Czwartek 24.08.2006

Obsada 4. edycji "Tańca z gwiazdami"

Taniec z gwiazdami

Obsada 4. edycji Prowadzący program - Hubert Urbański i Kasia Skrzynecka - Agencja ONS

Zaczyna się czwarta edycja Tańca z gwiazdami. Wiemy już, kto z kim zatańczy.

Fakt sugeruje, że wiele może się wydarzyć w tej edycji popularnego programu - w końcu ponad połowa uczestników tej edycji to single. Najwięcej uwagi poświęca się Marii Wałęsie - po brawurowym występie Oli Kwaśniewskiej kolejna prezydencka córka stanie na parkiecie. Wielu ciekawi też, co stanie się z Aneta Piotrowską - jej związek z Rafałem Mroczkiem ostatnio się zakończył. Czy połączy ją coś z Przemkiem Cypryańskim - kolejnym aktorem z M jak miłość?

Niezależnie od tego, jak potoczą się pozasceniczne losy bohaterów, wiemy już, że w pierwszym odcinku programu zobaczymy walca angielskiego i cha-chę. To popisowy taniec Anety Piotrowskiej - na pewno nas zachwyci na parkiecie.

Obsada 4. edycji Agencja ONS

A to lista par, które zatańczą w programie:

Kaja Paschalska i Piotr Kiszka
Maria Wałęsa i Paweł Godek
Magdalena Wójcik i Robert Rowiński
Michał Milowicz i Izabela Mika
Marcin Mroczek i Edyta Herbuś
Przemysław Sadowski i Ewa Szabatin
Przemysław Cypryański i Aneta Piotrowska
Kinga Rusin i Stefano Terrazzino
Joanna Liszowska i Robert Kochanek
Peter Lucas i Dominika Kublik

Komentarze (737)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 737
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.08.2006 23:38
no no fajna obsada tylko nie znam tego Peter'a Lucas'a!!! kto to jest ??
koleś grał szakala w kilerach
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.08.2006 23:43
program jest nawet fajny, ale prowadzacy go mniej... :/
Odpowiedz
1 1
zgłoś
zawiedzinona 23.08.2006 23:47
noo to juz nie bede ogladac ostatnio spedzilam z głogowską 11dni a teraz nie bedzie juz wystepowac jestem zawiedziona:L(
Odpowiedz
1 1
zgłoś
tigerek 24.08.2006 00:08
ale ludzie!!! paschalska, milowicz, i powtorka z rozrywki: corka bylego prezydenta i oczywiscie mroczek... mroczno cos to widze :/ za to ten nowy tancerz Stefano Terazzino przystojniaczek :)
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 24.08.2006 00:10
Peter Lucas - najprzystojniejszy!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.08.2006 00:11
o 3 nawet nie słyszałam :D
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.08.2006 00:14
też mi nowina wiadaomo to juz od 2 dni
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.08.2006 00:18
może być ciekawie :-)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Aguś:) 24.08.2006 01:24
szkoda ze Maseraka nie będzie no ale coż ...
i nie wiem po co kolejny Mroczek w programie ... przeciez to zadna nowość !!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.08.2006 01:31
Paschalska jest tragiczna a mysli ze jest taka swietna, hahhahahahahahahahahah
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Aguś:) 24.08.2006 01:32
mi też paschalska tam nie pasuje:/ milowicza tez by sobie darowali !!! no ale coż ... szkoda ze rosatti i doda odmówiły:( byłoby ciekawe widowisko :D (mam na myśłi dyskusje Dodu z jurorami hehe)
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 24.08.2006 01:35
JAK TO CYPRYAŃSKI?!!!! HUGE HEAD MA BRAĆ UDZIAŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI? fatalnie...
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Marta M 24.08.2006 01:35
paschalska, nie to nie ma sensu, Milowicz to tłusty p....., Liszowska-piękna kobieta o kobiecych kształtach ma sznse ze wzgledu na meska publicznosc, Cypranski-hmmm-zobaczymy-Anetka go wyciągnie, Herbus jest fatalna trenerka...., Maria Wałesa ma talent, no coz zobaczymy...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.08.2006 01:35
JAK TO CYPRYAŃSKI?!!!! HUGE HEAD MA BRAĆ UDZIAŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI? fatalnie...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.08.2006 01:35
JAK TO CYPRYAŃSKI?!!!! HUGE HEAD MA BRAĆ UDZIAŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI? fatalnie...
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 24.08.2006 01:35
JAK TO CYPRYAŃSKI?!!!! HUGE HEAD MA BRAĆ UDZIAŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI? fatalnie...
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 24.08.2006 01:36
JAK TO CYPRYAŃSKI?!!!! HUGE HEAD MA BRAĆ UDZIAŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI? fatalnie...
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 24.08.2006 01:36
JAK TO CYPRYAŃSKI?!!!! HUGE HEAD MA BRAĆ UDZIAŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI? fatalnie...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.08.2006 01:36
JAK TO CYPRYAŃSKI?!!!! HUGE HEAD MA BRAĆ UDZIAŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI? fatalnie...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.08.2006 01:36
JAK TO CYPRYAŃSKI?!!!! HUGE HEAD MA BRAĆ UDZIAŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI? fatalnie...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.08.2006 01:36
JAK TO CYPRYAŃSKI?!!!! HUGE HEAD MA BRAĆ UDZIAŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI? fatalnie...
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Marta M 24.08.2006 01:36
paschalska, nie to nie ma sensu, Milowicz to tłusty p....., Liszowska-piękna kobieta o kobiecych kształtach ma sznse ze wzgledu na meska publicznosc, Cypranski-hmmm-zobaczymy-Anetka go wyciągnie, Herbus jest fatalna trenerka...., Maria Wałesa ma talent, no coz zobaczymy
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Marta M 24.08.2006 01:41
Paschalska, nie to nie ma sensu-dziewczyno jestes tak pewna siebie ze szok!!!, Milowicz to tłusty p....., Liszowska-piękna kobieta o kobiecych kształtach ma szanse ze wzgledu na meska publicznosc, Cypranski-hmmm-zobaczymy-Anetka go wyciągnie, Herbus jest fatalna trenerką-nie potrafiła z ostatniego chłopa nic wyciagnac-zacznij pracowac głowa a nie buzią!!!...., Maria Wałesa ma talent, no coz zobaczymy,Rusin trzymam kciuki!!!!Swoja droga gdzie Maserak i czemu nie ma np.Edyty Górniak i Dody-TVN!!byłaby wieksza ogladalnosc-hmmm, blizniak-po co powtorka z rozrywki-stajecie sie nudni-jestescie za mało mescy, takie ci.....
Odpowiedz
1 1
zgłoś
jeep 24.08.2006 02:05
z milowiczem tanczy iza mika,pamietacie ja moze z ,,kawalera do wziecia''?:)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 24.08.2006 03:51
Marcin Mroczek ma więcej szczęścia od brata. dali mu naprawdę ładna tancerkę :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 24.08.2006 03:52
Bracia Mroczkowie sa do BANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 24.08.2006 06:59
znowu mroczek???????
nastepny do kolekcji?
Odpowiedz
0 2
zgłoś
Rebecca 24.08.2006 07:09
mała oglądałnośc.... a gdzie MAserak?????
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 24.08.2006 07:09
Przemek Cypryański będzie...już się nie mogę doczekać.
Odpowiedz