Piątek 05.12.2008

Rusin z facetem! (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin Michał Chmela

Rusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVE

Kinga Rusin wypaliła niedawno podczas wywiadu z Enrique Iglesiasem, że marzy o trzecim dziecku. Czy to ten facet jest kandydatem na szczęśliwego tatę?

Nasz czytelnik spotkał ostatnio Kingę z jej facetem, Michałem Chmelą na kawie w centrum handlowym. Przyjechali jej terenowym BMW. Chwilę później na stacji beznzynowej on zatankował. Widać, że jest w tym aucie więcej niż gościem.

Ciekawe, czy wyniknie z tego coś poważniejszego. Rusin nie ma już czasu na nieudane związki, życzymy więc, żeby facet okazał się dla niej odpowiedni. I trochę ją ogarnął. Nie chcemy już oglądać jej w takim stanie... Zobacz: Rusin ledwo się trzyma na nogach! (WIDEO)

(Jeżeli spotkacie ich gdzieś razem, napiszcie do nas na donosy@pudelek.pl.)

Rusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)Rusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVERusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (663)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
Wolna Amerykanka 05.12.2008 23:34
LIS ZYD

i

TEN ZYD...

oj...

DOKAD IDZIESZ POLSKO?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2008 23:40
to moj znajomy, co za bzdura. oni nie moga byc para, maja inne preferencje.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2008 23:41
Nie lubię jej! Niekompetentna w pracy i zimna sucz w życiu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2008 23:44
zatankował i zapłacił , farciara
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 00:09
Facet ma pewno coś wspólnego z filmem bo wygląda na naszego Woody Alena,ale jest od niego przystojniejszy-życzę jej szczęścia,chociaż za nią nie przepadam bo przejęłam od niej poprzez telewizję parę złych nawyków-najgotsza jest intensywna gestykulacja dłońmi w czasie prowadzenia programu "Dzień dobry TVN".
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 00:12
LIS ZYD

i

TEN ZYD...

oj...

DOKAD IDZIESZ POLSKO?!
Do Izraela?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 00:46
taki nieogarniety jak chodzący seks Jude Law
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 01:58
Kasie to fajne chłopaki, ale Kingi nie znoszę - babsko ma coś takiego w sobie, co jest trudne do opisania - nie znoszę jej i tyle !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 02:38
Ściema!!!Ten facet to wizażysta znanej firmy kosmetycznej i jest bardzo sympatycznym gejem a nie kochankiem Rusin.Gratuluję wiarygodnego żródła.Schodzisz na psy Pudelku.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 02:47
a niech tam sobie pije kawę w zimowe dni z kim chce
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 03:35
przecietniak.....nie ma co porownywac z Lisem,Lis jest OK
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 04:34
już chyba się nacierpiała to czas na coś miłego w jej życiu
Zycze powodzenia. Bardzo mi sie ten Michal podoba, Kinge rowniez bardzo lubie.
zycze jej duzo szczescia,bo dosc ja upokorzyl jej byly mezus,ktorego nienawidze.
Facet na pewno lepszy od Lisa!!Zaraz się sypną komentarze zazdrośnic, ale nikt mi nie wmówi, że Kinga źle wygląda.
KINGA WYGLADA BARDZO LADNIE.LIS NIECH ZALUJE TERAZ ZE ZYCIE PROWADZI Z TAKA MIOTLA STARA PO PRZEJSCIACH HANKA. KINGA ZYCZE SZCZESCIA!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 04:34
już chyba się nacierpiała to czas na coś miłego w jej życiu
Zycze powodzenia. Bardzo mi sie ten Michal podoba, Kinge rowniez bardzo lubie.
zycze jej duzo szczescia,bo dosc ja upokorzyl jej byly mezus,ktorego nienawidze.
Facet na pewno lepszy od Lisa!!Zaraz się sypną komentarze zazdrośnic, ale nikt mi nie wmówi, że Kinga źle wygląda.
KINGA WYGLADA BARDZO LADNIE.LIS NIECH ZALUJE TERAZ ZE ZYCIE PROWADZI Z TAKA MIOTLA STARA PO PRZEJSCIACH HANKA. KINGA ZYCZE SZCZESCIA!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 04:35
już chyba się nacierpiała to czas na coś miłego w jej życiu
Zycze powodzenia. Bardzo mi sie ten Michal podoba, Kinge rowniez bardzo lubie.
zycze jej duzo szczescia,bo dosc ja upokorzyl jej byly mezus,ktorego nienawidze.
Facet na pewno lepszy od Lisa!!Zaraz się sypną komentarze zazdrośnic, ale nikt mi nie wmówi, że Kinga źle wygląda.
KINGA WYGLADA BARDZO LADNIE.LIS NIECH ZALUJE TERAZ ZE ZYCIE PROWADZI Z TAKA MIOTLA STARA PO PRZEJSCIACH HANKA. KINGA ZYCZE SZCZESCIA!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 04:35
już chyba się nacierpiała to czas na coś miłego w jej życiu
Zycze powodzenia. Bardzo mi sie ten Michal podoba, Kinge rowniez bardzo lubie.
zycze jej duzo szczescia,bo dosc ja upokorzyl jej byly mezus,ktorego nienawidze.
Facet na pewno lepszy od Lisa!!Zaraz się sypną komentarze zazdrośnic, ale nikt mi nie wmówi, że Kinga źle wygląda.
KINGA WYGLADA BARDZO LADNIE.LIS NIECH ZALUJE TERAZ ZE ZYCIE PROWADZI Z TAKA MIOTLA STARA PO PRZEJSCIACH HANKA. KINGA ZYCZE SZCZESCIA!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 07:37
Czy będziecie przyklejać jej każdego faceta,z którym ją zobaczycie?Ma wielu znajomych i wolno jej sie spotykac, co nie znaczy,ze każdy z nich to jej osobisty.Węszycie sensacje tan gdzie pewnie jej nie ma ,ale przecież trzeba o czymś pisać,nie?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 07:40
O,jej,jej,jej ale sensacja, Rusin z facetem.To rzeczywiście wydarzenie roku.Głupole.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Polacy 06.12.2008 09:07
p. Kingo prosimy o zniknięcie z ekranów !prosimy o przestanie śmiać się głupkowato ze wszystkiego!prosimy o zajęcie się córkami! prosimy o zniknięcie z gazet w2szelakich!PRECZ!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 09:25
wszystko super ale to nie jest Michał Chmela ciołki!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 09:43
zajebiście! tak trzymaj Kinia!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 09:52
p. Kingo prosimy o zniknięcie z ekranów !prosimy o przestanie śmiać się głupkowato ze wszystkiego!prosimy o zajęcie się córkami! prosimy o zniknięcie z gazet w2szelakich!PRECZ!!!
Ciekawe? Bo ty tak sobie życzysz? A kim ty jesteś człowieczku, że innym dyktujesz swoje widzimisię oparte na złośliwości i zawiści?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 10:18
swietne kozaki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 10:20
co to jest za stary dziadek obok tak pieknej kobiety
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćiówka 06.12.2008 10:25
to nie Michał:))) , oj Pudel Pudel sprawdzaj lepiej swoje zródło informacji
]

Odpowiedz
0 0
zgłoś
Dobrze poinformowany 06.12.2008 10:37
Dajcie na luz... Ten facet jest tylko jej wizazysta a do tego gejem... Pudel dał ciała :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Dobrze poinformowany 06.12.2008 10:39
Dajcie na luz... Ten facet jest tylko jej wizazysta a do tego gejem... Pudel dał ciała :)
Odpowiedz