Środa 16.08.2006

100 000 dolarów dniówki!

Mischa Barton zarobki gwiazd

100 000 dolarów dniówki!Mischa Barton - Agencja ONS

W czasach, kiedy młodzi Polacy pracują za parę złotych za godzinę, można się oburzyć tym, ile ich słynne rówieśniczki są w stanie zarobić na... wylegiwaniu się w kostiumie kąpielowym.

Mowa tutaj o amerykańskiej aktorce Mischy Barton, znanej z serialu Życie na fali, która zarobiła w ten sposób 700 tysięcy dolarów w ciągu tygodnia. Jak łatwo można obliczyć, jej stawka dzienna wyniosła więc 100 tysięcy dolarów!

Aktorka pojechała do Australii, gdzie wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Famous. Jej praca polegała na wylegiwaniu się przez kilka godzin dziennie na terenie jednej z najwspanialszych rezydencji w Sydney.

Australijski dom mody David Jones zdecydował się zapłacić Mischy taką kwotę, gdyż jest ona znana na zachodzie ze swojego wyczucia smaku; porównuje się ją często do Sienny Miller - wielokrotnie wybieranej na najlepiej ubrana kobietę. Oprócz pieniędzy Barton dostanie od Davida Jonesa również sukienki i akcesoria o wartości... 100 tysięcy dolarów!

100 000 dolarów dniówki!Agencja ONS

"Już wiem - w przyszłym tygodniu też się opalę za sto tysięcy."

Komentarze (214)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 214
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 16.08.2006 07:10
to się nazywa ciężka praca :)
Odpowiedz
2 3
zgłoś
16.08.2006 07:39
Tylko pozazdrościć takiej dniówki, hehehe... :-P.
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 16.08.2006 08:04
Lubie ja a zycie na fali to poprostu uwielbiam
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 16.08.2006 08:47
strasznie chuda ale ładna
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 16.08.2006 08:48
wpisujcie sfoje zaropki!
ja: 8godzin x 6,80 za godzine roznoszenia ulotek w pizzy!
ale masz zajebistą fuche!!!!!!!!

Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 16.08.2006 09:34
uwielbiam role jaką grała w The OC. A szczególnie te sceny z Olivia Wilde;) po prostu miodzio:)
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 16.08.2006 09:46
Chuda i przeciętna dziewczyna.
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 16.08.2006 10:07
hehe ladniusia xD
W którym miejscu baranie??
Odpowiedz
1 3
zgłoś
kozub 16.08.2006 10:24
Eeeeee.... Wcale nie jest taka ładana=) a jaki ma cellulit+)+) serio!=)
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 16.08.2006 10:27
uwielbiam ten serial;d
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 16.08.2006 10:28
HEY CZY ONA NIE JEST ZA DHUDA? DO FACETÓW: LUBICIE TAKIE?? CZY RACZEJ BEYONCE J.LO SHAKIRA? O SAME CIAŁO CHODZI
ja nie wiem jak inni ale ja dalej wole chude - te wszystkie grube jak beyonce mnie jakos nie kreca .....;]
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 16.08.2006 10:35
Takiej to dobrze :)
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 16.08.2006 10:45
Tyle ma pieniedzy, a na jedzenie ją nie stac? :>
Odpowiedz
1 3
zgłoś
JAGODA1 16.08.2006 10:55
a ja jak wielu z was wyjechalam do UK, a teraz.. nie narzekam £ 30 000 w angielskiej firmie :) 3 lata temu £4.5 za h w pubie, ale zawsze trzeba jakos zaczacz. Teraz jest juz dobrz :)
Odpowiedz
1 3
zgłoś
Sakis 16.08.2006 11:05
Nic dziwnego że zarabiasz 6,8 zł Po przeczytaniu Twojego jednego zdania stwierdzam że to i tak sporo:)
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 16.08.2006 11:11
jak dla mnie to jest za huda

Odpowiedz
0 3
zgłoś
wika 16.08.2006 11:15
i tam , chudy szturpak, dziwne że ją z tej plaży dziki zwierz nie porwał, takie łakome kosteczki :) a tak poza tym to fajnie ma!
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 16.08.2006 11:22
Ja nie wytrzymam, ale ze mnie szczęściara, no po prostu nie wierzę...
JESTEM P.I.E.R.W.S.Z.A. !!!!!!
zebys z tego szczescia zebów nie połkneła a po drugie wcale nie byłas pierwsza a nawet gdyby to co z tego nie musisz za raz całemu swiatu tego rozgłaszac zjedz najpierw porzadnie sniadanie a nie od razu na neta
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 16.08.2006 11:29
oblesna, za chuda, blada , nic ciekawego
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 16.08.2006 11:33
a ja za kichnięcie chce dostać też 2 mln złotych...czy ja wymagam zbyt dużo??
Odpowiedz
0 3
zgłoś
16.08.2006 11:38
może jeszcze za drapanie sie po tyłku dostanie kase? :|
Odpowiedz
0 1
zgłoś
vklęsss 16.08.2006 11:52
Aktorka niczego sobie tylko troche piegowata ale czego nie zrobi tapeta?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.08.2006 11:56
Nie wiem co ludzie w niej widzą... Według mnie jest absolutnie przeciętna, pod każdym względem.
jest przeciętna, ale ładna - właśnie tak normalnie, zwyczajnie ładna

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.08.2006 12:14
lubie ją spoko panna, awsze sie zastanawiałam skad ona m takie kiecki i skad ja na nie stać teraz już wiem... tylko pozazdrościć niestety to USA a nie Polska niestety =/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
16.08.2006 12:16
nic tylko pozazdrościć!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
moi 16.08.2006 12:22
czasami to co jest w cudzyslowiu (dodane od autora) jest tak glupie ze zmienia odbior "artykulu"
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.08.2006 12:28
"Już wiem - w przyszłym tygodniu też się opalę za sto tysięcy."- Wątpię...
przynajmniej jesteś realistką, kto by Ci zapłacił tyle kasy i za co?
ha ha ha ha
tak sie sklada ze to napisal autor tego artykulu-no coz jak by sie umialo czytac.....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.08.2006 12:31
mi sie ona nie podoba ;))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.08.2006 12:34
Nic ciekawego. Nie dałabym jej tyle kasy za fotki w kostiumie kąpielowym. Przecież nie ma się czym pochwalić! Wystające żebra, zero biustu, nogi jak patyki, że o paskudnej twarzy nie wspomnę... Sorry, nie wierzę, że może być uważana za jakąś zajebistą laskę... Dla mnie to początek anoreksji, a nie obiekt pożądania.
ciekawe jak ty wygladasz w stroju kapielowych ; juz sobie wyobrazam hehe
Odpowiedz