Środa 03.09.2008

Fałszywe łzy Muchy

Kuba Wojewódzki Ania Mucha Anna Mucha

Fałszywe łzy MuchyAgencja My Photo

Do pierwszego programu po wakacjach Kuba Wojewódzki zaprosił swoją dziewczynę, Anię. Odegrali dziwaczną scenkę, podczas której Mucha popłakała się w trakcie wykonywania piosenki. Widzom musiało przez chwilę zrobić się jej żal - ładna dziewczyna, porwała się na śpiewanie i ośmieszyła się w telewizji. Ludzkie. W chwilę później Mucha wybuchnęła jednak śmiechem.

Dziwne zagranie, nie wypadło to naszym zdaniem zbyt korzystnie. Scenka wyglądała, jak wyreżyserowana przez kogoś z M jak miłość. W ogóle tak otwarcie promując się w telewizji z dziewczyną, Kuba porusza się już poza granicą obciachu. W czym to się niby różni od wakacyjnej sesji zdjęciowej w Gali czy Vivie?

Inna sprawa, że Wojewódzki jest w tej roli dość przekonujący. To wciąż inna liga niż jego przyjaciel Kammel, ale od lat startują już w tej samej konkurencji.

Komentarze (932)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 932
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 03.09.2008 12:53
Jak sie spasła , taka grubaska kiełbaska.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 12:55
tu jest podobna do Okupnik
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 12:55
wygląda jakby miała z 15 lat więcej niż ma w rzeczywistości
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 12:56
Postarza ja make-up i ubrania, wygląda jakby była grubo po czterdziestce.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 12:59
w ogole ten wczorajszy wojewodzki to jakas totalna porazka. ŻENUA!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:00
jaki ładny make-up mrrr...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:00
to był taki szczyt żenady. ona jest naprade tak sztucznie histeryczna ze sie tego oglądac nie dało. wielki cyrk pod tytułem- jaka ania jest fajna. no niestety i tak jak zwykle wyszła na idiotkę. w dodatku ostro stukniętą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:00
Ona ma okropne obwisłe piersi, powinna coś z nimi zrobić bo wygląda to koszmarnie i powinna schudnąć z 10 kilogramów.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:01
wkoncu jest aktorka za to jej placa -raz sie smieje raz olacze i tyle
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:01
Muszka jest fajna jak ja zretuszuja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:01
zbłazniła sie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:01
piękna dziewczyna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
macioch 03.09.2008 13:01
nie lubie wojewodzkiego anai jest spoko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:01
Poniżyli się oboje..
Prostackie to było..
Żal mi Muchy,bo fajna jest,tylko troche niezdecydowana.Obrażła Kube a tu znowe big love??
w ten sposób chce się promować??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:02
fajne zdjęcie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:02
Sranie w banie!! Dla mnie to bylo naturalne..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:02
moim zdaniem te łzy nie były sztuczne a reakcja kuby nie byla wyrezyserowana
to nie bylo na pokaz to byly prawdziwe uczucia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:02
mucha palucha ma brzydkiego hahahahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:02
odwalcie się od niej! dziewczyna się ucieszyła, że po roku do faceta wraca... wybuchnęła śmiechem bo niby co miała zrobić? poryczeć się już całkiem? Bardzo fajna znich para :)) powodzeniażyczę!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:02
Fajnie fajnie .... A kogo to obchodzi? Pudlu daj sobie na wstrzymanie ! Pierwsza :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:02
oooo to nie bylo naprawde??? ej....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:03
CHYBA ONI JUZ NIE SĄ RAZEM
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:03
ladna fryzura :))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:03
nie lubię jej :P Ale ładnie teraz wygląda.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:03
o mucha co ty wyprawiasz opanuj sie bo zle z konczysz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
v 03.09.2008 13:03
czemu ona ma obrączkę?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:03
i w ogole dziwne bylo jak na poczatku programu sie rozplakala gdy witala sie z Kuba, tlumaczac to jako ze sie nie widzieli rok, po czym dalej z rozmowy wyniklo dwa razy ze spotkali sie juz wczesniej : w garderobie i gdzies jeszcze chyba na lotnisku :/ to chyba wszystko bylo zagrane :/ nie lubie jej:/ idiotka :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.09.2008 13:04
Mucha jest nie zrównoważona emocjonalnie. Zachowywała sie jak Edyta Górniak. A ten nerwowo-histeryczny śmiech jest co najmniej irytujący.A po za tym, to wszystko było jakieś żenujące.
Odpowiedz