Piątek 06.10.2017

Renulka Kaczoruk popiera protest głodowy lekarzy! "Dorabiają, bo NIE MOGĄ UTRZYMAĆ SIEBIE!"

Renata Kaczoruk Renulka Żenulka protest głodowy lekarzy

Renulka Kaczoruk popiera protest głodowy lekarzy! "Dorabiają, bo NIE MOGĄ UTRZYMAĆ SIEBIE!"

Oglądając drugi sezon Azja Express, można właściwie zatęsknić za emocjami z pierwszego, które gwarantowała Renata Kaczoruk, przezwana niemal natychmiast Żenulką. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego wiele zawdzięcza żebraniu w Azji za dolara dziennie, bo program umożliwił jej krótką, acz intensywną popularność. Kilka miesięcy po zakończeniu emisji nie było już tak kolorowo i Renulka musiała wrócić do starych, sprawdzonych sposobów walki o sławę:

Renata Kaczoruk wypina się przed Wojewódzkim...

Kaczoruk żartuje z TONĄCYCH UCHODŹCÓW? "Pierwszy polski uchodziec"...

Wygląda jednak na to, że Renulkę stać czasem na refleksję wykraczającą poza ścianki i bywanie na imprezach. Renata prawie-Wojewódzka pochwaliła się bowiem na Facebooku, że... popiera protest głodowy lekarzy.

Celebrytka, która nie musi martwić się o pieniądze, a na co dzień zajmuje się reklamowaniem butów na Instagramie, wyznała, że do przemyśleń zmusiła ją ciężka sytuacja przyjaciółki, która jest lekarzem-rezydentem.

Obserwowałam jej nieposkromioną ambicję, jej sumienność, oddanie idei. Najpierw przygotowania do egzaminów na studia medyczne, potem 6 nadludzko wymagających lat na uczelni. Dalej czekał ją rok stażu i 2.2tys zł przez kolejne 4-6 lat specjalizacji... - pisze Renulka.

W ciężkiej sytuacji jest także mąż przyjaciółki Renulki, który kończył z nimi liceum i zarywa noce, by pogodzić obowiązki zawodowe z rodzinnymi:

Martwię się o niego, gdy słyszę ile spał w tym tygodniu, jak nie miał kiedy zjeść, ciągle na pełnych obrotach, przytłoczony odpowiedzialnością... - martwi się Renata. (...) Dorabiają, bo nie mogą utrzymać Siebie i swoich rodzin. Kosztem własnego zdrowia. Dlatego protestują. Wesprzyjmy ich protest głodowy. To oni mogą nam kiedyś uratować życie.

Myślicie, że Renata faktycznie wie cokolwiek o problemach ludzi innych niż jej niedoszły mąż i "król TVN-u"?

Blada Renata Kaczoruk idzie do kosmetyczki

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (725)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 725
Odpowiedz
417 31
zgłoś
gość 06.10.2017 10:31
te zdjęcia z tyłkiem są obrzydliwe, nie wstawiaj ich pudel
Odpowiedz
508 210
zgłoś
Gość 06.10.2017 10:32
To może farmaceuta też powinien zacząć głosować bo najpierw idziemy do apteki a tam udzielają porad za darmo a lekarz 100 za wizytę i oni pieniędzy nie mają? Za prowadzenie ciazy od 100 do 200 zł się płaci. Porażka
Odpowiedz
626 280
zgłoś
gość 06.10.2017 10:32
Mieszkam w małym mieście, zgadnijcie kto jeździ najlepszymi furami? Oczywiscie lekarze i to nie tylko starzy. Pod każdą przychodnią samochody za ponad 100tys ale w tv udają biedaków. Oni nie biorą dyżurów z miłości do pacjentów, tylko po to, żeby się jak najszybciej dorobić.
Odpowiedz
34 23
zgłoś
Gość 06.10.2017 10:33
Sama jest glodowa to popiera. Ludzue, Pudel spu! Shakira i Pique sie rozstali!!!
Odpowiedz
304 109
zgłoś
gość 06.10.2017 10:33
ona jest naprawde zenujaca
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 725