Środa 03.12.2008

Ile operacji miała Steczkowska?

Justyna Steczkowska operacje plastyczne
Ile operacji miała Steczkowska?Agencja FORUM

Justyna "Tekla" Steczkowska znana jest ze swojej plastikowej twarzy i sztucznego, nieszczerego uśmiechu. To dlatego nie budzi sympatii i przegrywa w starciach z chamską ale naturalną Dodą. Ma niefart - ludzie lubią oglądać poniżenia wyniosłych i niesympatycznych osób. Jak wypracowała w sobie te cechy charakteru? I dlaczego tak wiele razy się operowała? Rewia dotarła do koleżanki Justyny, która szczerze mówi o jej problemach:

Justyna przestała wierzyć w to, iż śpiewaniem uda się coś zdziałać, utrzymać na powierzchni - mówi. Stąd udział w Tańcu z gwiazdami, prowadzenie show Gwiazdy tańczą na lodzie, a nawet kolejne... operacje plastyczne, czego nie pochwalała jej rodzina - pisze tabloid. Nie zapomnijmy też o zmysłowej sesji zdjęciowej na grobie ojca...

Justyna zapewniała wielokrotnie w wywiadach, że "zaczęła pięknieć dopiero po 30-tce". Wszyscy oczywiście wiemy, co to oznacza. Ale ile razy się operowała? Da się to policzyć? Porównajcie zdjęcie sprzed lat z dzisiejszymi. Nie wymagają chyba komentarza.

Po prostu czuła się zakompleksiona, brzydka - mówi szczerze jej koleżanka. W pewnej chwili zaczęła zdawać sobie sprawę, że ludziom nie wystarczy samo słuchanie muzyki.

Jeżeli mówi szczerze, Steczkowska w młodości była brzydulą, która teraz odreagowuje kompleksy, udając seksbombę i chodzący ideał. Ludzie to chyba podskórnie wyczuwają i dlatego wolą Dodę, która w poważnym stopniu przerobiła sobie tylko cycki.

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (819)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 819
Odpowiedz
24 6
zgłoś
gość 03.12.2008 14:42
Dla mnie wygląda tak samo tylko na drugim zdjęciu ma delikatniejszy makijaż i inny kolor włosów...
Odpowiedz
16 9
zgłoś
gość 03.12.2008 14:43
wcale nie była aż taka brzydka :P
Odpowiedz
16 6
zgłoś
gość 03.12.2008 14:44
moim zdaniem nie miała żadnych operacji, zmieniłą jedynie kolor włosów i makijaż
Odpowiedz
14 3
zgłoś
gość 03.12.2008 14:45
drogi Pudelku nie schlebiaj tak Dorocie Rabczewskiej, bo ona zrobiła sobie nie tylko cycki:) bo także usta, powieki, podniosła linię brwi i usunęła nadmiar tłuszczu z powiek...ja to wiem:)
Odpowiedz
10 5
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
Justynka nie dawaj sie. Trzymaj dalej klase bo takie Dodki Ci do piet nie dorastaja. Ty przynajmniej masz u ludzi szacnek..
Odpowiedz
10 1
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
naturalnej dody?
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
pierwsza.ja wiem czy operacja?make up i farba do wlosy
Odpowiedz
11 3
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
A ja do Steczkowskiej nic nie mam. Nie wiem po co to nakręcanie na nią publiki. Wydaje się miła i sympatyczna. W karierze też nie specjalnie miał jej kto pomóc. Ma mocny głos, a że jej muzyka nie każdemu odpowiada to już inna sprawa. Mi osobiście nie podobaja się jej piosenki, ale jako do osoby nic do niej nie mam.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
każdego się czepiacie żmuda też na początku była przez was ubóstwiana
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
doda przerobila sobie znacznie wiecej niz tylko cycki- wystarczy spojrzec na jej szczeke albo nos czy usta
Odpowiedz
5 4
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
ŁADNA BYŁA I JEST !!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
fryzjerski 03.12.2008 14:46
w dluuuuuuuuuuuugich czarnych wlosach najlepiej sie prezentowala... i bez tych *y*kow ala pieczarki
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:47
Z tego co pisaliście Doda przerobiła sobie także nos...
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:48
Przeciez jeszcze niedawno pisaliście ile to Doda sobie zrobila operacji. Czy wy w ogóle czytacie, to co piszecie? Ten portal jest coraz bardziej żalosny, zerujecie na ludzkich emocjach
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 03.12.2008 14:48
Doda naturalna ?? Phi
Zdzira jedna ;/
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 03.12.2008 14:48
jak dla mnie jest ona duzo ladniejsza od Dody, obie lubie, ale Justyna ma w sobie taka fajna zmyslowosc i erotyzm, ktory u Dody jest zbyt doslowny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:48
to sobie barani łbie porównaj zdjęcia twarzy dody sprzed i teraz, widać jak na dłoni różnicę. no chyba że tym artykułem chciałeś ją promować
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:49
Bez przesady. Każdy wyglądał lepiej, jak był młody!! A wy jak będziecie wyglądać za 10-20 lat??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:49
Naturalną dodą? hahahaha. Dobre!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 03.12.2008 14:49
Doda naturalna???? Jasne, szczegolnie jej cycki i kilo tapety..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:49
Doda jeszcze nie musi sobie robić operacji, bo jest młoda. Wszystko przychodzi z czasem... ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:50
" Naturalną Dodą" ?? Pudel Ty kundlu co Ty pieprzysz??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:50
doda naturalna?
popatrzcie na jej cycki ;p
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:52
NATURALNA DODA??????????????
To zart miał byc, tak? OKSYMORON! ale Doda ani wy i tak nie wiecie co to znaczy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:52
Pudel jesteś daremny, nie ma to jak wmawiać ludziom operacje plastyczne. Czego się nie robi z braku tematów no nie???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:52
doda miała 18 lat jak sobie przwrobiła cycki i po co jej to było potrzebne??- bo oprócz cycków nie ma nic do pokazania
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jasne 03.12.2008 14:54
z naturalną doda... dobre
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2008 14:54
To chyba ludzie w Pudlu są po operacji mózgu, ja u Steczkowskiej nie widzę żadnej różnicy. Niby na co miała ta operację??? Że zmieniła kształt brwi - to faktycznie operacja, ha, ha Poza tym młodsza buzia jest bardziej pyzata u każdego.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 03.12.2008 14:54
justyna ma klasę a doda niech jej buty czyści
poza tym doda strasznie staro wygląda może i jest młoda ale tylko w metryce.
przepalona skóra na solarce tak nie wygląda osoba 24 letnia wygląda na osobę o dziesięć lat starszą.
a poza tym jest potwornie złośliwa i zgoszkniała zupełnie jak stara baba
Odpowiedz