Środa 03.12.2008

Ile operacji miała Steczkowska?

Justyna Steczkowska operacje plastyczne
Ile operacji miała Steczkowska?Agencja FORUM

Justyna "Tekla" Steczkowska znana jest ze swojej plastikowej twarzy i sztucznego, nieszczerego uśmiechu. To dlatego nie budzi sympatii i przegrywa w starciach z chamską ale naturalną Dodą. Ma niefart - ludzie lubią oglądać poniżenia wyniosłych i niesympatycznych osób. Jak wypracowała w sobie te cechy charakteru? I dlaczego tak wiele razy się operowała? Rewia dotarła do koleżanki Justyny, która szczerze mówi o jej problemach:

Justyna przestała wierzyć w to, iż śpiewaniem uda się coś zdziałać, utrzymać na powierzchni - mówi. Stąd udział w Tańcu z gwiazdami, prowadzenie show Gwiazdy tańczą na lodzie, a nawet kolejne... operacje plastyczne, czego nie pochwalała jej rodzina - pisze tabloid. Nie zapomnijmy też o zmysłowej sesji zdjęciowej na grobie ojca...

Justyna zapewniała wielokrotnie w wywiadach, że "zaczęła pięknieć dopiero po 30-tce". Wszyscy oczywiście wiemy, co to oznacza. Ale ile razy się operowała? Da się to policzyć? Porównajcie zdjęcie sprzed lat z dzisiejszymi. Nie wymagają chyba komentarza.

Po prostu czuła się zakompleksiona, brzydka - mówi szczerze jej koleżanka. W pewnej chwili zaczęła zdawać sobie sprawę, że ludziom nie wystarczy samo słuchanie muzyki.

Jeżeli mówi szczerze, Steczkowska w młodości była brzydulą, która teraz odreagowuje kompleksy, udając seksbombę i chodzący ideał. Ludzie to chyba podskórnie wyczuwają i dlatego wolą Dodę, która w poważnym stopniu przerobiła sobie tylko cycki.

Ile operacji miała Steczkowska?Agencja FORUM

Ile operacji miała Steczkowska?Agencja FORUM

Ile operacji miała Steczkowska?Agencja FORUM

Ile operacji miała Steczkowska?Agencja FORUM

Ile operacji miała Steczkowska?Agencja FORUM

Ile operacji miała Steczkowska?Agencja FORUM

Komentarze (818)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 818
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 03.12.2008 14:42
Dla mnie wygląda tak samo tylko na drugim zdjęciu ma delikatniejszy makijaż i inny kolor włosów...
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:43
kochani dorota rabczewwska nie tylko cycki sobie przerobila.porownajcie zdjecia.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 03.12.2008 14:43
wcale nie była aż taka brzydka :P
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:44
ale wy jesteście pojeb***
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 03.12.2008 14:44
moim zdaniem nie miała żadnych operacji, zmieniłą jedynie kolor włosów i makijaż
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:45
drogi Pudelku nie schlebiaj tak Dorocie Rabczewskiej, bo ona zrobiła sobie nie tylko cycki:) bo także usta, powieki, podniosła linię brwi i usunęła nadmiar tłuszczu z powiek...ja to wiem:)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
Justynka nie dawaj sie. Trzymaj dalej klase bo takie Dodki Ci do piet nie dorastaja. Ty przynajmniej masz u ludzi szacnek..
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
naturalnej dody?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
pierwsza.ja wiem czy operacja?make up i farba do wlosy
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
A ja do Steczkowskiej nic nie mam. Nie wiem po co to nakręcanie na nią publiki. Wydaje się miła i sympatyczna. W karierze też nie specjalnie miał jej kto pomóc. Ma mocny głos, a że jej muzyka nie każdemu odpowiada to już inna sprawa. Mi osobiście nie podobaja się jej piosenki, ale jako do osoby nic do niej nie mam.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
każdego się czepiacie żmuda też na początku była przez was ubóstwiana
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
doda przerobila sobie znacznie wiecej niz tylko cycki- wystarczy spojrzec na jej szczeke albo nos czy usta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
ŁADNA BYŁA I JEST !!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
fryzjerski 03.12.2008 14:46
w dluuuuuuuuuuuugich czarnych wlosach najlepiej sie prezentowala... i bez tych *y*kow ala pieczarki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:47
Z tego co pisaliście Doda przerobiła sobie także nos...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:48
Przeciez jeszcze niedawno pisaliście ile to Doda sobie zrobila operacji. Czy wy w ogóle czytacie, to co piszecie? Ten portal jest coraz bardziej żalosny, zerujecie na ludzkich emocjach
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:48
Doda naturalna ?? Phi
Zdzira jedna ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:48
jak dla mnie jest ona duzo ladniejsza od Dody, obie lubie, ale Justyna ma w sobie taka fajna zmyslowosc i erotyzm, ktory u Dody jest zbyt doslowny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:48
to sobie barani łbie porównaj zdjęcia twarzy dody sprzed i teraz, widać jak na dłoni różnicę. no chyba że tym artykułem chciałeś ją promować
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:49
Bez przesady. Każdy wyglądał lepiej, jak był młody!! A wy jak będziecie wyglądać za 10-20 lat??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:49
Naturalną dodą? hahahaha. Dobre!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:49
Doda naturalna???? Jasne, szczegolnie jej cycki i kilo tapety..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:49
Doda jeszcze nie musi sobie robić operacji, bo jest młoda. Wszystko przychodzi z czasem... ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:50
" Naturalną Dodą" ?? Pudel Ty kundlu co Ty pieprzysz??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:50
doda naturalna?
popatrzcie na jej cycki ;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:52
NATURALNA DODA??????????????
To zart miał byc, tak? OKSYMORON! ale Doda ani wy i tak nie wiecie co to znaczy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:52
Pudel jesteś daremny, nie ma to jak wmawiać ludziom operacje plastyczne. Czego się nie robi z braku tematów no nie???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:52
doda miała 18 lat jak sobie przwrobiła cycki i po co jej to było potrzebne??- bo oprócz cycków nie ma nic do pokazania
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jasne 03.12.2008 14:54
z naturalną doda... dobre
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:54
To chyba ludzie w Pudlu są po operacji mózgu, ja u Steczkowskiej nie widzę żadnej różnicy. Niby na co miała ta operację??? Że zmieniła kształt brwi - to faktycznie operacja, ha, ha Poza tym młodsza buzia jest bardziej pyzata u każdego.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 818