Poniedziałek 23.02.2009

Pieńkowska ma bransoletkę za ponad 19 tysięcy!

Jolanta Pieńkowska Leszek Czarnecki

Pieńkowska ma bransoletkę za ponad 19 tysięcy!
Jolanta Pieńkowska to bez wątpienia jedna z najbardziej eleganckich dziennikarek w Polsce. Zawsze świetnie ubrana i uczesana. W doborze drogiej garderoby i dodatków z pewnością nie przeszkadza jej mąż miliarder, Leszek Czarnecki. Raczej niczego jej nie żałuje. Niedawno głośno było o tym, że Jola lata do pracy odrzutowcem...

Nasza czytelniczka zwróciła nam uwagę na jeden bardzo drogi detal, który Pieńkowska miała na sobie podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN. Chodzi o bransoletkę za ponad 19 tysięcy złotych. Pochodzi ona z kolekcji Atlas firmy Tiffany. Kosztuje 5500 dolarów.

Nie każdy zapłaciłby tyle za małą ozdobę. Ale każdy przyjąłby ją w prezencie ;)

Agencja My Photo

Agencja My Photo

Agencja My Photo

Agencja My Photo

Agencja My Photo

Agencja My Photo

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (968)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:30
DLA MNIE TO TAKA SZARA MYSZ TA PIEŃKOWSKA ,NIC JEJ NIE POMOŻE NAWET DROGA ZA MILION ZŁOTYCH BRANSOLETKA .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:30
moze dostala :P aale ja tez bym tyle kasy za nia nie dala bez przesady :P chya ze bym byla milionerka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:39
moglaby troche przytyc...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:39
stać ją to ma , jest bardzo elegancką kobietą i chciałabym mieć w jej wieku połowę klasy i figury co pani Jola , zresztą to pasuje do imienia Jola , jedynym strasznym wyjątkiem jest Jolka z big bra... ,ale ona tak naprawdę to ma na imię kunegunda , nie obrażając nikogo kto ma nosi takie imię
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:40
mila i usmiechnieta, fajnie ze sie jej posczescilo!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:40
zegarek tez chyba od Cartier'a, model Tank, chyba jakies 12 000 EUR
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:42
Fakt-faktemjJola uroda nie grzeszy,ale niech ma blyskotki,skoro ja stac....mogliby rozwazyc jej fryzure w Dziendobry TVN -wyglada strasznie w tych nienaturalnych lokach,lepiej Jolu pozosatn w swoim naturalnym imagu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:42
jaka ona obleśna , taki wyplosz!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:43
zegarek ma choparda, sprawdzcie, ale ja je widzialam za ok. 3500 E.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:44
jezli się jest żoną miliardera to nie nosi się biżuterii z tandetnych straganow z centrów handlowych
to chyba logiczne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:47
brzydka i mało oryginalna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:49
ALE SUCHOLEC !!!! SZKILETORKA !!!! o matko ! jaka chuda baba ...ANOREKTYCZKA ??? fuj, jak brzydko wygląda ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:50
a ja mam taka czarna za 10zl i jest o wiele ladniejsza :P
tak ,z pewnością ładniejszą(BUHAHA),wiadomo ,że im droższa rzecz tym lepsza .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:50
no nie przesadzajcie z tym "zawsze świetnie uczesana i ubrana" Dopiero niedawno zmieniła uczesanie, które było beznadziejne i z epoki Gomułki! a ubranie-to jak się jej uda. Z taką kasą powinna być bardziej elegancka i wyrafinowana, a ona gustuje głównie w golfach( Dzień Dobry TVN)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:51
stary suchmiel wtracajacy sie zaproszonym gosciom i Wojtkowi,jest tak brzydka ,ze nic jej nie pomoze.......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:52
Dzidzia-Pierrnik!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:54
bardzo koscista marny gust ma czarnecki nie jest asteta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:55
No i super- ma kasę , ma bransoletkę, zazdrośniki jedne. Uczyć sie od lepszych od siebie, a nie wybrzydzać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:55
podobna na zdjeciu do eedyty bartosiewicz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 18:59
gdybym miala tyle kasy co ona to i tak bym nie kupila sobie takiej drogiej bransoletki..szpan!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:01
o tak,obraczke i pierscionek zareczynowy chciala tez nosic po hamerykansku tylko sie jej kolej poje.bala...najpierw obraczka,pozniej pierscionek:))))
A co kogo obchodzi kolejność pierścionków? :///
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:02
anoreksja??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:05
40 letni wyschły wiór za pieniądze miliardera . Oddałaby to miejsce młodej i mądrzejszej od niej. Pewnie jeszcze ma za mało. Powinna się wstydzić
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:05
obleśna i ona i bransoletka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:06
Przytyj trochę kobieto
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:07
Kości aż grzechoczą. Baba kościotrup a nie kobieta. Pudelek zobacz Dodę a Pieńkowska z kim chciałbyś potańczyć
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:07
no i co c tego ze ma taką bransoletkę???? serio, niech mi ktoś powie, co w tym jest złego, że dostała takie cacko od swojego męża????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:09
Bransoleta, wygląda, jak ogniwo jakiegoś łańcucha z przed lat albo wrota miniatura "wrót czasu", także niedługo Pieńkowska przeniesie się w inny wymiar
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:09
beznadziejna bransoletka... nigdy bym za nia tyle nie dala nawet gdyby bylo mnie na nią stac!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.02.2009 19:09
Bardzo korzystnie wygląda w nowej fryzurce - 10 lat mniej:)