
jakoś mało interesuje mnie 'taniec z gwiazdami' i myślę, że większość czytelników tak samo, więc ku#$% przestańcie pisać o każdym z 20 (czu ch%$ Ci wie, ile tam osób występuje) uczestników :|. takie ploty to babcie-poduszkowce nawet mają.
Odpowiedz
2 7
zgłoś
miła 11.08.2006 13:15
wiesz co Asia:) ?masz bardzo sterotypowe poglady!Ja nie wiem,czy ty chcesz pokazac, ze znasz pare słow?
Odpowiedz
2 7
zgłoś
gość 11.08.2006 13:17
To nie jest beznadziejny program!!!!!!!!





Odpowiedz
2 8
zgłoś
gość 11.08.2006 13:28
taniec z gwiazdami to nie jest zwykłe reality show,tu trzeba się pokazać i nie zbłażnić dlatego wiele gwiazd odmawia,poprostu to nie kwestia wstydu że program jest beznadziejny
Odpowiedz
3 7
zgłoś
mARTUSKA 11.08.2006 13:33
beznadzoejnie ze Mroczek sie w to wkręcił, to mogło by być ciekawe jedynie jakby obaj bracia razem rywalizowali
Odpowiedz
3 7
zgłoś
miaa79 11.08.2006 13:38
kinga rusin to ciekawa postać - nieoszlifowany diament . zobaczymy...
Odpowiedz
3 7
zgłoś
olga 11.08.2006 13:43
Ja uważam, że jest fantastyczna-inteligentna i ciepła. Bardzo dobrze, że wyszła z cienia męża gwiazy i pokazuje co potrafi!!!!!
Odpowiedz
2 8
zgłoś
aniacziks 11.08.2006 13:58
Moze liczy ze odbija maseraka foremniaczce:D
Odpowiedz
2 7
zgłoś
Mela 11.08.2006 14:01
No, no, coz za inteligenci komentuja ten artykul:-/ Ciagle tylko "wsiowe" , "wiejska potancowka"...moze zaglądnijcie od czasu do czasu do slownika w poszukiwaniu bardziej roznorodnego slownictwa w celu wyrazenia emocji, ktore budzi ten jakze interesujący artykul...
Odpowiedz
2 8
zgłoś
gość 11.08.2006 14:15
jest bardzo ładna i może wygrać
Odpowiedz
3 8
zgłoś
Lenkaaa 11.08.2006 14:23
bardzo fajna baba zycze jej powodzenia. a Lis i ta jego zasmarkana siksa niech spadaja na drzewo.
Odpowiedz
3 8
zgłoś
Arvit 11.08.2006 14:24
buahaha wiesniara nam zatanczy niech wylatuje na wsiowe potancowki a nie do tanca z gwiazdami jeszcze czego hahaha:D
najwiekszą Wieśniarą jest osoba ,która w tak prymitywny sposób oczernia innych
Odpowiedz
4 8
zgłoś
gość 11.08.2006 14:34
chyba najlepsza, jak dotąd, uczestniczka czwartej serii. będę za nią trzymać kciuki. :)
Odpowiedz
3 7
zgłoś
gość 11.08.2006 14:36
naturalna, mądra, inteligentna, piękna, urocza kobieta. jedyna jej wada to jej, na szczęście alunowany, lub z Lisem.
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 11.08.2006 14:44
Dajcie spokoj tak nawalacie na ten program a on z edycji na edycje na coraz wiecej widzow.Nie wydaje mi sie bez klasy ani zenujacy.
Ale jak bedzie w nim Milowicz to mam nadzije ze odpadnie jako pierwszy On to dopiero jest zenujacy i beznadziejny.
Odpowiedz