Poniedziałek 03.11.2008

Kasprzykowski już po rozwodzie!

Tamara Arciuch Bartek Kasprzykowski

Kasprzykowski już po rozwodzie!Agencja My Photo

Jak donosi Twoje Imperium, Bartek Kasprzykowski uzyskał rozwód z żoną. Ich 3-letnie małżeństwo zakończyło się 10 października w krakowskim sądzie, bez obecności dziennikarzy, w największym sekrecie. Pozew rozwodowy wpłynął z inicjatywy żony Kasprzykowskiego, zdradzanej przez męża z Tamarą Arciuch. Zrezygnowała jednak z możliwości orzekania o winie, prawdopodobnie dlatego, że takie rozwody ciągną się długo i oznaczają często publiczne pranie brudów.

To dla Agnieszki przykra sprawa - mówi osoba z otoczenia byłych małżonków. Z Bartkiem znali się od czasów szkoły podstawowej w Szczecinie. Byli dobrymi kumplami, a potem wydawało się, że są także idealnym małżeństwem.

Będąc osobą związaną ze światem mediów doskonale znała panujące w nim mechanizmy - pisze Twoje Imperium. Była bardzo tolerancyjna. Przymykała oko na wiele spraw, które w innych małżeństwach mogłyby wywoływać burze. Nie widziała nic złego w tym, że mąż zamieszkał w innym mieście, że kolorowa prasa publikuje jego zdjęcia, jak doskonale bawi się w innych klubach.

Tygodnik sugeruje, że skoro żona Bartka zdecydowała się na rozwód to znaczy, że uzyskała dowody na to, że mąż nadużył jej zaufania. Czyli, że sypia z Tamarą Arciuch-Szyc, oficjalnie nadal żoną Bernarda Szyca, aktora Teatru Muzycznego w Gdyni.

Małżeństwo nie mieszka wprawdzie w jednym mieszkaniu, a nawet w jednym mieście (Arciuch przeprowadziła się do Warszawy), ale rozwodu nadal nie ma. Tu sprawa jest poważniejsza, gdyż Szycowie mają 9-letniego syna, z którym oboje są bardzo związani. Bernard zapowiedział też, że nie ma mowy o rozwodzie bez orzekania winy. Zobacz: Arciuch musi PRZYZNAĆ SIĘ PUBLICZNIE DO ZDRADY!

Kasprzykowski już po rozwodzie!Agencja My Photo

Kasprzykowski już po rozwodzie!Agencja My Photo

Kasprzykowski już po rozwodzie!Agencja My Photo

Komentarze (176)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-176 z 176
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 07:48
hhhmmmmm w zyciu jak w filmie albo nie w zyciu jak w serialu!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 08:26
rozwody zawsze są okropne,najlepiej to się w domu dogadać a w sądzie tylko papiery podpisać....A propos w serialu też z nią zdradza....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 08:33
Pudel a co to za glupi tekst czy uda jej sie rozbic oba malzenstwa? Czy ona na sile ciagnela tego Pana? Jest tak samo winny rozbicia malzenstwa jak i ona. A moze i nawet bardziej bo nie wiadomo kto kogo adorowal i uwodzil. Moze to on jest winien rozbicia obu malzenstw.
Nie rozumiem tych szowinistycznych tekstow. Pudel ty szowinisto.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 08:41
Taka laska z takim kapcanem? Co on ma takiego w sobie?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 09:49
w TERAZ ALBO NIGDY też grają parę kochanków....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 10:32
Kasprzykowski jest beznadziejny,i na miejscu jego byłej żony zrobiłabym rozwów o orzekaniu o wienie i prałabym brudy na oczach całej Polski by jak najbardziej oczernić Kasprzykowskiego a tym samym Arciuch-tą wstrętną,brzydulę tak by już nigdy nie dostaliu żadnej roli i by ludzie ich znienawidzieli
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 10:47
Bądzcie przeklęci ZDRAJCY I DZIWKI !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 13:29
w ,,teraz albo nigdy "też jest jego kochanką
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 13:36
Właśnie takich mamy amantów jak pan kasprzykowski,wiejskich kawalirów z kwadratowym łbem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 14:51
Takie bliskie znajomości od podstawówki muszą się źle kończyć. Partnerzy nigdy nie spróbowali niczego innego. Nie mają żadnego doświadczenia a to kusi !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 15:06
ale sie filmow naogladaliscie i teraz wypisujecie glupoty.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 15:52
ja bym go nie chciala
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 15:53
ja bym go nie chciala
On ciebie pewnie też nie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 16:20
Ludzie, żeby aż tak się zakochać. I rozpieprzyć 2 małżeństwa. Aż im zazdroszczę tej miłośći !!!!!!!!!1
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 19:37
A o co chodzi z tym nosem Arciuch?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 20:25
"działołowi" ? prosze o przetłumaczenie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 20:26
Co ty Bartek widziałeś w tej Arciuch, tylko dziecko przez to cierpi ale wy mężczyzni myślicie nie głową tylko .....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 20:27
Taki gnuj jak w filmie Teraz albo nigdy tak w życiu prywatnym
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 20:34
Arciuch jest brzydka i głupia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 20:37
Im się wszystkim miesza w głowie z tej dobroci biedy im trzeba to by się w małżeństwie szanowali , śluby kościelne z wielką pompom a zaraz rozwód
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.11.2008 11:03
Przygotujcie się nim coś napiszecie. Żona Kasprzykowskiego nie mogła wnieść o rozwód z orzeczeniem o winie z powodu zdrady, bo to wg polskiego prawa nie jest argument w sprawie rozwodu.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.11.2008 16:23
Tam z tyłu jakbym siebie widziała :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.11.2008 21:28
Scenariusz jak Teraz albo nigdy!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.11.2008 21:53
arciuch naprawe niezla jest
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 16:37
a dlaczego miałoby jej się udać rozbić dwa małżeństwa ?
sama tego przecież nie zrobiła, kasprzykowski nie jest lepszy, a być może nawet jego żona i mąż arciuch się do tego przyczynili, bo na rozpad małżeństwa to długotrwały proces, nigdy nie ma na to wpływu jeden czynnik, a może być on jedynie skutkiem tego co wcześniej się działo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2008 20:00
pasują do siebie :)
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-176 z 176