Czwartek 15.01.2009

Nie zaprosi matki na ślub?!

Agnieszka Włodarczyk Ann Stasiukiewicz

Nie zaprosi matki na ślub?!Agencja My Photo

Relacje Agnieszki Włodarczyk i jej matki, Anny Stasiukiewicz, nigdy nie były łatwe. Agnieszka miała jej za złe, że za wszelką cenę próbowała wepchnąć się do show-biznesu razem z nią. Oraz za pozwolenie jej na grę w filmie Sara, w którym jako 17-latka pokazała gołe cycki i tyłek całej Polsce.

Teraz korzysta ze zdobytej wtedy popularności i jest typowym telewizyjnym nierobem. Na znaną buzię poderwała też bogatego faceta. Wszystko dzięki mamie. Niestety, podobno mimo deklaracji wciąż nie chce utrzymywać z nią normalnych stosunków. Fakt twierdzi, że powodem jest brak akceptacji Stasiukiewicz dla jej narzeczonego, Jakuba Sićko.

Włodarczyk i Jakub planują podobno ślub jeszcze w tym roku, w czerwcu. Nie wiadomo jednak, czy młoda para zaprosi na uroczystość mamę Agnieszki. Podobno nie przewidziała dla niej miejsca przy stole.

Piosenkarka chce, by podczas najważniejszego dnia w jej życiu były przy niej jedynie osoby przychylne jej i Kubie. A matka do takich już chyba nie należy – pisze tabloid.

Pani Anna nie lubi narzeczonego Agnieszki z kilku powodów. Najpierw podejrzewała go o złe intencje i chęć wykorzystania córki. Później nie spodobało się jej to, że został menedżerem Włodarczyk i namawiał ją porzucenie aktorstwa i postawienie na karierę muzyczną. Rzeczywiście, to było idiotyczne posunięcie.

Końca sporu nie widać, bo Agnieszka znów nie odzywa się do matki. Postawiła jej podobno ultimatum: nie będzie z nią rozmawiać, dopóki ta nie zaakceptuje Kuby.

Komentarze (264)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 264
Odpowiedz
0 0
zgłoś
antypolicjanci 15.01.2009 03:38
ludzie to mają nawalone..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 03:48
piosenkarka:::::d
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 15.01.2009 03:52
bez sensu..."Sara" to jedyny film , w ktorym cos pokazala i nie chodzi tu o cycki!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 04:02
Matka podobna do Agaty Mlynarskiej. Jedna tego typu kobieta w tv w zupełnosci wystarczy...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 05:24
A niby jakie role dają młodym,ładnym dziewczynom polscy rerzyserzy? Sara to była perełka,ale teraz opłaca się jedynie komedię zrobić w stylu tylko mnie kochaj,bo tylko na to durne społeczeństwo pójdzie.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 15.01.2009 05:28
KOCHAJĄ SIE TO I POGODZĄ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 05:43
Sara była świetna i dla p.Agnieszki to chyba dobrze że wszyscy kojarzymy ja z tą rolą, iluż mamy aktorów nie kojarzonych z niczym :)))....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 05:57
Mama Agnieszki podobna jest do Agaty Młynarskiej naprawdę myślałam , że to ona ,a czy zaprosi , czy też nie to jest jej sprawa .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 06:25
Wielkie mi halo ja swojego ojca tez nie zaprosilam na wlasny slub .Nie lubie jego i juz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 06:46
Wiocha i już! A jak płakusiała pod publiczkę, jak jej mamuśkę zaprosili w KOŚ!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 06:47
Wiocha i już! A jak płakusiała pod publiczkę, jak jej mamuśkę zaprosili w KOŚ!
W JOŚ oczywizda!

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 07:02
DWIE IDIOTKI....NA POKAZ......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 07:09
pasztet bez talentu bez kitooooon
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zapach_akacji 15.01.2009 07:11
Sama chciala zagrac wSsarze czuła sie taka dorosla:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 07:21
Czsami tak z matkami bywa. Póżniej będzie coraz gorzej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 07:36
na ślubie rzeczywiście powinny być osoby, które dobrze życzą młodej parze...
a matki nie zawsze życzą dobrze swoim dzieciom, niestety....
wbrew obiegowym stereotypom
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 07:50
Idiotka,matke ma się tylko jedną choćby niewiadomo jaka była,a chłop to rzecz nabyta tym bardziej w światku artystycznym
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 07:50
przeokropne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
urzędnik 15.01.2009 07:56
A niby jakie role dają młodym,ładnym dziewczynom polscy rerzyserzy? Sara to była perełka,ale teraz opłaca się jedynie komedię zrobić w stylu tylko mnie kochaj,bo tylko na to durne społeczeństwo pójdzie.
dokładnie, nic dodać nic ująć. na fali są niestety kretyńskie romansidła albo jakieś co gorsze tańce. Więc Sara przy tym to HIT dekady.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 07:59
Idiotka,matke ma się tylko jedną choćby niewiadomo jaka była,a chłop to rzecz nabyta tym bardziej w światku artystycznym
głupoty piszesz!!!
są matki tak toksyczne, że lepiej trzymać się od nich z daleka...
niejedna matka zmarnowała zycie swojemu dorosłemu dziecku (niedorosłemu zresztą też)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 08:00
Ty glupi, opchlony pudlu, a co ty myslisz, ze wszystko wiesz. Musiala jej duzo krzywdy zrobic skoro ma taka postawe w stosunku do niej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 08:04
az wypowiadac sie nie chce
Odpowiedz
1 0
zgłoś
KARIATYDA 15.01.2009 08:07
bez sensu..."Sara" to jedyny film , w ktorym cos pokazala i nie chodzi tu o cycki!!!
JAKA DOBRA MATKA ZMUSZA NIELETNIĄ CÓRKĘ DO POKAZANIA SIĘ NAGO, W SCENACH EROTYCZNYCH ZE STARYM FACETEM, WBREW JEJ WOLI.
MOŻE I FILM SARA TO NAJLEPSZE CO aGNIESZKA OSIĄGNĘŁA, ALE CZY NIE LICZY SIĘ KOSZT JAKIM TO ZOSTAŁO OSIĄGNIĘTE.
DZIWICIE SIE AGNIESZCA, ŻE MOŻE MIEĆ ŻAL DO MATKI, ŻE ZAMIAST JĄ CHRONIĆ, ZACHOWAŁA SIĘ JAK BURDELMAMA I NA PLECACH "ZGWAŁCONEJ" DZIEWCZYNY CAŁY CZAS SIĘ LANSUJE.
AGNIESZKA TYLKO DZIĘKI TEMU, ŻE JAST MĄDRA I SILNA NIE STOCZYŁA SIĘ JAK WIELE DZIECIĘCYCH GWIAZDEK/ W POLSCE NP.AGNIESZKA KRÓKÓWNA, CHOĆ TEJ MATKA NIE ZMUSZAŁA DO GRANIA W SCENACH EROTYCZNYCH/.
AGA JESTEŚ WIELKA, TAK TRZYMAJ!!!!








.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 08:08
Widać, że to niezła su.ka.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 08:18
Sama chciala zagrac wSsarze czuła sie taka dorosla:)
MĄDRA MATKA NIE DA DZIECKU WSZYSTKIEGO CZEGO ONO CHCE!!!
MATKA JEST OD TEGO ABY DZIECKO CHRONIĆ, NAWET PRZED NIM SAMYM. CIEKAWE CZY PRAWDZIWA MATKA POZWOLI DZIECKU PIĆ, PALIĆ, RZUCIĆ SZKOŁĘ CZY SIĘ ŁAJDACZYĆ TYLKO DLATEGO, ŻE ONO TEGO CHCE, POMYŚL TROCHĘ I NIE OCENIAJ DZIEWCZYNY PRZEZ PRYZMAT JAKA JEST TERAZ, ALE POPATRZ NA TO CO SIĘ STAŁO OCZAMI AGNIESZKI W WIEKU SARY.
MATKA POWINNA WIEDZIEĆ KIEDY POWIEDZIEĆ NIE I TAK SWOJEMU DZIECKU.








.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
pat garet 15.01.2009 08:19
Kuba-ładne imię, ale nazwisko:Agnieszka Sićko, hm?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 08:30
Matka zrobiła jej krzywdę tymi rozbieranymi scenami w Sarze.
Ale w sumie to chyba jedyny konkretniejszy film w którym ta dziołcha zagrała
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2009 08:33
jak ja jej Nienawidze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz