Wtorek 03.02.2009

Telekamery - Doda NAJWIĘKSZĄ PRZEGRANĄ?

Piotr Kupicha Feel Doda

Telekamery - Doda NAJWIĘKSZĄ PRZEGRANĄ?PUDELEK EXCLUSIVE

Wczoraj pisaliśmy, w jak niewygodnej sytuacji postawiła władze TVP Doda. Na gali rozdania Telekamer miała być główną atrakcją, jednak w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w imprezie. Wybrała wyjazd z Radkiem do Paryża. Oglądajac relację można było wywnioskować, że nikt po niej specjalnie nie płakał. Podobnie jak po Joli Rutowicz, która wraz z Michałem Figurskim miała wręczyć nagrodę w kategorii Muzyka. Ona też wystawiła jednak TVP.

Upiornym znakiem naszych czasów było to, że Jolę zastąpiła... Irena Santor. Pomyślcie - zaprosili Santor, bo zrezygnowała Jola Rutowicz... To aż się w głowie nie mieści.

Prowadzący ani słowem nie wspomnieli oczywiście, że Doda się nie pofatygowała i po prostu przemilczeli jej nieobecność.

Ale dużo nie straciła. Pierwsze miejsce w kategorii Muzyka zdobył i tak Feel, zyskując ponad dwa razy więcej głosów niż ona. Dorota znalazła się dopiero na 3. pozycji z wynikiem 64 tysięcy głosów. Czyli dobrze zrobiła, że nie przyszła. Byłoby jej przykro, gdyby dowiedziała się, że ma mniej fanów niż Piotr Kraśko... (2. miejce w kategorii Informacje, 79 tysięcy głosów.)

Muzyczną Telekamerę, zgodnie z zasadami panującymi w Feel, odebrał sam lider - Piotr Kupicha, który nawet słowem nie podziękował swoim kolegom z zespołu. W ogóle nas to nie zaskoczyło. Współczujemy takiego szefa.

Jeżeli nie czytaliście nas wczoraj wieczorem - nagrodę w kategorii Aktorka dostała Marta Żmuda-Trzebiatowska, zaś w kategorii Aktor - Tomasz Karolak. Zobacz: Żmuda dostała Telekamerę!

Telekamery - Doda NAJWIĘKSZĄ PRZEGRANĄ?

Komentarze (829)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:39
Wyglada jak rybka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:39
niecierpliwie czekam na jej dawno juz zapowiadany wyjazd za granicę w celu robienia światowej kariery. Kiedy w końcu da nam spokoj?
No przecież już wyjechała i znikła.
niestety, tylko lize rany, wroci
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:39
Kłamstwo !!!!!!!!!! Kupicha powiedział,że to nie jego zasługa ,że ją otzrymał ale również całego zespołu. Nie lubię KŁAMSTWA - WSTYD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:39
nasza telewizja schodzi na psy ,żeby z takiej durnoty
robić gwiazdę ???????to już cios ponizej pasa i my musimy płacić jeszcze abonament za co się pytam???
żeby takie.............promowali . niech znika nasza telewizja płakać napewno po niej nie będę niech zastąpi ją jakaś prywatna stacja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:39
Wyglada jak rybka
hhehe karpik ;))

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:39
pudlu nie łżyj, przecież kupicha dziękował chłopakom z zespołu!!! tracisz powoli wiarygodność!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:40
Dla zainteresowanych wraz z Ireną Santor telekamerę wręczał Darek Maciborek, NIE Figurski. Głupi Pudlu.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:40
A Doda ma to w glebokim powazaniu bo niezle zabawiala sie w tym czasie w Paryzu :)
Grazia
chyba jednak nie masz racji - dlatego wlasnie lize rany, bo wiedziala ze jest w d****

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:40
Jak telekamery będą wręczać w przedszkolu to Dodzia ma szansę.

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:42
Jak ona by wyglądała gdyby zmyła CAŁĄ tapetę z buzi??????? No jak??? Jak zwykła szara mysz :-)))))))))
w ogole by nie wygladala, bo ona to tylko tapeta i silikon

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:42
A Doda ma to w glebokim powazaniu bo niezle zabawiala sie w tym czasie w Paryzu :)
Grazia
chyba jednak nie masz racji - dlatego wlasnie lize rany, bo wiedziala ze jest w d****
W Paryzu Doda ,robila loda...hehe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:43
TA DZIWA JUŻ SIĘ WSZYSTKIM PRZEJADŁA ILEŻ MOŻNA OGLĄDAĆ JEJ PARSZYWĄ PRZYGŁUPAWĄ GĘBĘ I JEJ PUSTE TEKSTY DEBILNA DZIEWUCHA JAKICH WIELE NA TYM ŚWIECIE DODA RUTOWICZ I INNE TO TA SAMA KLASA HEHEHEH POWODZENIA SZMATŁAWCU MOŻE ZA ROK CI SIĘ UDA... UPAŚĆ JESZCZE NIŻEJ TRZYMAMY KCIUKI :-)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:46
Dlaczego piszecie, ze ta kobieta miała być atrakcją telekamer? Ona po prostu ma układ z kimś z telewizji, kto ja na siłę wszędzie wpycha, a myślę, że to , że jej nie było przyjęło z ulgą większość oglądających ten program- dość wulgaryzmu.
Dokladnie tak ..

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:46
telekamery powinny być organizowane przez TVN
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:46
HIHIHI BARDZO DOBRZEJ TEJ DZIw......e!!!!!!!!takie padło jak to na zdjęciu niedługo zejdzie totalnie na psy !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:46
On dziekowal kolegom - czemu klamiecie?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:47
Ja nic niemam do Dody Ma fajnie Piosenki i Styl a Feel nie powinien wygrac tylko Mochery na niego glosowaly :/
-Deszczyk Pada Ziemia Równa Feel wiezie Taczke GÓwna .. :/
xDD
Dodzia LOvciam Cie .. x33
Ma fajne piosenki i styl? LOvciam? aaha, wszytsko jasne, masz okolo 13 lat :) dorosniesz i zmadrzejesz :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:47
Jak to im nie podziękował? mówił przecież że przede wszystkikm dziękuje kolegom z zespołu :/ Żaal mi Cię, pudlu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:48
Dużo lepsza Pani Santor niż taka "Jola nie wiadomo co"
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:48
A Doda ma to w glebokim powazaniu bo niezle zabawiala sie w tym czasie w Paryzu :)
Grazia
Dokładnie. Doda zarobiła tyle kasy że koło tyłka jej lata i ta nagroda i tekst na pudelku że jest przegraną. Jaką przegraną?! Ona już dawno wygrała a popularność kiedyś się skończy to logiczne i naturalne.

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:49
przeciez wiadomo bylo ze jej nie dostanie ta idiotka dobrze o tym wiedziala i nie przyjechala zeby sie nie skomprowitowac..
Darotka na dnie hheee
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:50
jaki badziew ;// oglądałam to i z tego co wiem to ten kupicha dziękował każdemu z jego zespołu. pudelek coss kłamiesz ;DD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:51
uuuuuuuuu..czyżby jej kariera się kończyła? hehe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:52
krasko??? chyba sam na siebie glosowal???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:52
A Doda ma to w glebokim powazaniu bo niezle zabawiala sie w tym czasie w Paryzu :)
Grazia
Dokładnie. Doda zarobiła tyle kasy że koło tyłka jej lata i ta nagroda i tekst na pudelku że jest przegraną. Jaką przegraną?! Ona już dawno wygrała a popularność kiedyś się skończy to logiczne i naturalne.
skad wiesz czy jej to lata kolo tylka czy nie lata? logiczne to jest to ze, jak ktos sie mianuje samozwanczo krolowa, to nie lubi porazek. trzecie miejsce to dla niej po prostu nic innego jak powolne spadanie w dol
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:53
Wiecie co... poczytałam kilka komentarzy i w głowie się nie mieści co wy tu wypisujecie. Jak można mówić tak o drugim człowieku i życzyć mu jak najgorzej. Rodzice źle was wychowali, ale podrośniecie to może zrozumiecie. Rozumiem że jet wolnośc słowa itd można wyrazić swoją opinię ale żeby zaraz atak i to tylko po to że w internecie się jest anonimowym i można swoje frustracje przelać na klawiaturę? Żal...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:54
aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:54
ja się ciesze że nie przyszła:D
i dobrze jej tak że nie wygrała hehehehe:)
ona jest głupia i prymitywna
obleśna:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:55
Feel zasłużył na nagrode jak widać po liczbach głosów a Doda...cuż i tak wiedziała że nie wygra więc po co miała nudzić się na rozdaniu nagród jeśli ona nie jest w centrum uwagi to dla niej lepszy Paryż gdzie uwage napewno jej poświęca widomo kto:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:56
ona wiedziała,że nie zajmie I miejsca dlatego poleciała do Paryża by się wstydu nie najeść na Tele kamerach,I dobrze!!!!!