Czwartek 04.09.2008

Piła w wieku 13 lat, straciła dziewictwo w 14... ĆPAŁA W 15!

Britney Spears

Piła w wieku 13 lat, straciła dziewictwo w 14... ĆPAŁA W 15!

Britney Spears przeżywa kolejne poniżenie. Matka piosenkarki postanowiła zbić jeszcze większą fortunę na słynnej córce. Wydaje właśnie jej biografię, w której wywleka ze szczegółami wszystkie brudy. Jak miło z jej strony.

Z książki o tytule Through The Storm: A Real Tale Of Fame And Family In A Tabloid World dowiadujemy się, że Britney zaczęła pić alkohol już w wieku... 13 lat! Pierwsze pijackie imprezy zaliczyła, kiedy rozpoczęła swoją karierę w Disney's Mickey Mouse Club. Rok później, gdy miała zaledwie 14 lat, straciła dziewictwo ze starszym o 4 lata licealistą. Matka wyznaje, że zachęcała Britney do spotykania się z przystojnym chłopakiem, bo uważała, że to uczyni ją jeszcze bardziej popularną.

Kiedy Spears spotykała się z Justinem Timberlake'iem, matka pozwalała mu zostawać na noc, chociaż doskonale wiedziała, że uprawiali seks. Lynne Spears szczerze opisuje hollywoodzki świat show-biznesu. Wyznała, że 15-letnia Britney zaczęła eksperymentować z narkotykami po nagraniu swojej pierwszej płyty. Nie kontrolowała młodocianej piosenkarki. Akceptowała jej wszelkie ekscesy.

Dziś Britney nie utrzymuje już z matką praktycznie żadnych kontaktów. Trudno się dziwić. Publikacją książki z pewnością nie uzdrowi sytuacji.

Komentarze (658)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:05
He he i już zbliżamy się do końca świata, zginiemy jak myszy. Największe państwo świata już konflikty buduje oraz rodzice są przeciwko dzieciom i na odwrót. LUDZIE!!! szykujcie się, bo nie znacie dnia ani godziny...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:07
to matka suka widac ze jej czasu nie poswiecala a teraz wielce gada co robila za mlodu oj mamus wstyd to tylko swiadczy o tobie co z ciebie za matka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:15
Gdybym miała taką swińską matke to bym ją chyba udusiła;/ kogo to obchodzi że piła czy ćpała czy sie bzykała w wieku 14 lat. Każdy ma swój rozum... i swoje życie. Ale na jej miejscu wyjechałabym gdzies daleko od matki i więcej się nie pokazała, oni ją wszyscy wykorzystują, nic dziwnego, że ma kłopoty psychiczne skoro własna matka chce na niej zarobic kase... Żal naprawde...:[[[
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:23
jaka szczupła na tej fotce
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:25
miliony nastolatek zaczyna pić ćpać i uprawiać sex w wieku 13 lat nic nowego a że Brit tak robiła to nie dziwota skoro "mamusia" jej pozwalała na to wszystko ....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:31
kurde ja bym tego nie pisała bo w końcu to świadczy o niej jako matce ze nie potrafiła wychować własnej córki a teraz jeszcze na niej kasę zbija... choć nie przepadam za britney jako osobą, ale naprawde mi jej szkoda ze ma taka mamę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:31
Żal mi Brit, jej matka jest popaprana;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:34
ale brit jednak sie trzyma, i to najważniejsze!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:39
To jest matka!!! Trzymaj sie Brit!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:40
Ale to tylko źle świadczy o matce a nie o niej. Jej mi po prostu szkoda :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:42
a ja pamietam jak brit przekonywala ze w ieku 18 lat stracila dziewictwqo... o boze dla kasy to rtobila tez by byscie tak robili napewno... ja ja lubie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:42
a tak pozatym to ladnie wyglada na tejm zdjeciu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:44
Ta "mamusia"zachowuje sie jak alfons własnej córki! :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 10:57
Podobno stracila dziewictwo w wieku 18 lat ze swwoim chlopakiem timberlejkiem xD niedawno mowili o tym w mtv player ;P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:03
jej matka jest najwieksza pijawka na swiecie, biedna dziewczyna jak nie facet na niej zeruje a to matka - o ile mozna ja tak nazwac bo ja bym jej wytoczyla sprawe ...BICZ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:03
no i co ja brałem narkotyki w wieku 11 lat a teraz mam 20 i jestem czysty
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:09
Po publikacji tej książki to nie Britney powinna się wstydzić, tylko jej matka, że tak "wychowywała" córkę. Ona chyba uważa to za powód do dumy, że o tym pisze. Żadna z niej matka. Żal mi tej dziewczyny.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:10
a wydawało by się, że matka powinna być największą podporą dla swoich dzieci... widać nie zawsze...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:12
Matka sprzedaje wszystko tylko współczuć takim dzieciom
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:15
ale z niej matka, ona ja wyplula z krocz a nie jest jej matka!!!!!... matka nie robi tego swojej corce
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:16
Popierd....o-l-o-n-a MATKA!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:26
a kazdy mowi na aguilere jaka to jest a tu wychodzi :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:34
Też bym pewnie skończyła jak ona gdybym miała taką patologiczną rodzinke ;]
to brit jest patologiczna!

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:34
Czy wiesz że IQ Nicole Kidman oszacowano na 132,Shakiry na 140,Sharon Stone na 154,Przemka Salety na 102 a Dody na 156.A ty wiesz jakie masz IQ.Na poziomie Sharon Stone czy może Przemka Salety.Nie wiesz?Sprawdź się : www. testiq. info - usuń spacje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:35
Mamusia z piekła rodem, aż nie wierze, że można byc tak podłym dla własnego dziecka!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:36
lol i to sie nazywa matka??!! szkoda mi britney;/ tez bym sie nie kontaktowala wiecej z taka matką!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
majdddan 05.09.2008 11:40
niezla suka z tej britney! jak bym ćpal tyle co ona to to tez bym przywdzial takie okulary...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:42
ja zaczelam pic w wieku 15 i co?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 11:44
no to tylko bić brawo mamusi, to świadczy zle tylko o niej a nie o Britney, jakoś w to co pisze jej matka nie wierze. Wszyscy się jej czepiają i choć jest mi ona obojętna, aż żal mi tej kobiety, ciekawe jakbyście się czuli jak by wasze matki dla pieniedzy pisaly o was książki... i to takie?
Odpowiedz