Wtorek 24.10.2006

Kim jest nowa dziewczyna Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki Anna Szafraniec Karolina Jakubik Iwona Schymalla

Kim jest nowa dziewczyna Wojewódzkiego?Kuba Wojewódzki i Tomasz Kammel - EAST NEWS/PRZEMYSLAW STOPPA

Po tym, jak niedawno opublikowaliśmy artykuł mówiący o tym, że Kuba Wojewódzki pocieszył się już po rozstaniu z Anną Muchą, nasza skrzynka mailowa (donosy@pudelek.pl) zapełniła się od wiadomości. Zainteresowały nas zwłaszcza dwa maile.

Jeden, którego autor - sąsiad Wojewódzkiego - opowiada, że tą blondynką, z którą widuje się obecnie Kuba (zobacz: Nowa dziewczyna Wojewódzkiego), jest Anna Szafraniec - jedna z najlepszych polskich zawodniczek kolarstwa górskiego.

Wcześniej widziałem ją kilkakrotnie, jak spacerowała. Ale to nie jest pierwsze spotkanie... to jest pewniak! - pisze autor maila.

Drugi mail jest również bardzo interesujący. Jego autor stawia bowiem tezę, że ostatnie trzy miesiące Wojewódzki spotykał się z niejaką Karoliną Jakubik:

W związku z donosem o nowej dziewczynie wiem, że Kuba Wojewódzki przez ostatnie trzy miesiące spotykał się z Karoliną Jakubik, znaną z "Big Brothera" i "Baru", obecnie studentką psychologii i dziennikarstwa. Karolina jednak postanowiła wrócić do Gdańska na studia i zostawiła rozczarowanego Kubę. Niestety nie posiadam zdjęć. Wiem, że spotkania ich wyglądały podobnie do opisanego w "Fakcie" i że trwało to około trzech miesięcy.

Sam Wojewódzki nie ułatwia śledztwa - podczas jednego ze swoich programów powiedział, że ma już dziewczynę i że jest nią Iwona Schymalla, prezenterka TVP.

Komentarze (259)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 259
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Lolcia-Skarland 23.10.2006 17:34
To fajnie...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
G 23.10.2006 17:37
na pewno jest lepsza od MUCHY
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 17:40
nie ma jak dobrzy sąsiedzi!!!:)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 17:41
karolina jakubik? te głupie, puste i rozpieszczone dziewcze?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gośc 23.10.2006 18:15
miał sie ożeni z ANKĄ !skandol .a tak wogule to co macie do loli !!!!!lola jedst o.k!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gośc 23.10.2006 18:18
fajna też anna chi-town
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gośc 23.10.2006 18:19
a panna moła litera jest poobna do dody
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 18:20
ach ten wojewódzki :P i tak go lubię :)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 18:21
No super;/;/ bardzo mnie to interesueje...nie ma co;/
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 18:22
ohohoh kuba jest troche ... ale ania i tak miała racje
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.10.2006 18:22
Mam ta sama czapke
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 23.10.2006 18:26
doda elektroda jest i tak najlepsza:P:P:P
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 18:27
hehehehhee DoDa
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 18:37
super naprawde super
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 18:44
jak Schymalla jest jego dziewczyną, to moja babcia narkomanką...kłamstwa!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 18:48
CZY TO KAMEL?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 18:49
E tam kurde pudelku kogo to obchodzi


Odpowiedz
1 1
zgłoś
23.10.2006 18:52
Ahh, Wojewódzki. Iwona XD
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 19:04
Odpowiedz
1 1
zgłoś
erka 23.10.2006 19:05
Karolinka jest fajna i mądra! Dobry wybór!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
jolka00 23.10.2006 19:05
on mnie nie obxhpdzi
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 19:06
na pewno jest lepsza od MUCHY
no niewiem, mucha to bardzo fajna dziewczyna:)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 19:06
phi ale sensacja :-)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 19:08
Przecież ktoś juz napisał prawdę - Wojewódzki spotyka sie z Kokolino!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.10.2006 19:10
o co chodzi z ta karolina jakubik - jedna z najglupszych lasek w reality show???? byl kiedys news ze spotyka sie z leszczynskim, teraz ze z wojewodzkim, cos to sie kupy nie trzyma. ona jest za glupia dla tych gosci... no chyba ze sie zmienila:) proponuje sledztwo Pudelku :)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.10.2006 19:12
dobrze, że się rozeszli. glupio razem wyglądali anorektyk i spasiona Mucha fuj!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.10.2006 19:25
przeciez Kuba nie jest hetero..wiec pytam o co chodzi..o jaka dziewczyne pytacie..o chlopca zapytajcie
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.10.2006 19:39
nowa dziewczyna Wojewodzckiego jest Kammel, widac na zdjeciu, ze maja sie ku sobie
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.10.2006 19:40
Przecież Wojewódzki jest gejem!!!Na 100%!!!Z resztą Kamel też!A te niby ich "narzeczone" są tylko na pokaz!
Odpowiedz