Poniedziałek 23.02.2009

Pieńkowska ma bransoletkę za ponad 19 tysięcy!

Jolanta Pieńkowska Leszek Czarnecki

Pieńkowska ma bransoletkę za ponad 19 tysięcy!
Jolanta Pieńkowska to bez wątpienia jedna z najbardziej eleganckich dziennikarek w Polsce. Zawsze świetnie ubrana i uczesana. W doborze drogiej garderoby i dodatków z pewnością nie przeszkadza jej mąż miliarder, Leszek Czarnecki. Raczej niczego jej nie żałuje. Niedawno głośno było o tym, że Jola lata do pracy odrzutowcem...

Nasza czytelniczka zwróciła nam uwagę na jeden bardzo drogi detal, który Pieńkowska miała na sobie podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN. Chodzi o bransoletkę za ponad 19 tysięcy złotych. Pochodzi ona z kolekcji Atlas firmy Tiffany. Kosztuje 5500 dolarów.

Nie każdy zapłaciłby tyle za małą ozdobę. Ale każdy przyjąłby ją w prezencie ;)

Pieńkowska ma bransoletkę za ponad 19 tysięcy!Agencja My Photo

Pieńkowska ma bransoletkę za ponad 19 tysięcy!Agencja My Photo

Pieńkowska ma bransoletkę za ponad 19 tysięcy!Agencja My Photo

Pieńkowska ma bransoletkę za ponad 19 tysięcy!Agencja My Photo

Pieńkowska ma bransoletkę za ponad 19 tysięcy!Agencja My Photo

Pieńkowska ma bransoletkę za ponad 19 tysięcy!Agencja My Photo

Pieńkowska ma bransoletkę za ponad 19 tysięcy!

Komentarze (966)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:30
DLA MNIE TO TAKA SZARA MYSZ TA PIEŃKOWSKA ,NIC JEJ NIE POMOŻE NAWET DROGA ZA MILION ZŁOTYCH BRANSOLETKA .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:30
moze dostala :P aale ja tez bym tyle kasy za nia nie dala bez przesady :P chya ze bym byla milionerka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:39
moglaby troche przytyc...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:39
stać ją to ma , jest bardzo elegancką kobietą i chciałabym mieć w jej wieku połowę klasy i figury co pani Jola , zresztą to pasuje do imienia Jola , jedynym strasznym wyjątkiem jest Jolka z big bra... ,ale ona tak naprawdę to ma na imię kunegunda , nie obrażając nikogo kto ma nosi takie imię
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:40
mila i usmiechnieta, fajnie ze sie jej posczescilo!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:40
zegarek tez chyba od Cartier'a, model Tank, chyba jakies 12 000 EUR
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:42
Fakt-faktemjJola uroda nie grzeszy,ale niech ma blyskotki,skoro ja stac....mogliby rozwazyc jej fryzure w Dziendobry TVN -wyglada strasznie w tych nienaturalnych lokach,lepiej Jolu pozosatn w swoim naturalnym imagu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:42
jaka ona obleśna , taki wyplosz!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:43
zegarek ma choparda, sprawdzcie, ale ja je widzialam za ok. 3500 E.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:44
jezli się jest żoną miliardera to nie nosi się biżuterii z tandetnych straganow z centrów handlowych
to chyba logiczne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:47
brzydka i mało oryginalna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:49
ALE SUCHOLEC !!!! SZKILETORKA !!!! o matko ! jaka chuda baba ...ANOREKTYCZKA ??? fuj, jak brzydko wygląda ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:50
a ja mam taka czarna za 10zl i jest o wiele ladniejsza :P
tak ,z pewnością ładniejszą(BUHAHA),wiadomo ,że im droższa rzecz tym lepsza .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:50
no nie przesadzajcie z tym "zawsze świetnie uczesana i ubrana" Dopiero niedawno zmieniła uczesanie, które było beznadziejne i z epoki Gomułki! a ubranie-to jak się jej uda. Z taką kasą powinna być bardziej elegancka i wyrafinowana, a ona gustuje głównie w golfach( Dzień Dobry TVN)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:51
stary suchmiel wtracajacy sie zaproszonym gosciom i Wojtkowi,jest tak brzydka ,ze nic jej nie pomoze.......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:52
Dzidzia-Pierrnik!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:54
bardzo koscista marny gust ma czarnecki nie jest asteta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:55
No i super- ma kasę , ma bransoletkę, zazdrośniki jedne. Uczyć sie od lepszych od siebie, a nie wybrzydzać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:55
podobna na zdjeciu do eedyty bartosiewicz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:59
gdybym miala tyle kasy co ona to i tak bym nie kupila sobie takiej drogiej bransoletki..szpan!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:01
o tak,obraczke i pierscionek zareczynowy chciala tez nosic po hamerykansku tylko sie jej kolej poje.bala...najpierw obraczka,pozniej pierscionek:))))
A co kogo obchodzi kolejność pierścionków? :///
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:02
anoreksja??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:05
40 letni wyschły wiór za pieniądze miliardera . Oddałaby to miejsce młodej i mądrzejszej od niej. Pewnie jeszcze ma za mało. Powinna się wstydzić
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:05
obleśna i ona i bransoletka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:06
Przytyj trochę kobieto
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:07
Kości aż grzechoczą. Baba kościotrup a nie kobieta. Pudelek zobacz Dodę a Pieńkowska z kim chciałbyś potańczyć
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:07
no i co c tego ze ma taką bransoletkę???? serio, niech mi ktoś powie, co w tym jest złego, że dostała takie cacko od swojego męża????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:09
Bransoleta, wygląda, jak ogniwo jakiegoś łańcucha z przed lat albo wrota miniatura "wrót czasu", także niedługo Pieńkowska przeniesie się w inny wymiar
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:09
beznadziejna bransoletka... nigdy bym za nia tyle nie dala nawet gdyby bylo mnie na nią stac!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:09
Bardzo korzystnie wygląda w nowej fryzurce - 10 lat mniej:)