Środa 29.10.2008

Apartament Dody od środka! (ZOBACZ ZDJĘCIA!)

Doda Dorota Rabczewska

Apartament Dody od środka! (ZOBACZ ZDJĘCIA!)

Kilka ujęć z warszawskiego apartamentu Dody można zobaczyć w jej teledysku Nie daj się. Zaprojektował go znany architekt Dominik Drygas, który, jak już pisaliśmy, wystąpił w klipie w roli molestującego ją szefa. Jeżeli chcecie zobaczyć dokładnie (w wysokiej rozdzielczości), jak mieszka Doda, kliknijcie tu:

Zobacz zdjęcia!

Trzeba przyznać, że mieszkanie jest urządzone naprawdę efektownie. Design może nieco zbyt egocentryczny (ta wielka podobizna Doroty w sypialni), ale i tak jest na co popatrzeć. Każdy znajdzie choć jeden pokój, na który by się zamienił.

Apartament Dody od środka! (ZOBACZ ZDJĘCIA!)

Komentarze (1384)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1384
Odpowiedz
1 0
zgłoś
kleopatra1 29.10.2008 03:19
super, lubie taki styl
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 03:25
ladne mieszkanie, urzadzone ze smakiem, gustowne ale jak dla mnie zbyt nowoczesne i puste (:
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 03:29
zajebistye mieszkanie :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 29.10.2008 03:31
ładne , ale zimne ,brak ciepła domowego , zabardzo lokalowo (klubowo)pusto i zimno brrrrrrrrrrr
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 03:32
Ty jesteś pusta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 03:40
Luksusowe. Chociaż trochę zbyt ciemne i ponure. Zdecydowanie nie podoba mi się ta biała ozdoba na 3 nóżkach i wystającymi kółkami. Podoba mi sie za to ten złoty telefon na szafce ( a może to wibrator...).
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 03:44
jedna lampa z różnych ujęć i czarno jak na pogrzebie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 03:44
swietne mieskzanie i przestancie jej tak zazdroscic
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 03:49
Wasza bezczelnosc nie zna granic !!! Pokazcie swoje domy jak one wygladaja !!!!!!!!!!!! Dlatego mieszkam od 20-tu lat w NY ........i tutaj czuje sie bezpiecznie.....wyjechalam z Polski majac trzy lata z rodzicami ......Ale tutaj ludzie sa inni . Nikt nikomu nie podklada polskiej swini !!!
Zamknij ryj.

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 03:50
Nie podoba mi się. Jest mało przytulne. Za dużo szkła i metalu. Momentami przypomina hole w banku. Ponura kolorystyka. To nie jest pomieszczenie, w którym chciałabym dłużej przebywac. Wolę swoje przytulne mieszkanko.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 03:50
Wasza bezczelnosc nie zna granic !!! Pokazcie swoje domy jak one wygladaja !!!!!!!!!!!! Dlatego mieszkam od 20-tu lat w NY ........i tutaj czuje sie bezpiecznie.....wyjechalam z Polski majac trzy lata z rodzicami ......Ale tutaj ludzie sa inni . Nikt nikomu nie podklada polskiej swini !!!
Doda czy jak tam sie nazywasz przysiegam , ze nie wiem -ale to malo istotne .Czasami wchodze na poslki kanal i zycze Ci z calego serca oraz innym polakom opuscie ten " SYSTEM " Ja tez jestemi bylam na kazdym kroku fotogrofana i jestem nadal , ale ja nie jestem DODA ...........
Przepraszam za stylistyke i bledy ........Lya
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 03:53
Kogoś naprawdę interesuje "Doda od środka"? Mnie nie.
gdyby cie nie interesowalonie wpisywal bys tu swojej opini ciolku
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:01
Wasza bezczelnosc nie zna granic !!! Pokazcie swoje domy jak one wygladaja !!!!!!!!!!!! Dlatego mieszkam od 20-tu lat w NY ........i tutaj czuje sie bezpiecznie.....wyjechalam z Polski majac trzy lata z rodzicami ......Ale tutaj ludzie sa inni . Nikt nikomu nie podklada polskiej swini !!!
Zamknij ryj.
Nie ma ryja to po 1-sze a po 2-gie nie wiem skad u Ciebie taki plugawy jad ????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:01
To mieszkanie jest zimne, nie ma duszy,ani jednego kwiatka.Na pewno bym nie chciał w nim mieszkać.Sterylne,w nim się nie do mieszkać na dłuższą metę.Jest sztuczne.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:08
..mieszkanie powinno okazac dusze i gust wlasciciela..jak sie ma pieniadze to zatrudnia sie architekta z dusza i gustem!! Doda jest pusta..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:08
[co ty gadasz frajerze nikt nikomu swini nie podklada to gdzie ty mieszkasz w tym NY???????????idiota a mieszkaj se tam dalej bo jestes kretyn i palant
Wasza bezczelnosc nie zna granic !!! Pokazcie swoje domy jak one wygladaja !!!!!!!!!!!! Dlatego mieszkam od 20-tu lat w NY ........i tutaj czuje sie bezpiecznie.....wyjechalam z Polski majac trzy lata z rodzicami ......Ale tutaj ludzie sa inni . Nikt nikomu nie podklada polskiej swini !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:10
przecudowne mieszkanie!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:11
nie gustu-bo ona tuaj nie projektowała tylko architekt-to jego wkład i zasługa-ona tylko kasę na to dawała-i tak jest pustą idiotką
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:12
nie ma mieszkanko pierwsza klasa...fajnie popatrzec ale bardziej na pokaz niz do zamieszkania...jakos mi to dniej nie pasuje, zbyt malo rozu;)))))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:13
wcale nie jest przytulne, jak dla mnie zbyt zimny styl wole mieszkanie urzadzone w stylu " IKEA"
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:14
Ty..Lala z NY..z takim jezykiem to Ty napewno mieszkasz na GreenPoint pod mostem!!..i nie przesadzaj bo swinie to sie podklada wszedzie bez wzgledu na kolor skory!..a ublizajac wlasnie to pokazalas!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:14
dlaczego ona chodzi w szpilkach? kiedysl ogladalam z nia wywiad, powiedziala, ze tylko 2-3 godziny chodzi podczas koncertu, chyba cos sie pokrecilo dziewczynie, dbaj o kregoslup laska :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:15
super chata!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:15
Urocze i przytulne gniazdko. Gratuluję gustu...
chyba sterylnie a nie przytulnie :S
zależy jak dla kogo :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:15
a dlaczego mieszkanie jest nie rozowe: P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kacper96 29.10.2008 04:18
e tam wyjebiscie ma troche zimny styl ale jest cool a co do dody jest jaka jest kazdy jest inny wiec ja nic donieuj nimam spko robi to co lubi a ze troche ja popularnosc pochłania to trudno kazdy by sie tak zachowywał wiec zrozumcie ja !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:19
suuuppperrr!!! ja tez takie chce!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:20
super nowoczesnie, uwielbiam jej apartament, gdyby tylko bylo mnie stac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:25
niesamowicie,tylko pozazdroscic
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2008 04:32
ŚRODA 29.10.2008
Apartament Dody od środka! (ZOBACZ ZDJĘCIA!)
Słowa kluczowe: Doda, Dorota Rabczewska ..................po japońsku......JA MA CHA MA,,,,hehheehhehe !!!!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1384