Sobota 13.09.2008

Pazura o "czopkach z wódką w tyłku"

Cezary Pazura

Pazura o MD/FORUM

Cezary Pazura cierpi na wyjątkowo dokuczliwą odmianę kryzysu wieku średniego. Najpierw zostawił swoją piękną żonę, związał się z dziewczyną w wieku swojej córki, wkręcił ją do pracy w telewizji, a sam chałturzy po festynach. Na takich chałturach wygłupia się dużo poniżej granicy dobrego smaku.

W miniony weekend podczas Dni Integracji w Konstancinie Czarek zwyczajowo robił z siebie idiotę. Nasi informatorzy wspominają, że sypał ze sceny nieśmiesznymi i sprośnymi żartami. Niestety, jak to na plenetowych imprezach bywa, pod sceną stoją głównie dzieci zafascynowane tym, że widzą kogoś sławnego. Zwracając się do takiej właśnie publiczności, Pazura wygłaszał swój "repertuar":

Polacy to bardzo sprytny naród, bo tylko u nas wymyślono wódkę w czopkach - zaśmiewał się. Przynajmniej wszyscy muszą wstawać do toastów!

Śmieszne? Fajne?

Pazura o MD/FORUM

Komentarze (277)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 277
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2008 00:57
dobre ;] smieszne
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2008 00:58
wiochmena z siebie zrobił
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2008 00:59
ojjj jaka piekna minnka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:00
nie trawie tego typa. lubie komedie, ale on jakos mnie nie rozsmiesza.
czopki z wodka? to mialo byc smieszne ? litosci...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Mint 13.09.2008 01:01
Nie lubie Go;/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 13.09.2008 01:02
o rany żenada:(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:04
zawsze byl brzydki.teraz jeszcze bardziej paskudny.jego dowcipy byly i sa beznadziejne.nie wiem jakim cudem zdobyl popularnosc?dla mnie naprawde beznadzieja.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:04
Durne żarty :/
Fajny mial wystep na sopocie podajże w tamtym roku.
PIERWSZA ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:05
lubi czopki to i lubi w dupie inne rzeczy miec
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:06
fajne ;p przesadzacie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:08
pieprzycie :/
masa innych osob popelnila wiekszą wtope np. podczas wystepow kabaretow w empiku, 50%$ dzieci a ci wypalają ze skeczem z south parku ze slownictwem 'ch****ia z grzybnią'. i co? cezary przy tym to papiez.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:12
fajny kawał. mi się podoba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćaaa 13.09.2008 01:14
barzo goscia lubialam, ale sie zaczal blaznic :] du.pa i sierota teraz , brawo p.Czarku :]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Donald Tusk 13.09.2008 01:17
Dlaczego ten gosc tak nisko sie upodla?To przypomina PiS...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Niebieska21 13.09.2008 01:27
nie ma w tym nic nowego. On zawsze robi z siebie idiote ;]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:27
Żałosna podróba Careya !!!!!!!!Burak
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:43
Już bardziej upodlić się nie mógł a kiedyś był gwiazdą!Zal!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:45
nie trawie tego typa. lubie komedie, ale on jakos mnie nie rozsmiesza.
czopki z wodka? to mialo byc smieszne ? litosci...
BO TO JEST ŚMIESZNE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:49
pudlu odczep sie od pazury!! moze poszukaj plotek na temat jego "pieknej zony", ktora ma totalnie poryty beret i dlatego pewnie ją zostawil... SERIO!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 01:50
Za dużo łyskacza Czaruś. Uwstecznia.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 02:20
co was to obchodzi wy zazdrosnicy z kim sie spotyka i ile ma lat milosc jest slepa i piekna chyba ze nigdy niebyliscie zakochani czarek spoko gostek swoje joz zrobil i zajebiscie po co teraz chcecie go wyniszczac co za narod nikt nawet niewie jak to naprawde bylo miedzy nim a zona
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 02:30
Wszystko co nawiązuje do seksu lub alkoholu jest śmieszne dla wiekszosci ludzi... Paranoja.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 02:54
zawsze byl brzydki.teraz jeszcze bardziej paskudny.jego dowcipy byly i sa beznadziejne.nie wiem jakim cudem zdobyl popularnosc?dla mnie naprawde beznadzieja.
Też mnie to dziwi, nie dość że brzydal to jeszcze idiota
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 02:54
hehe 1 sza fota super
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Valdek 13.09.2008 04:24
Dlaczego ten gosc tak nisko sie upodla?To przypomina PiS...
bo on jest z PiS idioto!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Joolka 13.09.2008 04:42
Cale Toronto oblepione jest plakatami o jego popisach na poczatku pazdziernika, ciekawe czy ludzie dadza sie nabrac na kiepski humor bo ja napewno nie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 05:05
glupie szmaty kasuja opisy..... ale prawde i tak znacie denne patalachy. nieudacznicy zyciowi, zawodowu przegrancy.. kto to taki? redakcja pudla! (jaka redakcja? kupa smrodu nie redakcja) zal!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 05:06
glupie szmaty kasuja opisy..... ale prawde i tak znacie denne patalachy. nieudacznicy zyciowi, zawodowu przegrancy.. kto to taki? redakcja pudla! (jaka redakcja? kupa smrodu nie redakcja) zal!!!
DOKLADNIE TAK!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 05:56
śmieszne. i fajne. Na siłę się czepiacie. Bo co... na chleb nie zarobicie?? Banda idiotów w tym pudlu.... znajdźcie sobie prawdziwą pracę!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2008 06:23
pudelek schodzi na psy... i co z tego ??
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 277