Niedziela 11.01.2009

Kto przebrał się za klauna?

Ewa Szabatin Aneta Kręglicka

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

W piątek odbyła się impreza Doskonałość Mody Twojego Stylu. Jak zwykle przy takich okazjach łatwo było wyłowić najlepszą i najgorszą kreację wieczoru. Ostatnie miejsce zajęła tym razem Ewa Szabatin, która na imprezę przyszła cała w grochy. Sukienka, która na wieszaku wyglądała pewnie ciekawie, tancerki raczej nie upiększyła.

Dla kontrastu - kreacja Anety Kręglickiej, jak zawsze dopasowana do okazji i podkreślająca jej atuty. Patrząc na nią żałujemy, że tak mało pięknych kobiet ciągnie do telewizji. Kto zajmie jej miejsce? Nie widzimy wielu kandydatek. Z naszym show-biznesem jest niestety tak samo jak z polską polityką. Sukces osiągają tu głównie najbrzydsi, najgorsi, ale najbardziej zmotywowani.

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Kto przebrał się za klauna?Agencja FORUM

Komentarze (787)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 787
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:07
Ona nie musi się przebierać za klauna! wystarczy na nią spojrzeć i wszystko jasne:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:08
Śmiejecie się z Gosi Andrzejewicz, fakt jest beznadziejna, ale popatrzcie na Szabatin...to dopiero hogata!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:09
Szabatin jest straszna z ryja!!! maaaaasaakra!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:09
dwie siksy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:09
dajcie kobiecie zyc.. fajnie wyglada :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:11
Szabatin ma coś w sobie z clowna, nos, usta uśmiech, sylwetkę . A Herbus jest krasnalem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:11
Herbuś wygląda prześlicznie!Super laska!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:12
fajna retro sukienka, pasuje do jej urody: bo ona wygląda trochę jak gwiazdy czarno-białego kina, dlatego nie zachwyca wpatrzonych w dzisiejszy ideał.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:12
Kręglicka wygląda na młodsza od Szabatin
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:14
Edzia H. jest Śliczna!!! niestety ta obok to karykatura lansująca się na fiołkami pachnące gów.o!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:31
Bardzo ładnie, klasycznie ubrana. Ta obok mniej to chyba Edyta Herbuś, ona tez jest prześliczna. Aneta Kręglicka już nas przyzwyczaiła do tego, że ma klasę i gust. W porównaniu jakie kreacje widzimy na polskich dyskotekach te panie są nie zwykle seksowne i wzroku nie można od nich oderwać. Ci którzy mówią inaczej, nieświadomie leczą swoje kompleksy.
Powdrawiam
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:35
Ona ma coś ze wzrokiem czy z głowa???????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:36
i stała się jasność.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:39
Nie lubie Szabatin ale ten stroj mi sie podoba i swiadczy o dobrym guscie i pomyslowosci. Pasuje takze do jej urody. Nie dziwie sie ze ludzie tu krytykuja ten stroj bo na nasze polskie standardy za bardzo kreatywny.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:48
Chyba z jednym i drugim:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 03:59
Przeciez ta sukienka jest bardzo ładna i oryginalna. O co chodzi? Herbus jak zawsze śliczna. Tylko nie wiem co Kreglicka ma na sobie. Wstała z łóżka w podkoszulku i zarzuciła na siebie kawałek narzuty ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 04:02
Krytykujecie Szabatin, a ona ma takiego faceta, którego każda chciała by mieć.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 04:15
Edyta nic ci te obcasy nie pomogą i tak jesteś karlica, a Szabatin ma grube i okropne nogi. Kręglicka z wiekiem coraz piękniejsza.
A Ty napewno jestes bardzo piekna ....!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 04:33
Wiedziałam!!! :)P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 04:35
Swietna sukienka Szabatin .Pasuje idealnie.Wystylizowala sie troche na lata 50-te i trafila w dziesiatke.Nie jest pieknoscia i wyglada powaznie na swoj wiek,lecz tym razem krytyka jest zupelnie niesluszna.Natomiast Kreglicka chyba przegiela.Ktos dobrze to ujal,ze narzucila na siebie kawalek narzuty po wstaniu z lozka.Fatalnie wygladaja tez te czarne ramiaczka od biustonosza(w jej przypadku zupelnie zbyteczny),ktore wystaja z pod standartowego podkoszulka.Zbyt duzy luz i pewnosc siebie nie zawsze ida w parze z dobra prezencja.Stroju Kreglickiej nie mozna niestety zaliczyc do najlepszych kreacji wieczoru a raczej do porazek wieczoru.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
owsica 11.01.2009 04:36
wszystkie przepieknie - szabatin super styl tym razem dopasowane co do ostatniej... kropki, herbus zle dobrana dlugosc sukienki, ale poza tym piekna, a panikreglicka to przeciez miss swiata i ma delikatna urode i swietnie schowala tym razem kosci - apel do p Kreglickiej- chowa Pani kosci i bedzie git;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 05:10
Gwarantuję, że za 20 lat Szabatin będzie wyglądać jak babcia z M jak Miłość, jak ona się nazywa??!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 05:21
A w ogóle na tych zdjęciach Kręglicka wygląda jakoś inaczej i już wiem dlaczego!!! Bo nie ma tak powyrywanych brwi, co zawsze;]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 05:30
alez wy sie w tej waszej "redakcji" znacie, o-ho-ho! Szabatin wygladala super! cudna sukienka! Edyta H - rowniez slicznie :-)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 05:49
powiem tak, może ja się nie znam, a może to moje bezguście wychodzi, ale.... wyglądają rewelacyjnie, naprawdę plus dla wszystkich trzech. Gratuluję i oby tak dalej ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 05:59
mnie rowniez sie bardzo podoba:) niech wreszcie powroca tte czasy kiedy kobiety ubieraly sukienki i zawsze pieknie i z klasa wygladaly...!!!!! apeluje o to.....projektujcie wiecej sukienek....ale nie tylko na rozm.S ale rowniez naXL jak i XXL
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 06:26
to jest edyta herbus a nie kreglickalol
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 06:59
Szabatin wygląda na kobietę z klasą w stylu retro. I to do niej bardzo pasuje!! A pudelek - bardzo mi przykro - nie zna się!!! Pudelku bardzo ale to bardzo cię proszę trochę się zastanów co piszesz.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2009 07:03
Pani w grochy zwyczajnie ma niedzisiejszą urode, dlatego tak postponujecie. Pani w czarnej kreacji musi uważać na nienaturalny image i to bardzo. Ma sympatyczną buzie, ale reszty kobiety nie widać i w tym problem u niej. Kobieta na diole - blondynka stara się bardzo zakryć swoją niedowage i dobrze, ale na dłuższą meteę wie, że to nieatrakcyjne i chyba niezbyt zdrowe, no i używa bardzo agresywnych kosmetyków pielęgnujących - to widać niestety. Kobiety!!! Wcale nie musimy sie tak bardzo pomadować na dzień, na noc na międzytymiczasy. Sa inne środki - niezawodne :)))))
Odpowiedz