Niedziela 14.09.2008

Paweł Stasiak chodzi w peruce!

Paweł Stasiak

Paweł Stasiak chodzi w peruce!KK/FORUM

Liderowi Papa Dance nie powodzi się zbyt dobrze. Pewnie dlatego zgodził się na udział w Tańcu z gwiazdami, z którego zresztą odpadł w pierwszym odcinku. Paweł "Matiz" Stasiak z zawiedzioną miną wykorzystał swoje ostatnie kilka sekund na antenie na dramatyczną próbę promocji nowej płyty. Efekt? Pewnie już nigdy nie wpuszczą go do telewizji.

Niedawno pisaliśmy o jego przeszczepionych włosach. Okazuje się, że znacznie go przeceniliśmy. Bijemy się w pierś! Nasz informator przekonuje, że to nawet nie przeszczep, a... "tupecik".

Gdyby jego włosy były przeszczepione, zachowywałyby się identycznie jak te "nieprzeszczepione" - tłumaczy nasze źródło. Przy przeszczepie (jakąkolwiek metodą - strip czy FUE), włosy z miejsc, które nie są narażone na łysienie typu męskiego (z tyłu oraz z boków głowy), są chirurgicznie przeszczepiane w miejsca łysiejące, do nowych mieszków włosowych powstałych przy użyciu chirurgicznych narzędzi (bardzo małego wiertełka). Takie włosy są prawdziwe i naturalne, nie są rowniez narażone na łysienie, tak jak włosy, w których miejsce zostały wszczepione.

Taki zabieg (jednorazowy, czasem trzeba ich zrobic 2-3) to koszt w granicach 15-50 tysięcy złotych w dobrej zachodniej klinice, w zależnosci od ilości przeszczepionych włosów oraz zastosowanej metody.

Stasiak nie zdecydował się na taki wydatek. I to mimo tego, że wygląd jest (był?) w zasadzie ostatnim, co mu zostało.

To coś na głowie Stasiaka to w żadnym wypadku nie przeszczep. To pewnego rodzaju tupecik, z pewnej polskiej kliniki, której klientkami są też Anna Popek, Shazza, Rożczka i Ostałowska. Takie włosy są sztucznie wytworzone, niszczą się z upływem czasu, nie można ich obcinać, no i zdarza się, ze wyglądają groteskowo, bo np. nie pocą się tak jak reszta głowy.

Rzeczywiście. Mógł lepiej ulokować pieniądze:

(Aktualizacja: Odezwała się od nas firma, która wykonywała fryzury dla Popek, Shazzy, Rożczki i Ostałowskiej, zaprzeczając, że to od nich pochodzi tupecik Stasiaka. Za pomyłkę serdecznie przepraszamy.)

Paweł Stasiak chodzi w peruce!PUDELEK EXCLUSIVE

Paweł Stasiak chodzi w peruce!PUDELEK EXCLUSIVE

Paweł Stasiak chodzi w peruce!PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (512)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.09.2008 04:24
jakieś rok temu był u Ewy Drzyzgi i sam powiedział że ma doklejane włosy i co pół roku musi zabieg powtarzać, także pajace z pudelka są słabo poinformowani
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Niewidz 14.09.2008 05:25
To jak by był cały spocony to by było lepiej? A nalepiej dla pudelka by było gdyby jeszcze śmierdział?! Pudelku! Znajdż sobie kupe jakiejś suni - będziesz miał nature coś wilgotnego i smród, wszystko to co lubisz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 05:30
Że Pudelek nie wiedział tego wcześiej to obciach. Przecież gołym okiem to widać, a i on sam też w którymś z wywiadów wspominał o "systemie" przypinania włosów.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 07:01
co za chamstwo!!! mega prostactwo! że nie stać go na przeszczep, że jeździ Matizem przecież to nie wstyd, że nie jest bogaty! ale to wstyd, że wypisujesz takie głupstwa! ciebie natomiast nie stać na porządną pracę w porządnych mediach! nie chcą cię i napewno nie z powodu wyglądu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 07:17
każdy orze jak może-stara się chłopina -hej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Danyk 14.09.2008 07:29
i tak czasem bywa
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.09.2008 07:46
down xD
A czy Ty wiesz co to jest down???
Czepiacie się nie wiadomo czego.
Mnie nie interesją jego włosy, a tylko głos.
Chodzę na jego koncerty i bawię się świetnie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 07:48
fajny gościu, sympatyczny niech se nosi nawet mopa na głowie - nie przeszkadza mi to - śmierdzący kundlu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 07:51
kundel bo pójdziesz do azylu - pewnych osób nie ruszaj !!! zwłaszcza tych które cieszą się ogólną sympatią
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.09.2008 08:01
Niemen zasuwał w peruce przez prawie 50 lat
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 08:45
SZCZERZE MU WSPÓŁCZUJĘ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Kapitan Bomba 14.09.2008 08:49
Tępy ch*&!@j !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 09:21
A kto to, k...wa, jest?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 09:25
ale wsiedli na człowieka... a motłoch ma radochę.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
sweeeeteczka 14.09.2008 09:29
jak on sie tylko spocil;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 09:38
Ale on mówił w "Rozmowach w toku", że nosi perukę, dlatego , że jest łysy, więc nie wiem o co wam chodzi .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 09:42
oj dajcie facetowi spokoj mi tam go szkoda :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 09:42
wygląda jak ksiądz Twardowski pezed śmiercią
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 09:43
A to nie nowość.On ten tupecik ma ze dwa lata a może i dłużej!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 09:44
W poprzednim artykule krytykowaliscie go za to ze ma przeszczep, a teraz mowicie ze szkoda mu na przeszczep, pudelek to kicz!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość niedzielny ;) 14.09.2008 09:53
na środkowym, dolnym zdjęciu widać "metkę" XD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 10:00
NA PRZEDOSTATNIM ZDJECIU CHYBA WIDAC BIALA LINIE GDZIE KONCZY SIE TUPECIK-na skroni! :)

czemu goscie po prostu nie chodza lysi - zaden problem, a niektory to nawet niezle wygladaja.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Leon Bezrobotny Zawodowie 14.09.2008 10:02
A ja myślałem że to Olek Klepacz z Formacji Nieżywych Schabuff, który w jednym ze swoich hitów śpiewa, że zakradł się jak kot.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 10:08
haha peruke ma lol stary jestes juz nie spiewaj schowaj sie w fotelu dziadu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 10:10
to nie peruka, włosy są "doczepione", ale to nie peruka. koszt takiego "zabiegu" też nie jest niski, do tego wystarcza na jakiś określony czas.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 10:15
widac ze to peruka .Niektorzy nie wiedza kiedy zejsc ze sceny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 10:20
fajansiarski ten tupecikmogl chociaz znalezc odpowiedni kolor......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
f.z. 14.09.2008 10:36
każdy ma prawo zadbać o swój wygląd tak jak uważa, nie czepiajcie się , to jego sprawa jak torobi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 10:37
oj przestancie. Jakis czas temu byl w rozmowach w toku i otwarcie mowil o tym, ze PRZEDLUZA wlosy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2008 10:40
DAJ ZNAĆ W MEDIACH ,ŻE POTRZEBUJESZ POMOCY- ZAPŁACE ZA PSZESZCZEP WLOSÓW I ASTON MARTIN TEŻ BĘDZIE TWÓJ- PAEŁ ODEZWIJ SIĘ! TYLKO TY WIESZ O KIM JESTEM .