Sobota 24.01.2009

"Ibisz, ZOSTAW MOJĄ CÓRKĘ!" - domaga się ojciec Pauliny!

Krzysztof Ibisz Paulina Piosik

PUDELEK EXCLUSIVE

Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było. W dzisiejszym Fakcie pojawił się apel ojca młodej "asystentki" Krzysztofa Ibisza, Pauliny Piosik. Błaga on swoją córkę, by nie wiązała się ze starym rozwodnikiem. Przy okazji ogłasza oficjalnie - Paulina "została jego kochanką"...

To był dla mnie szok - wyznaje tabloidowi Zygmunt Piosik. Moja ukochana córeczka została kochanką faceta, który jest w moim wieku! Wychowałem ją na porządną dziewczynę. Nie mogę patrzeć, jak marnuje sobie życie u boku kogoś, z kim nie czeka ją żadna przyszłość. Przecież to rozwodnik, któremu rozpada się już drugie małzeństwo. Moja córka zasługuje na kogoś lepszego niż ten podstarzały lowelas, który wykorzysta ją i porzuci.

Mocne słowa. Ale trudno się dziwić. Na miejscu ojca po przeczytaniu tego, co pisała zachwycona Paulina o Ibiszu, też załamalibyśmy ręce (zobacz: "Swoim wzrokiem objął mnie całą, po czym podał mi dłoń").

Wpływ ojca Pauliny na córkę jest niestety ograniczony, gdyż przed laty rozstał się z jej matką: Ona ma do mnie żal i staram się ją zrozumieć. Musi jednak pamiętać, że jestem jej ojcem i bardzo się martwię. Nie chce odbierać ode mnie telefonów, dlatego za pośrednictwem Faktu chcę powiedzieć: "Kocham cię Paulinko. Błagam, nie wiąż się z Krzysztofem Ibiszem, bo to nie jest facet dla ciebie. Nie chcę, żebyś cierpiała."

Nie mogę czytać tych paskudnych komentarzy, które piszą ludzie na temat Pauliny. I to wszystko przez Ibisza. Ludzie jej nie znają, a wyzywają od najgorszych. Ja znam swoją córkę i wiem, że to uczciwa i porządna dziewczyna, a nie jakaś pierwsza lepsza, która z byle kim pójdzie do łóżka. Zawsze była skromna i nieśmiała. Jednak odkąd wyjechała do Warszawy, bardzo się zmieniła. Ibisz zawrócił jej w głowie i omotał ją. Jest zaślepiona. Jako jej ojciec czuję się w obowiązku, by ją ostrzec przed zmanierowanym gwiazdorem, któremu zależy tylko na przygodzie z dużo od niego młodszą i ładną dziewczyną.

Ostro.

PUDELEK EXCLUSIVE

PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (1168)

Oglądasz 271-300 z 1168
Odpowiedz
0 0
zgłoś
anel 24.01.2009 14:26
Takie same słowa słyszałam od mojego ojca gdy związałam się z moim mężem, który jest ode mnie starszy 22 lata, a ja jestem jego trzecią żoną. W tym roku od tych dramatycznych chwil minęło 30 lat. Moi rodzice w zięciu zawsze znajdowali podporę w trudnych chwilach.Gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym dokładnie to samo. Przeżyłam cudowne życie u boku mężczyzny, którego kocham z wzajemnością. Życzę Paulinie i Krzysztofowi szczęśćia. Ludzie pogadają i przestaną, a prawdziwa miłość pozostanie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:27
ocknie się jak jej zrobi dziecko i ją zostawi jak dwie poprzednie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
majeczka32 24.01.2009 14:27
niezla z niej prostytutka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:28
no cóż chemia a..rozsądku zero ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:28
jak ja bym była na miejscu tego ojca też bym tak zareagowała :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:28
Oboje sa dorosli,wiec niech robia co chca,Ibisz jej sila do wyra nie zaciagnal!Ale ten stary dziad to jest szma..cisko najnizszej kategorii.Taki kraweznikowy,jeba,,,ny sute..ner.Tez widocznie chce zeby o nim pisano!Won z nim-paszczur!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:28
ibisz stary zwyrol!!! fu!!!

tata fajny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:29
Takie same słowa słyszałam od mojego ojca gdy związałam się z moim mężem, który jest ode mnie starszy 22 lata, a ja jestem jego trzecią żoną. W tym roku od tych dramatycznych chwil minęło 30 lat. Moi rodzice w zięciu zawsze znajdowali podporę w trudnych chwilach.Gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym dokładnie to samo. Przeżyłam cudowne życie u boku mężczyzny, którego kocham z wzajemnością. Życzę Paulinie i Krzysztofowi szczęśćia. Ludzie pogadają i przestaną, a prawdziwa miłość pozostanie.
Paulinko, wiemy, bardzo się starasz, ale daj już spokój
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:30
no wyjechala do warszawy i stala sie taka jak kobiety tam mieszkajace... zepsuta i egoistyczna. cierpienia innyhc kobiet ja nie obchodza wiec bedzie odbijac facetow innym.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:30
nareszcie ktos publicznie powiedzial prawde o tym zapyzialym lowelasie
Co ,porzucona sie odezwala.Ten"lowelas" zadzwonilby do ciebie to na kamasz bys zapierda...lala zeby mu zrobic loda.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:31
ciekawe w jakim wieku jest obecna panienka tatusia?żeby kogoś pouczać, samemu trzeba świecić przykładem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:31
"uczciwa i porządna dziewczyna, a nie jakaś pierwsza lepsza, która z byle kim pójdzie do łóżka"-

no nie, z "byle kim" to nie, musi być znany, ustawiony i nadziany
Wśród prostytutek też jest kategoryzacja- te "luksusowe" do byle kogo i za byle co nie pójdą....... :P
to dorosla osoba, sama go wybrala.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:31
tak sie cieszył z synka wincentego a dzisiaj co?zapomniał że ma ! kupi raz w roku samochodzik i sprawa załatwiona?
co ty mozesz wiedziec o tym jakim ibisz jest ojcem?? zapewniam cie ze to wspanialy tata a synka jednego i drugiego widuje codziennie!! buuu nie udalo ci sie zripostowac:))))
CHYBA ZA POMOCĄ SKEJPA JE WIDUJE TY PUSTAKU-OBROŃCO LOWELASÓW
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:32
Takie same słowa słyszałam od mojego ojca gdy związałam się z moim mężem, który jest ode mnie starszy 22 lata, a ja jestem jego trzecią żoną. W tym roku od tych dramatycznych chwil minęło 30 lat. Moi rodzice w zięciu zawsze znajdowali podporę w trudnych chwilach.Gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym dokładnie to samo. Przeżyłam cudowne życie u boku mężczyzny, którego kocham z wzajemnością. Życzę Paulinie i Krzysztofowi szczęśćia. Ludzie pogadają i przestaną, a prawdziwa miłość pozostanie.
to on jeszcze żyje?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:32
dajcie spokój Ibiszowi ona jak by nie chciała to by nie byli razem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:33
ten ojciec nie widzi, jakie ziółko wyrosło z jego córeczki? Weszła facetowi do łóżka, czyja to wina? Rozbiła małżeństwo, trzeba mieć tupet.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:34
będzie z nią a jak jej tyłek się zestarzeje to ją rzuci jak psa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:34
podstarzały lowelas, dopiero niedawno chwalił się jak to odszukał swoją szkolną sympatie, jakim są wspaniałym małżeństwem, teraz ugania się za młodymi naiwnymi dziewczynami.Paulino obudż się,to nie dla Ciebie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:35
Troszkę jej obciachu narobił...
dokladnie ZENADA i ojciec i corka i Ibisz...o ile dziewczyne moge jeszcze zrozumiec bo jest mloda a Ibisz "uroczy" o tyle Ibisza i jej ojca nie

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:35
Takie same słowa słyszałam od mojego ojca gdy związałam się z moim mężem, który jest ode mnie starszy 22 lata, a ja jestem jego trzecią żoną. W tym roku od tych dramatycznych chwil minęło 30 lat. Moi rodzice w zięciu zawsze znajdowali podporę w trudnych chwilach.Gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym dokładnie to samo. Przeżyłam cudowne życie u boku mężczyzny, którego kocham z wzajemnością. Życzę Paulinie i Krzysztofowi szczęśćia. Ludzie pogadają i przestaną, a prawdziwa miłość pozostanie.
Paulinko, wiemy, bardzo się starasz, ale daj już spokój
Zostawcie dziewczyne!Niech zbiera doswiadzcenia!Ibisz odmlodzi sie tym,ze posuwa mloda du..pe a ona sie czegos tam moze nauczy na przyszlosc i z nastepnym nie bedzie juz taka"zielona" w lozku.Mlodzi,niedoswiadczeni mezczyzni tez na poczatku lubia "starsze",po to zeby potem mlodym du..pom imponowac!Kazdy z nich bedzie miec juz swoj Spaß.Dajcie im luzu-przeciez nie zyjemy w sredniowieczu.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:37
Żenujacy ten tatuś wylewający żale w szmatławcu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:38
to było do przewidzenia ze ibisz długo nie bedzie po rozwodzie co mysleliście ze zostanie juz sam do konca życia...a ta kobietka chyba wie co robi nikt ją do niczego nie zmusza...zreszta pasuja do siebie...hihi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:39
Ibisz wiesz co, wez se kolko i walnij sie w czulko , stary capie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:40
ibisz zdobi z niej gwiazde i ona na to liczy ....a tatus tez juz podpina sie pod ibisza slawe tyle ze niby anty...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:40
to jest żałosne jak tak dalej pójdzie Ibisz za kilka lat zacznie wyrywać dziewczynki z podstawówki hehehe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:41
podstarzały lowelas, dopiero niedawno chwalił się jak to odszukał swoją szkolną sympatie, jakim są wspaniałym małżeństwem, teraz ugania się za młodymi naiwnymi dziewczynami.Paulino obudż się,to nie dla Ciebie.
A co to Paulinka spiaca krolewna,czy co?Wyrafinowane dziewuszysko z buzia aniolka(no moze troche przesadzilam z ta buzia).Wie co robi!Tatulo juz ja nauczyl jak to sie robi a potem zgrywa nieszczesliwego ojca,ktory chce ratowac niewinne dzieco z rak zlego Ibisza!Qrwa,corcia warta ojca i odwrotnie!Co za czasy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:41
lovelas Ibisz,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:41
jaki zalosny gostek!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:42
ale zeby do faktu...boze wspolczuje dziewczynie...nie odezwalabym sie po czyms takim do ojca do konca zycia, to musi byc jakis prostak, zadny rozglosu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:43
Ale dlaczeo tak gadacie na Ibisza? Dziewczyna jest głupia i tyle !!!
Oglądasz 271-300 z 1168