Piątek 05.09.2008

Kupicha CHCIAŁ ZDRADZIĆ ŻONĘ?!

Piotr Kupicha Feel

Kupicha CHCIAŁ ZDRADZIĆ ŻONĘ?!Fakt, 5.09.2008

Lider zespołu Feel bardzo lubi przedstawiać się jako wierny, idealny mąż. Prawda wygląda jednak nieco inaczej. Fakt przyłapał go na flircie z fanką, którą czule dotykał, całował i z którą próbował się umówić na randkę. Wszystko działo się w pracy, na planie teledysku.

Podczas nagrywania do teledysku Feela, Kupicha był zainteresowany jedną z dziewczyn, która tam pracowała - pisze tabloid. Jego próby adorowania graniczyły z namolnością.

Prawił mi komplementy - wspomina dziewczyna. Później próbował umówić się ze mną na kawę.

Czy Piotrek ma to w zwyczaju? Czy takie flirty mają potem ciąg dalszy? Na miejscu jego żony zainteresowalibyśmy się sprawą.

(Prośba do wszystkich dziewczyn, którym Kupicha się narzucał - napiszcie do nas. Przypominamy adres: donosy@pudelek.pl.)

Komentarze (961)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 961
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 05.09.2008 12:37
poprostu jest szarmancki
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 05.09.2008 12:37
Normalka jak u kazdego zdrowego faceta
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Ań.! 05.09.2008 12:37
nikt nie jest idealny .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 12:38
Będą kłopociki:D
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 05.09.2008 12:38
BO TO PEWNIE NIE JEDEN RAZ JĄ ZDRADZIŁ.TAK TO JUZ JEST!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 12:45
a to nie grzeczny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 12:46
a co mnie to obchodzi?? ;P
To po co wchodzisz na pudla to czytać?:)
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 05.09.2008 12:52
Słuchaj Pudel. Ty jestes napewno zakompleksionym karłem z kompleksem penisa (malutki) Widac ze nienawidzusz wszystkich i siejesz tu nienawiśc, a grono gówniarzy przytakuje ci w rodzaju: Jak ja jej nie lubie, albo jaka ona wstretna i tak dalej. To obrzydliwe miejsce ktorego celem jest szerzenie najnizszych uczuc. Weź się za bardziej szlachetne zajęcie, ale widac to cie przerasta. Idź do diabła.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 12:58
jasne i jest taki głupi zeby to robic na planie teledysku weźcie nie wygłupiajcie się!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 05.09.2008 12:59
mam nadzieję, że jego żona tego nie czyta i nie wierzy w te brednie! W rękę nie może pocałować? zwyczajna sprawa,a wy robicie z tego sensację!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 12:59
czekałam aż zaczniecie wpierać że nie dość że nie umie śpiewać to jeszcze zonę zdradza
nikt w to niw uwierzy fani pudla nie są tacy głupi
chyba......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 12:59
a nie widzicie ze on caluje glowke dziecka??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:01
hheheheh, Kupicha taki cienki sucharek, a taki kogut
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:01
Każdy facet tak robi a kobieta nie musi się zgadzać.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 05.09.2008 13:01
już Jego żona wie najlepiej czy romansuje czy nie! a "gwazdeczkom" współczuję! byle jaka fotka i tekst z księżyca a juz banda bahorów we wszystko wierzy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:02
o matko glupie dziewuchy zeby zrobic sensacje beda pisac teraz ze strasznie im sie narzucal...dajcie spokoj...sprawia wam przyjemnosc komplikowanie komus prywatnego zycia
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 05.09.2008 13:02
Jak już się komuś uda coś zarobić lub osiągnąć to mu rodacy zazdroszczą i gnoją.
Ciekawe czy ta dziewczyna nie dawał mu jakiś sygnałów, że chce?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:02
juz wiekszych klamstw nie mogliscie wymyslec,wstydzcie sie redaktorzy pudla,sami sie tym osmieszacie,zazdrosc i glupota do granic mozliwosci
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:03
robicie z igly widly,pewnie normalnie sie przywital u kumpela,a wy od razu zdjecia robicie,i dopisujecie swoje..zalosne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:04
oj pudlu,nie osmieszaj sie,kazdy dobrze wie co chcesz osiagnac wypisujac te klamstwa-nie dasz rady! :D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Lacerta 05.09.2008 13:06
Z umawianiem się na kawę lekko przesadził, nie chciałabym aby mój mąż tak postepował.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:07
Ale afera litości !!!!!!!!! Nie macie już o czym pisać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
świństwo 05.09.2008 13:07
jak można wypisywać takie bzdury, jeżeli to czyta jego żona to musi się świetnie czuć w tej chwili, najlepiej niech każdy pilnuje własnej du..y a nie wsadza kija w mrowisko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:08
jest po poprostu inteligentny , a ten zapchlony kundel juz sobie cos wyobraza widacze ten kundel chce koniecznie rozbic ich małużeństwo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
mikk 05.09.2008 13:08
Często facet jest po prostu miły, ale podjarana laska wyobraża sobie niewiadomo co :)
A szczególnie, gdy tym facetem jest ktoś znany i sławny.
Co nie zmienia faktu, że faceci lubią uwodzić.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:09
to już nic nie może zrobić osoba publiczna?! Dziennikarze z pudelka nie mają się czego czepić lepiej czepcie się swojej d...py!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:09
No masz, a taki zakochany w żonie. Następnemu sława
uderzyła i myśli inną częścią ciała.
Droga p. Krysiu a może prawda jest inna ? odmówił fance spotkania i zemściła się na nim ? dziękując jej za spotkanie pocałował jak przystoi na kultarelnego faceta w rękę .....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:11
oj,pudlu-szukasz guza.z tobą nikt nie chce iść na kawę.a z nim wiele dziewczyn.......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.09.2008 13:11
Zona w ciazy wiec kawy pić nie powinna...
wiec Piotruś szkuał towarzystwa ..
CO SIE CZEPIACIE ?

Odpowiedz