Środa 17.12.2008

Facet Maciąg: "Mam wszystko W DUPIE!"

Katarzyna Maciąg Kasia Maciąg Piotr Głowacki

Facet Maciąg:
Ostatnio zastanawialiśmy się, jaki jest sekret fascynacji Kasi Maciąg jej facetem, Piotrem Głowackim. Bo nie oszukujmy się - ona jest uroczą, zadbaną dziewczyną (choć nie wszystkim się podoba), a Głowacki sprawia wrażenie gbura. Wielu z Was zwracało uwagę, że jego mało atrakcyjne zdjęcia to zapewne wyłącznie efekt charakteryzacji, a naprawdę Piotr jest przystojnym i sympatycznym facetem. Być może. Są jednak podstawy, by w to wątpić...

Głowacki znany jest głównie z ról teatralnych. Nasza czytelniczka wspomina niedawne spotkanie z nim i z twórcami spektaklu Sceny Faktu TVP Golgota Wrocławska, w którym występowała również Kasia. Po projekcji odbyła się rozmowa z aktorami.

Przez cały czas miał na głowie czapkę - wspomina wieczór w kampusie Uniwersytetu Warszawskiego. Nie umiał się zachować stosownie do sytuacji, wyglądało to bardzo dziwnie. Sprawiał wrażenie, jakby nic go nie obchodziło. A kiedy się odezwał, ludzie patrzyli na niego z niedowierzaniem. Na pytanie profesora (!), co sądzi o lustracji, odpowiedział: "Wiecie co? Ja mam to wszystko W DUPIE!

Facet Maciąg:

Pierwsze zdjęcie - Głowacki BEZ charakteryzacji:

Facet Maciąg:

Facet Maciąg: YaRo

Komentarze (771)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 771
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:26
Podobni do siebie jak brat z siostrą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
rybek 17.12.2008 01:26
ten koles na kazdym zdjeciu wyglada inaczje ! ! ! mondzioł
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:27
Nawet nie jest taki brzydki .. jak wszyscy sądzili.;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:28
A ona niby takie cudo?!?!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.12.2008 01:33
Kaska Ciebie tez tak porabalo jak Zmude gdzie TY masz oczy zwariowalyscie obie dziewczyny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:33
jaki on paskudny jest!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:36
pasuja do siebie, 2 kaszaloty
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:36
ale on też zadbany,a jeśli to pudelkowy wyznacznik atrakcyjności to już wszystkich jedną miarą!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:36
oboje brzydcy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:37
A ona niby takie cudo?!?!
Dokładnie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:39
Kopnij ze go w d ..pe zaslugujesz na cos lepszego
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:40
Koleś ok,ale co to za sensacja ja też mam lustrację w dupie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:41
ta kasia niech wiecej je, bo juz ma za duze te wory pod oczami
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:41
ona tu jakas zaniedbana bleeeee.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:41
A moze po prostu nie wie co to lustracja :p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:44
Śliczny ma Maciąg płaszczyk.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:44
i dobrze powiedział co miał ściemaniac!? jak ma w dupie to ma i o tym mówi co to za pytanie to aktor jest a nie polityk!!! profesor nie umie pytań normalnych zadawać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:46
fajny pjerwszy normalny.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 01:57
a co kogo obchodzi z kim sie ona spotyka ludzie wescie sobie na wstrzymanie to
jej wylacznie sprawa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 02:04
ONA JEST PASKUDNA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 02:12
KUNDLU, jestes zalozny! moze inni dostrzegaja w ludziach cos wiecej niz WY - czyli talent, pasje i uczciwa prace!!!zal mi was, myslicie ze jestescie fajni?? ludzie was czytaja zeby sie z Was posmiac!!! z Was!!!tania sensacja!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćXXX 17.12.2008 02:15
Gostek pasuje jak ulał do tego zdezelowanego autobusu w tle.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 02:18
Cholera, przecież ta laska jest szpetna jak szklanka po musztardzie! Z taką mordą powinna bagaże wąchać na lotnisku.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 02:19
no i bardzo dobrze! chociaż nie udaje!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 02:22
Ona rownie brzydka jak on!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 02:22
jaki on paskudny jest!!!!!
ok spoko najpierw Ty spojrzyj w swoje lustro!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 02:23
ciekawe jak wy wszyscy krytukujacy ich urode wygladacie?!?!?!?!co wy niby tacy piekni wszyscy jestescie?!?!??!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 02:31
Na ostatnim zdjeciu wyglada jak by od dojenia krow wyszedl zobaczyc ktoz to mu po gospodarstwie chodzi hehehehehehe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 02:38
Facet jak facet ładna to się mówi o kobiecie a pytanie profesora (!) dziwne, bo co kogo obchodzi opinia aktorów o podobnych aspektach politycznych. Nie dlatego, że są aktorami, ale jako ludzie maja prawo do własnych poglądów i ten Piotr dał temu wyraz jak go spytano, ale czy to było właściwe miejsce i czas na takie pytania?... Niektórzy profesorowie to jak się wyrwą to aż dziw bierze, że studia skończyli, albo wiedza faktycznie z inteligencją nie idzie w parze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2008 02:38
A co was to obchodzi z kim ona sie spotyka .On ma sie jej podobac a nie wam tlumoki ani tobie pudlu.
A o lustracji mam dokladnie to samo zdanie co on,czyli
mam to w DUPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 771