Wtorek 10.02.2009

Szulim to nowa Kręglicka?

Agnieszka Szulim Aneta Kręglicka

Szulim to nowa Kręglicka?Agencja My Photo

Agnieszka Szulim ostatnio ciężko pracuje nad swoim wizerunkiem. Niedawno zwróciliśmy uwagę na jej mocno napuchnięty biust. Również twarz zbudzała pewne podejrzenia (zobacz: POWIĘKSZYŁA SOBIE PIERSI?). Zapewne te atuty mają jej pomóc w walce z konkurentkami w czasach recesji.

Obejrzeliśmy sobie zdjęcia z ostatniej imprezy i już chyba wiemy, na kogo Szulim się przerabia/stylizuje. Coraz bardziej przypomina nam Anetę Kręglicką. To jak najbardziej komplement, wzór wybrała sobie idealnie. Ale czy podoła? Zostało jeszcze sporo do poprawy.

Szulim to nowa Kręglicka?Agencja My Photo

Szulim to nowa Kręglicka?Agencja My Photo

Szulim to nowa Kręglicka?Agencja My Photo

Szulim to nowa Kręglicka?Agencja My Photo

Szulim to nowa Kręglicka?Agencja My Photo

Szulim to nowa Kręglicka?Agencja My Photo

Szulim to nowa Kręglicka?Agencja My Photo

Szulim to nowa Kręglicka?Agencja My Photo

Komentarze (684)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:14
Raczej Cameron Diaz.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:14
Agnieszka wygląda dużo lepiej. Bardziej kobieca, bardziej z krwi i kości oby jej nie anoreksja nie odbiła jak Kręglickiej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:14
SZULIM NIE TA LIGA CO KRĘGLICKA....PRETENSJONALNA URODA....A DO ANGELINY JEJ BRAKUJE RÓWNIEŻ WIELE...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:16
Szulim to wieśniara!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:17
Obie beznadziejne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:19
Szulim nie musi nic przerabiać, jest młoda i ładna,a Kręglicka no cóż...s.... d..a jest i już.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:20
Niech sobei da spokój. Trzeba mieć jeszcze KLASĘ Anety Kręglickiej. To też sobie poprawi u chirurga plastycznego?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:23
Szulim jest stwarzy podobna do A. Jolie. Zwłaszcza te wary...
z której strony jest podobna???? młotku

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:27
fajna lasencja i na dodatek lubi motocykle!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:32
Maja inne ksztalty twarzy.Ale obie bardzo ladne. Szulim bardziej do angeliny podobna...tylko wlosy :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:32
dwie ladne, ale szulim przypoimina troche jolie;
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:32
rzeczywiscie sa podobne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:36
szulim to tępawa kretynka a kręglicka ładniejsza i mądrzejsza
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:40
agnieszka- wypisz wymaluj kristal karrington, chyba sie specjalista zapatrzyl w jakies stare zdjecie...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:41
nie znosze Szuklimowej,nadpobudliwa,nachalna irytujaca,przynajmniej w programie Kawa czy Herbata.Marzę,żeby zniknęła!!!! z TV
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:44
Kręglicka nigdy za piękna nie była
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:45
Boże jak ślicznie wygladaja te zielone pantofelki na tle tych czarnych rajstop.jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie cudo
ja tez takie cos chce ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:47
stara kręglicka jakaś taka krzywa..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:48
kreglicka jest piekna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:51
kto to jest Szulim?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kubuspuchatek 10.02.2009 09:52
To chyba zart, widzialem Agnieszke na zywo na gali
auto moto (prowadzila gale ) z bliska ma straszna cere,
jakby miala milion pryszczy i wyglada na 40 letnia kobiete, niemniej jest fotogeniczna, tylko nie rozumiem dlaczego ja porownujecie do Miss Swiata :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 09:56
ogladalam dzis kawa i herbata prowadzila szulim jeszcze nie widzialam takiej nie rozgarnietej prezenterki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 10:01
no ale zobaczcie sobie zdjęcia Anety Kręglickiej w Aparcie w gazetce...śliczne są:D brak słów:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 10:03
Nie przepadam za Szulim, ale trzeba przyznać, że jest ładną kobietą. Co się tyczy Kręglickiej, to jej żabie oczy sa nie do przejścia, choroba basedowa- nadczynność tarczycy. Szulim wygląda przy niej o wiele ładniej, nic nie świszczy- Aneta poza tym łysieje. Zobaczcie jaka ma pożyczkę- grzywkę....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 10:07
Szulim jest dużo ładniejsza od wychudzonej Kręglickiej..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 10:07
Kręglica jest śliczna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
X 10.02.2009 10:10
Nie mam pojęcia kim jest ta Szulim, ale ładna kobietka. Zdecydowanie ładniejsza od Kręglickiej, nad którą zachwytów nigdy nie rozumiałam.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 10:13
no kreglicka 100000000000 razy lepiej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2009 10:14
Kręglicka nie może się pogodzic z wiekiem i przez to sie głodzi, wygląda obrzydliwie i niesmacznie.
Prawda!!!

Odpowiedz