Piątek 15.09.2006

Gruba Anna Mucha

Anna Mucha

Gruba Anna MuchaAnna Mucha z Kubą Wojewódzkim - Agencja ONS

Anna Mucha rośnie w oczach. Nie omieszkały zauważyć tego polskie brukowce.

Jeśli Anna Mucha nie przejdzie szybko na dietę, będzie ważyła więcej od swojego chłopaka - Kuby Wojewódzkiego - alarmuje Super Express. I faktycznie - nie sposób zauważyć, że czarna suknia, w której Mucha pojawiła się na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, odsłaniająca plecy, nie do końca podkreślała jej walory - raczej odkrywała zbyt wiele:

Gruba Anna MuchaSuper Express, 13.09.2006

Fałdki na plecach nie są seksowne, zwłaszcza u młodej, zdrowej dziewczyny.

Ania bardzo lubi łakocie. Wprost przepada za lodami, a to niestety odbija się na jej wadze. A z gimnastyką jest u niej różnie. Woli szaleć swoją terenówką niż na siłowni - mówi Super Expressowi kolega aktorki.

Może po prostu szykuje się do jakiejś roli?

A to jeszcze Ania Mucha z Kubą Wojewódzkim:Gruba Anna MuchaAgencja ONSGruba Anna MuchaAgencja ONS

Komentarze (1469)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1469
Odpowiedz
8 2
zgłoś
gość 14.09.2006 06:06
ale tez mi gruba,raczej przy kosci.napewno jak przeczytala ten artykul w super ekspresie to jej sie przykro zrobilo.super ekspres-do domu!bu!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.09.2006 06:32
ja tez sie zgadzam co do plastra. Ludzie przeciez to o to chodzi zeby on byl w widocznym miejscu!!!!a poza tym to jej za to placa...
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 14.09.2006 07:49
ona juz jakis czas tak ma, a pudelek sensacje z tego robi/:?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.09.2006 08:04
gruba?.prosze was bez przesady,jest po prostu samczne okragła i dobrze dosc mamy juz chydzielców w stylu Victorii B. i Paris H. i co najwazniejsze Ania ma czym pochwalic w sprawie inteligencji, elokwencji i talentu wiec tak trzymac,
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:11
Ja też jestem gruba i taką mnie wszyscy lubią, :-)))))))
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:17
kochnego ciała nigdy za wiele
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:18
wy jeszcze grubej dziewczyny nie widzieliscie
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:22
niech sobie je ile chce, kazdy niech ma cos z tego zycia a nie zaluje sobie wszystkiego..i tak jest ladna ;) a moze jest w ciązY?
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 14.09.2006 08:23
...no i?
czywaszym zdaniem wszystkie kobiety muszą być chude,przeciesz to piękna przede wszystkim zadowolona z życia dziewczyna, Dajcie jej spokój- mom zdaniem wszystko ma na miejscu.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 14.09.2006 08:23
może to te plastry hormonalne ;) ?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
henryk 14.09.2006 08:23
jest spoko
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:24
No i znowu ten plaster. Te gwiazdki są strasznie puste promując takie rzeczy... najlepiej by było jakby sobie go na czoło przykleiła- wtedy byłby bardziej widoczny.
No niekoniecznie, mój drogi - Ania ma grzywkę :D.
Btw, te plastry są zaprojektowane dla kobiety, która waży 70 kg, ona na pewno tyle nie ma. Może po prostu jest do dla niej zbyt duża dawka hormonów i dlatego tyje?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:28
Ej, ona nie jest jakoś strasznie gruba, a co do tego że niedługo będzie grubsza od wojewódzkiego no to powiem tak: czasem tak bywa!!!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
jesli 14.09.2006 08:41
jesli Mucha jest gruba , to wy jestescie glupi, przepraszam. Nikt madry nie upatrywałby sensacji w jednej fałdce na ciele. aha, z ostatniej chwili, Briney Spears włśnie zrobiła żółtą kupę, chyba ma coś z wątrobą. Może dlatego , ze przy porodzie przybrała złą pozę, a moze zaraził się żółtaczką podczas robienia kupy w jednym z renomowanych klubów dyskotekowych. Pozdrawiam głupoli.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:42
Nie jest źle :) ale z tego ci widać z fotce poniżej Ania ma plasterek chyba (anty)nikotynowy wiec być może żucia palenie i z stąd nieco przytyła :P
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:44
reklamuje te plastry a teraz amerykańscy ginekolodzy strasznie na nie psioczą. ponoć zwiększają ryzyko zakrzepicy i wcale nie są takie skuteczne. poza tym dają większą dawke hormonów niż jest napisane na opakowaniu - jesli chciałybyście się an nie dziewczyny zdecydować najpierw popatrzcie w internecie na różne opinie. ja byłam przerażona
tabletki tez zwiekszaja ryzyko zakrzepicy. dlatego trzeba regularnie kontrolowac stan swojego zdrowia jak sie je bierze
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Doxy 14.09.2006 08:45
wiecie co niedawno przeczytalam? podobno nawet najpiekniejsza lecz anonimowa polka z podwórka nie robi takiego wrazenia na mezczyznie jak zupełnie przecietnej urody kobieta (czytaj anna mucha) tak zwanego "show businessu"...
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:45
Jest gruba. I tu chodzi o to, ze o siebie NIE DBA!!!!
"Woli szaleć swoją terenówką niż na siłowni"
a kobieta zaniedbana nie jest dla faceta atrakcyjna.
Wszystko w tym temacie.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:46
TO OD TYCH PLASTROW ANTY!!! JAK SIE TYLE HORMONOW PRZYJMUJE TO TAK SIE KONCZY.
ja od kilku lat biore tabletki, w ktorych jest chyba wiecej hormonow, i jakos nie przytylam!

Odpowiedz
2 2
zgłoś
manieczka 14.09.2006 08:46
a ja mysle ze z tusza jej do twarzy.. i tak ładna z niej kobiitka
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:47
Rzeczywiście strasznie zgrubła :|
*chyba przytyła?!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:48
ona rzeczywiscie jest tłusta, jeszcze troche beda musieli zamawiac specjalne kamery rzeby ja zmiescic:) a ten plaster jest zalosny, popieram tego kto zaproponowal przylkejenie go na czoło!
a ja ci proponuje isc juz do szkolki i pocwiczyc tam troche pisanie w jezyku polskim, ZEBY nie robic bledow ortograficznych

Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 14.09.2006 08:49
a ja tam Anię bardzo lubię ! i uważam że jest ładną dziewczyną. Tylko ten Kuba :/ jakoś tak do niej nie pasuje :/
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 14.09.2006 08:49
Nie normalnie sumo z niej jest!! Puknijcie sie w głowe!! Czy każda laska ma być chudzielcem i patyczakiem?? Może jej sie podoba swój wygląd!!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:50
bardzi ładna dziewczyna i niegłupia. No moze ze 2kg mogłaby schudnąć i będzie idealna
Odpowiedz
2 1
zgłoś
AGU$ 14.09.2006 08:51
ania jestestes super.mam nawet taka grzywke jak ty.nie przejmuj sie tymi blotniakami z brukowcow.wygladasz 100 razy lepiej od rosati ze sztucznym loczem i tona zmarszczek.nie odchudzaj sie please!!!nie zmieniaj nic w sobie.jestes fajna laska.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.09.2006 08:58
moze to od tego plastra
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 14.09.2006 08:58
ludzie-przeciez od lodow sie nie tyje!
Odpowiedz
2 3
zgłoś
black5 14.09.2006 08:58
plaster jest po to aby wszyscy widzieli, że ania ma jakieś życie erotyczne ;)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość nocny 14.09.2006 08:58
No proszę, WOJEWÓDZKA MUCHA !
Trzeba pomyśleć o przyszłośći - a może tak szczebel wyżej - SENATORSKA MUCHA, chyba, że Kuba ma wystarczające układy?!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1469