Czwartek 06.11.2008

Tom stosuje... ziołowe okłady na jądra!

Tom Cruise Katie Holmes

Tom stosuje... ziołowe okłady na jądra!Agencja My Photo

Kariera Toma Cruise’a dobiegła końca. Nikt nie chce angażować do filmu aktora, który ma poważne problemy z prawem, a astronomiczna kara, jaką zapłacił, dodatkowo podkopała jego pozycję w Hollywood. Jedyne, co pozostało gwiazdorowi, to dalej terroryzować swoją żonę. Tom postanowił podreperować swoje męskie ego i za wszelką cenę pragnie mieć z Katie syna.

Aktor zmusza swoją żonę do przestrzegania specjalnej diety, która ma zwiększyć prawdopodobieństwo urodzenia chłopca. Sam stosuje naturalne mineralne kąpiele, odżywia się tylko mięsem i stosuje ziołowe okłady na jądra. Holmes jest pod stałą opieką ginekologa, który dokładnie wyliczył jej płodne dni. Zgodnie z zaleceniami lekarza, para uprawia seks w wybranych fazach księżyca, aby zwiększyć prawdopodobieństwo spłodzenia męskiego potomka.

Sytuacja jest raczej krepująca, bo Katie dostaje nagle telefon od męża i pędzi do domu lub pobliskiego hotelu – powiedział dziennikarzom asystent aktorki. Wszyscy wiedzą, że Cruise i Holmes uprawiają seks o dokładnie określonych porach. Oboje są tym strasznie zestresowani.

Nic dziwnego, że pod taka presją nie udaje im się spłodzić upragnionego dziecka.

Komentarze (229)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 08:34
Niech zapłodni swoją głowę...rozumem!
to sie nadaje na główną !!! lol!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 08:36
Na okłady na głowę już za późno? A poza tym ich "superlekarze" nie wpadli na to, że te wszyswkie zabiegi szlag trafi, jeśli dochodzi do tego ogromny stres?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Szeryff 06.11.2008 08:41
Jesteśmy zaprogramowani na autodestrukcję...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 08:43
Piszecie okropieństwa same.Co Wy robicie ,nic Wam się nie podoba.A niech robią co chcą to ich sprawa i tylko życzyć powodzenia.Wy natomiast ich chcecie zniszczyć/To tylko Polacy potrafią być tacy zazdrośni.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 08:43
troszke to wszystko dziwne bo plec dziecka zalezy tylko od faceta;|
Odpowiedz
1 0
zgłoś
drogipamietniczku pinger 06.11.2008 08:43
po co mu okład... niech się pomodli, będą dzieci
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 08:46
ej facio dej se pokoj
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 08:48
Każdy ma prawo żyć jak chce
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Waclaw 06.11.2008 08:51
Niech se jajka wlozy do wrzatku.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
telewidz z duzym stażem 06.11.2008 08:52
jako scjentolog powinien znać lepsze i pewniejsze metody zapłodnienia zony by mieć syna. żalosny palnt.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 08:53
o raju,jak wlaczam rano komp i pudelka od razu mam lepszy dzień:DDDDD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:01
moze na glowe zrobi sobie oklad !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:02
Gdyby byla madra to by dawno zwiala od tego kretyna.A oklady to niech on sobie robi na mozg,moze pomoga mu na jego glupote!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:05
Tat,tak-stosuje je na jadra bo na glowe juz nie pomagaja.....Taki byl z niego swietny aktor a przez chora scientologie nikt nie chce krecic z nim filmow!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:10
oplułam kawą monitor!!!!! oklady na jAdra mam nadzieje ze niegorace bo juz niczego nie zaplodni!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:15
ależ to romantyczne ;)))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:16
JAK KOSMICI :))) !!! zwłaszcza ona tutaj :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:18
Bezpłodny karzełek- Suri to też nie jego dziecko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:23
Bo wiadomo, że Suri nie jest jego córką, a aktora z którym Katie kręciła film gdy poznała Toma...
no tak, jest łudzaco podobna i pamientam ten news bylo o tym glosno! a Tom jest bezpłodny, nigdy nie miał z nicole kidman dzieci
Tom miał z Nicole dwóje dzieci tylko że jedna ciaza była pozamaciczna, a drugą poroniła. Poczytak troche poważną lekturę a nie pudelka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:23
żony nie musi do niczego zmuszać. płeć dziecka zależy tylko i wyłącznie od mężczyzny!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:24
Bo wiadomo, że Suri nie jest jego córką, a aktora z którym Katie kręciła film gdy poznała Toma...
no tak, jest łudzaco podobna i pamientam ten news bylo o tym glosno! a Tom jest bezpłodny, nigdy nie miał z nicole kidman dzieci
Tom miał z Nicole dwóje dzieci tylko że jedna ciaza była pozamaciczna, a drugą poroniła. Poczytak troche poważną lekturę a nie pudelka
Tu nie chodzi o bezpłodność! Oboje mogą być płodni, ale genetycznie do siebie nie pasują i każda ciąża z tych dwóch osób zakończy się poronieniem (o ile w ogóle do niej dojdzie). Dlatego Tom i Nicole nie mogli mieć razem dzieci, a już z innymi partnerami tak.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:25
ktory by nie chcial w jego wieku tak wygladac , no pytam sie ktory?
każdy! który facet dobrowolnie chciałby mieć 160 cm wzrostu?????

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:29
Bo wiadomo, że Suri nie jest jego córką, a aktora z którym Katie kręciła film gdy poznała Toma...
no tak, jest łudzaco podobna i pamientam ten news bylo o tym glosno! a Tom jest bezpłodny, nigdy nie miał z nicole kidman dzieci
Tom miał z Nicole dwóje dzieci tylko że jedna ciaza była pozamaciczna, a drugą poroniła. Poczytak troche poważną lekturę a nie pudelka
:)) tak... wypowiada się ten, co nie czyta pudelka...

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:30
Najlepiej moczyć jaja w misce z rumiankiem. Mnie pomogło.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:33
stek bzdur!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:37
TOM ZUPEŁNIE PORĄBAŁO CI SIĘ W GŁOWIE, BYŁEŚ TAKIM HAJNYM FACETEM A TERAZ SZKODA KOMENTOWAĆ!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:43
Katie, bierz dalej w tajemnicy te pigułki anty!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 09:55
hahaha ale głupek z niego. Przeciez wiadomo że to nie od mezczyzny zależy płeć tylko od kobiety a dokładniej od tego czy ma konkretna dawkę testosteronu w organizmie. A tak na marginesie zapytał ją chociaż o zdanie wogóle?????
Odpowiedz