Piątek 12.12.2008

"Skakali mu po kroczu i skopali mu twarz!"

Blake Fielder-Civil Amy Winehouse

FORUM

Blake Fielder-Civil nie ma ostatnio za wiele szczęścia. Najpierw proces i skazanie na 27 miesięcy więzienia za pobicie człowieka i próbę zastraszenia świadka. Później przydarzyła mu się wpadka z heroiną, którą zażywał przebywając w ośrodku odwykowym. Odesłano go więc za kratki, a koledzy z celi zgotowali mu naprawdę niezłe przyjęcie.

W więzieniach panują określone zasady – tłumaczy cytowany przez The Sun informator. Chłopaki nie lubią facetów, którzy nie traktują swoich kobiet z należytym szacunkiem. Postanowili więc pokazać Blake'owi, co myślą o jego zachowaniu wobec Amy. Pobili go metalowymi rurkami, skakali po kroczu i skopali mu twarz. Strażnicy zareagowali i odsunęli atakujących dopiero, kiedy na podłodze pojawiła się krew.

Więźniowie, którzy dopuścili się napaści, zostali umieszczeni w izolatkach i stali się miejscowymi bohaterami. Strażników, którzy opieszale reagowali na zaistniałą sytuację, spotkała jedynie reprymenda. Natomiast Blake wylądował w więziennym szpitalu. Media donoszą, że już otrzymał kolejne pogróżki od współwięźniów. Ponoć w ośrodku karnym jest wielu fanów Winehouse, którzy chcą mu odpłacić za jej złe traktowanie.

FORUM

Komentarze (288)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 11:16
Bardzo Dobrze ćpunowi jednemu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 11:17
Wy jacyś posrani jesteście! Gościa mało nie zabili a wy się cieszycie. Trochę umiaru.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jj 12.12.2008 11:20
jaką miarą grzeszysz taką biędziesz dręczony przez wieku. O współczuje wam przez wieki to samo co zrobiliście temu człowiekowi.Tym bardziej że sami nie byli bez winy jeśli znajdowali się w celi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gh 12.12.2008 11:29
jesteście co niektórzy bez serca ,ciekawe czy chcielibyście przeżyć to samo co on.A ci współwiężniowie jakby byli tacy święci to by nie siedzieli w więzieniu.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ll 12.12.2008 11:36
wy co jeszcze najeżdzacie na niego wam by się przydało takie lańsko.Jeśli tacy dżeltelmeni sa co tak szanują kobiety w więzieniu.To może połączyć więzienia dla kobiet i mężczyzn.Co wy nato
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 11:37
szkoda tylko, ze tak pozno
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 11:38
a mówią, że więzienie nie wychowuje....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 11:40
no to świetnie. Stróże prawa pełna gębą...moim zdaniem zrobili to, bo chcieli znaleźć sie na pudlu:>
Dobre... Pzdr :D:D:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 11:42
dobrze zrobili!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 11:44
Pudelek to najgorsze scierwo.. czytam i poprostu nie mogę ile tu kłamstw zeby napisac cos "ciekawego", to zwykli normalni ludzie tyle ze sławni... a musicie się nad nimi pastwic zeby zarobic na tej beznadziejnej stronie internetowej troche groszy!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 11:49
żle zrobili
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 11:51
i super. niecha ma nauczke, inaczje sie nei auczy. jak pedofile
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kkkkkkkkk 12.12.2008 11:58
TAK JEST!!!! jeszcze raz powinine dostać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:05
Przecież on Amy nic nie zrobił. więc nie rozumiem całej sytuacji.To jej wina że przedawkowała ,kto jej kazał zadawać się z narkomanem.Powinna mu pomóc wyść z nałogu namówić na leczenie. Alkoholizm jak i narkomania to nałóg.W który on wpadł. Szkoda mi go .A ją niech pudelek nie pokazuje ,wyglada jak szczurek a ja nie cierpie szczurów .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:08
bidulek śliczniusi;(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:09
nalezalo mu sie!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zabens 12.12.2008 12:09
dobrze-niech zdycha :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:11
i bardzo dobrze!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
piąty pancerny 12.12.2008 12:17
"Strażników którzy opieszale reagowali na zaistniałą sytuację spotkała jedynie reprymenda..." no bez jaj!Przecież klawisze tylko czekali aż kolesie spod celi zrobią swoje.Co się będą mieszać w wewnętrzne sprawy skazanych,he he he.A że kolo był ogólnie lubiany to go wszyscy serdecznie wyściskali na powitanie,he he he!I jak tu przeszkadzać w powitalnej imprezie :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:24
pRZECIEZ TA SCIERKA CHCE BYC TAK TRAKTOWANA, DLATEGO SIE DO NIEGO LASIU CALY CZAS, SMZATA BEZ HONORU
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:25
wcale mi go nie zal, na miejscu strażników tak samo bym się zachowała, może nawet bym później wkroczyła.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:25
dobrze mu tak!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:28
yeah!!!!!!!!!!
niech tam zdechnie!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
AgaT1805 12.12.2008 12:32
Sprawiedliwość jeszcze czasem pojawia się na tym świecie:]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:39
dobrze mu powinni go zamknąć do konca zycia bo jest niebezpieczny sukinsyn jeden
Odpowiedz
0 0
zgłoś
antydodoid 12.12.2008 12:40
nie ma to jak pochwała prymitywnych zachowań, ale czego od polaków żądać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:42
a mogli oboje byc szczesliwi bez narkotyków, on jest miły z buzi i Amy niezła , szkoda ze ludzie sami sobie taki los wybierają....zal
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:44
No tak, bo to ze laska ćpa na potęge to jego wina. Swiety nie jest, ale mega debilne jest tlumaczenie narkomanow ich zlym srodowiskiem, wplywem innych osob itp. Kazdy decuje sam o sobie, nie chce to nie biore.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:45
długo tam nie pożyje :P i dobrze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 12:45
no to świetnie. Stróże prawa pełna gębą...moim zdaniem zrobili to, bo chcieli znaleźć sie na pudlu:>
hahahahhaha podoba mi sie twoje poczucie hunoru :)