Piątek 29.08.2008

Nie będzie miał dzieci. Nigd

George Clooney

Nie będzie miał dzieci. NigdAgencja My Photo
Najbardziej pożądany kawaler Hollywood ceni sobie niezależność do tego stopnia, że nie planuje założyć rodziny, ani spłodzić dziecka. Nigdy.

Nie potrafiłbym żyć tak jak Angie i Brad – powiedział w trakcie wywiadu dla włoskiej telewizji. Nie miałbym tyle cierpliwości, nie mógłbym się tak poświęcać. Podziwiam te cechy u innych, ale to nie dla mnie! Robię w życiu dokładnie to, co chcę. Spotykam się z przyjaciółmi, dobrze się bawię i korzystam z życia. Staram się myśleć tylko o przyjemnościach.

Aktor nie martwi się przy tym zupełnie swoim wiekiem. Jest z siebie bardzo zadowolony:

Uwielbiam swoje siwe włosy i to, że moja twarz z wiekiem nabiera coraz więcej charakterystycznych cech. Jest o wiele bardziej wyrazista niż kiedy miałem dwadzieścia lat.

Clooney to ewidentnie typ wiecznego kawalera i narcyza, który myśli jedynie o zaspokajaniu swoich potrzeb. Jak sądzicie, czy można tak całe życie? 

Komentarze (283)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 283
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 03:51
wyjebiście
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 04:04
karzdy ma do tego prawo zycie to nie tylko rozmnazanie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
-Tofik- 29.08.2008 04:06
ee.. brzydal
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 04:09
i dobrze żyje dla siebie. czego sie czepiacie czy robi komus krzywde z tego powodu?? nie!!!!!! a ludzi i tak jest za duzo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 04:10
wreście rozsądan gwiazda! bierzcie przykład
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 04:12
Prostamoluno i moze sie wyleczy biedaczysko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Rejczel 29.08.2008 04:12
pewnie, że można tak całe życie, dzieci są beznadziejne, zgadzam się z nim - też bym tak nie mogła, jak te pitty.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 04:27
i dobrze,nie kazdy musi miec rodzine i dzieci,to jego wybor
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 04:27
Kazdy tlumoku pisze sie przez z.Idz do pierwszej klasy a nie wypowiadaj sie na forum tumanie jeden.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 04:32
kurde!! a takie geny!! :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 04:40
Nie wiesz co to dysleksja głupia debilko!! Wystarczy nie spojrzeć i się nie wie że się błąd napisało. A tak w woli ścisłości to się pisze przez ż a nie z jak już kogoś poprawiasz to rób poprawnie!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 04:48
bardzo dobre podejscie! ja tez tak mysle
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 05:23
o lol
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 05:41
ja go rozumiem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 06:05
przecież sam sie przyznał w programie Oprah, że podciągnął sobie zmarszczki pod oczami, więc niech nie robi z siebie takiego naturalnego dziadka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.08.2008 06:48
Tak, można tak całe życie. A nawet trzeba, jeśli to ma przynieść szczęście. A co do twarzy - ma rację. Z wiekiem jest bardziej uroczy.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.08.2008 06:50
Pewnie, że można!U nas nikt nie miałby odwagi do tego sie przyznać, bo mamy bardzo zaściankowe społeczeństwo.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Lacerra 29.08.2008 06:54
Oczywiści, że można, nie każdy jest stworzony do płodzenia dzieci i poświęcania im się, popieram w 100 % postawę tego pana.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.08.2008 06:59
mam tak samo
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.08.2008 07:02
kocham go
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.08.2008 07:06
ważne że nikogo nie oszukuje, nie udaje kogoś kim nie jest, jest szczery ze sobą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 07:07
Jeżeli ktoś chce tak żyć i może sobie na to pozwolić, to oczywiście że tak., Cała reszta - pieluchy, obiadek u teściowej, kościól w niedzielę to tzw. presja społeczna, której trzeba dawać odpór!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 07:11
Super gość, bez zakłamania. W przeciwieństwie do wieśniackiego pudla, który ciągle o "młodych laskach uprawiających seks za pieniądze ze starszymi panami", czyli wg. pudla z Clooneyem, Bradem Pittem i innymi "dziadkami" w ich wieku, np. C. Pazurą... Pudel to jednak zwykła polska wiocha ze wszystkimi kompleksami.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 07:11
Zobaczcie jakimi samochodami najczęściej jeżdżą polskie blachary...
www.motoworld.i­nfo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 07:14
Sama znam jednego takiego w Polsce... Ma w d...upie te wszystkie polskie mądrości ludowe, żyje jak chce. Super facet. Szef dużego koncernu medialnego.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 07:17
mi on sie podoba.. :) ile ma lat??? no i dobrze że jest szczery, tak te jego laski wiedza na czym stoją, żadnej sie chyba nie oświadczył ani nie obiecywal dziecka;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 07:17
kurde!! a takie geny!! :(
Jakie geny????? Starej szkapy!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 07:19
Tak, można tak całe życie. A nawet trzeba, jeśli to ma przynieść szczęście. A co do twarzy - ma rację. Z wiekiem jest bardziej uroczy.
Chyba brzydszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.08.2008 07:19
PUSTAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz