Wtorek 25.11.2008

Pazura i jego kochanka stracą pracę?

Cezary Pazura Edyta Zając

Pazura i jego kochanka stracą pracę?

Podobno Edyta "PKP" Zając zupełnie nie radzi sobie w pracy, którą załatwił jej Czarek. Jej starszy kochanek wkręcił ją do telewizji Polsat Cafe, gdzie razem z Lidią Popiel miała prowadzić program Looksus. Niestety, Edyta nie potrafi wykorzystać swojej szansy.

Ostatnio coraz rzadziej widać ją w programie, coraz krócej pojawia się przed kamerą, nic nie mówi - pisze Fakt. Złośliwi twierdzą, że jedynie służy za dekorację. Podczas montażu jej i tak nieliczne wypowiedzi są wycinane. Najwyraźniej nie sprawdziła się w nowej roli.

Pracownicy stacji są zdania, że dalsze zatrudnienie Edyty zależy tylko od tego, czy Pazura nadal pozostanie ulubieńcem Polsatu. Jednak i na to się nie zapowiada. Właśnie ważą się losy prowadzonego przez niego teleturnieju Strzał w 10. Program nie ma dużej oglądalności i prawdopodobnie stacja nie zdecyduje się na jego kontynuację.

Zauważcie, ile ten facet stracił na znajomości z nią. A wystarczyło tylko nie mieszać romansu z Warsa do pracy zawodowej... Po co mu było wkręcanie jej do telewizji, zabieranie do Szymona Majewskiego, romantyczne sesje zdjęciowe w prasie? Chciał jej tym coś udowodnić?

Pazura i jego kochanka stracą pracę?Pazura i jego kochanka stracą pracę?

Komentarze (493)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 493
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.11.2008 10:55
obydwoje sa żałośni
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 10:55
Edyta "PKP" poplakalam sie normalnie ze smiechu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 10:56
I dobrze, co ona w ogóle robi w show biznesie?? Jeszcze niech ja rzuci Cezary "sponsor" Pazura...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 10:57
Dziewczyna któa nie ma szacunku dla siebie i sprzedala sie starszemu panu i kasie !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 10:58
Och jaka szkoda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
natka24 25.11.2008 10:58
ciekawe czy zaraz go rzuci jak straci robote???napewno
Odpowiedz
0 0
zgłoś
mrówa 25.11.2008 10:59
i dobrze Staruchowi... niech teraz płaci..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 10:59
tak to już jest .... z tymi starcami
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 10:59
znowu oni...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 10:59
A po co nam takie coś w TV!? To nie Familiada!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:01
no i dobrze :))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:01
Bo ona się do tego nie nadaje nawet znajomości nie pomogą.
A to pech....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:01
Ta głupia laska poleciała na niego tylko ze względu na to, żeby się wybić pokazać w tv przyjdzie za nie długo taki czas że go rzuci. On jest tylko po to by jej pomóc w wybiciu się heh bardzo śmieszna jest ta lala
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:02
glupia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:02
Tatuś chciał się dowartościować przy nowej "corci" ale nie wyszło;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:02
Ma frajera od zarabiania na nią - OKP Edytka.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:03
Niestety Edyta to "Cienki Bolek "i absolutnie nie daje sobie rady .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:03
Pazura to jeden z najmniej seksownych facetów, w sumie to zgrał się z tą antykobiecą i odpychającą zającówną......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:03
i bardzo dobrze, nie lubię tego starego piernika i jego karierowiczki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:04
ale ona podobna na tym z djeciu do wioli z ycd:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:04
Oj , Czaruś kryzys wieku starczego - ze smiechu w majtki sie posikałam.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:05
jaki ulubieniec?, na siłę robienie z siebie jajcarza może poskutkować że zrobi z siebie idiotę, jego czas już minął. Ani ładny, ani mądry, cały jego dowcip to wyuczone odgrzewane kotlety. Czaruś spadaj, czas filmu niemego minął......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:05
Po raz trzeci chce brać ślub kościelny - świętokradca.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:05
i tak to sie własnie konczy...historia ku przestrodze...:)
ale pamietajmy jest jeszcze taniec z gwiazdami:) pewnie sie załapie:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:06
paskuda z dziewuchy!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:08
Ten facet zawsze był miernym pajacem, a w kryzysie wieku średniego ( faceci tak mają ! ) jest już całkiem beznadziejny. Czym on teraz myśli, kiedy głowa mu osiwiała? kto zgadnie?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:08
TRZEBA BYłO PILNOWAć JEDNEJ DZIURY A NIE SZUKAć SZCZEśCIA U MAłOLATY ! WIELKI POKłON W STONę PIERWSZEJ żONY!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:08
Zrobiła sobie zęby? Miała taka przerwę między jedeynkami w czasach czerwonej skóry.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.11.2008 11:09
Sorry, ale ona naprawde nie nadaje sie do tego programu.Próbowalam ostatnio oglądać ten program,ale nie dałam rady.Jej wypowiedzi były tak żałosne i żenujące,ze mimo mojej ciekawości musiałam przełączyć na inny kanał.Pytanie, czy jej ktoś pisze te teksty?CZy jest to jej inwencja tworcza?Myslę jednak że to scenariusz narzuca takie teksty to czemu w domu nie przećwiczy ich z Czarkiem?
Odpowiedz