Poniedziałek 11.09.2006

"Mama i córka mają się świetnie"

Britney Spears

EAST NEWS/Pacificcoastnews

Britney Spears na dniach urodzi drugie dziecko. Wiele wskazuje na to, że będzie to dziewczynka. To byłoby naprawdę piękne dopełnienie, Britney ma już bowiem synka, Seana Prestona. Life & Style cytuje jednego z przyjaciół piosenkarki:

Britney zawsze chciała mieć córeczkę i wprost marzy o siostrzyczce dla Seana Prestona.

MSNBC przeanalizował zakupy Britney dokonane w ostatnich miesiącach. Zwłaszcza te zrobione w sklepach z akcesoriami dla dzieci.

Ciężarna gwiazda kupiła mnóstwo dziewczęcych ubranek będąc w Petit Tresor, jednym z najmodniejszych sklepów dla dzieci w Hollywood. komentatorka MSNBC dodaje:

Nie sądzę by to miał być prezent dla kogokolwiek. Kupowała tego za dużo.

Rzecznik sklepu potwierdził obecność Spears, ale odmówił podawania dalszych szczegółów zasłaniając się prywatnością gwiazdy, którą firma chce uszanować.

Już kilka miesięcy, gdy Britney trafiła do szpitala w związku z możliwością wystąpienia zagrożenia ciąży, jej rzeczniczce wymknęło się o jedno słowo za dużo, gdy na pytanie jak czuje się piosenkarka odpowiedziała:

Mama i córka czują się świetnie.

Oczywiście, później stwierdziła, że było to przejęzyczenie, ale domysły pozostały. My przekonamy się już niedługo. I mamy nadzieję, że Britney nie będzie czekała tak długo z pokazaniem swojego dziecka światu, jak Tom Cruise.

Komentarze (109)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 109
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 08:54
Niech urodzi ta córeczke i nie da sie wiecej zrobic w balona ;-)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
11.09.2006 08:57
No to fajnie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 09:00
taka miniaturka britney...hal swit:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Margoo 11.09.2006 09:01
Britney na pewno wie juz od dawna jaka jest płec dziecka :) poczekamy , zobaczymy :) powodzenia Brit :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 09:03
joooooooo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 09:07
CZY MODELKI SĄ CHUDE???? WZROST 180 WAGA 53 KILO-TAKA JEST ŚREDNIA. ILE POWINNO BYĆ TEJ WAGI ŻEBY BYŁY FAJNE LASKI??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
wiki1987 11.09.2006 09:09
B. SPears jak sie ciesze, ze urodzisz dziewczynke! gratulacje!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 09:23
fajnie ze to bedzie dziewczynka ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 09:48
brit urodz dzidziusia i wracaj do formy, !!! czekamy na ciebie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
11.09.2006 09:51
niech bedzie szczwsliwa. Z Kevinem czy bez, ale żeby byłą szczęśliwa... Nie jestem jej fanką czy coś... Ale dla każdej kobiety dziecko to wielkie szczęście
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 09:55
Odpowiedz
0 0
zgłoś
czarnykot 11.09.2006 10:03
Nad tymi zdjęciami w ciąży z drugim dzieckiem graficy ostro się namęczyli w Photoshopie, żeby zrobić jej szczupłe ręce, uda itd...

A i tak Paris rządzi!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 10:17
och britney...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
11.09.2006 10:20
Rzeczik tego sklepu to madry chlopaczyna :D:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 10:20
CZY MODELKI SĄ CHUDE???? WZROST 180 WAGA 53 KILO-TAKA JEST ŚREDNIA. ILE POWINNO BYĆ TEJ WAGI ŻEBY BYŁY FAJNE LASKI??
jest cos takiego jak przelicznik BMI= [waga (w kg)] / [wzrost (w m)] 2 . Jesli wyjdzie 20-21 to waga jest prawidlowa.22-24 nadwaga, 24-25 znaczna nadwaga, 17 jest na granicy anoreksji jesli nie anoreksja.
na przykLadzie twoich danych: 53/1,80 *1,80 = 53/3,24= 16,3580247 !!!
Wiec jak sam widzisz jest to anoreksja. Kobieta o wzroscie 1,80 m powinna wazyc okolo 62-63 kg.
Wiec tak, modelki sa znacznie za chude. Podejrzewam, że przy takich proporcjach i trybie życia jaki prowadzą byc może nie dożyją 40, ponieważ umrą z wycieńczenia.
p.s. mozna to obliczyc na www.pulsmed.com.pl
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 10:44
chcesz się dobrze zabawić w Poznaniu? wynajmij limuzynę. zadzwoń 0601940080
www.limuzyny -poznan.pl
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 10:49
nuda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
11.09.2006 11:19
Trzymamy kciuki za Brit
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 11:38
Chciałabym żeby to była dziewczynka! Niech córeczka będzie urodziwa jak jej mamusia:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
madzioara 11.09.2006 12:22
BRITNEY SPEARS-BRZYDAL
ahahhaahah"tofik"
Tofik?? To Ty??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
magdak86 11.09.2006 12:41
Fajnie że dziewczynka:) Ale współczuje Britney mężą. Przynajmniej próbuje ratować to małżeństwo, a nie jak gwiazda Hollywood się rozwodzi po dwóch miesiącach.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 13:00
Odpowiedz
0 0
zgłoś
11.09.2006 13:03
BRITNEY SPEARS-BRZYDAL
Tofik?? To Ty??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
11.09.2006 13:10
dobra,dobra...niech szczęśliwie urodzi i niech już się weźmie za siebie dziewczyna,no.......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2006 13:16
BRITNEY SPEARS-BRZYDAL
o! ktoś tu ogląda kabaret Ani Mru Mru :D

Tofik?? To Ty??
Odpowiedz