Czwartek 16.04.2009

Żona Boruca zamieszka w... Glasgow!

Artur Boruc Sara Mannei Katarzyna Modrzewska

Żona Boruca zamieszka w... Glasgow!

Katarzyna, nadal pozostająca z Arturem Borucem w związku małżeńskim, podjęła pierwsze kroki mające formalnie oddzielić ją od męża. Mimo że jeszcze nie wystąpiła o separację, zdecydowała się powrócić do swojego panieńskiego nazwiska Modrzewska. Jak twierdzi Super Express, otrzymała już urzędową decyzję w tej sprawie. Co ciekawe, Katarzyna Modrzewska wybiera się właśnie do... Glasgow. Zamierza tam zamieszkać i zająć się biznesem.

Gdy jeszcze mieszkała w Szkocji z Borucem, założyła razem z koleżanką firmę pośrednictwa pracy - pisze tabloid. Teraz ma zamiar rozkręcić biznes. Już poszukuje odpowiedniego i bezpiecznego lokum, gwarantującego spokój jej i dziecku.

Podobno żona Boruca nie może patrzeć na upadek męża i przeprowadza się do Szkocji nie tylko ze względu na pracę ale także by mu... pomóc. Jest z wykształcenia psychologiem i uważa, że obecność synka pomoże piłkarzowi odzyskać równowagę.

Ciężko orzec, czy stała obecność żony, dziecka, kochanki i jej dziecka, z czającym się w tle jej byłym chłopakiem-gangsterem, przyczyni się do odzyskania formy przez Boruca. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak na przeprowadzkę żony zareaguje ambitna Sara Mannei. Może zrobić się nerwowo.

Żona Boruca zamieszka w... Glasgow!The Sun

Komentarze (214)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 214
Odpowiedz
4 5
zgłoś
gość 16.04.2009 11:34
i niech sie im wiedzie
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 16.04.2009 11:36
Co do boruca to przeciez kazdy moze sie podknac koń ma 4 nogi i sie pomyli, nie mowmy odrazu o jego upadku, a jesli chodzi o jego żone i jej firmie posrednictwa pracy to czy widzial ktos fim Polak potrzebny od zaraz ? Cos mi sie wydaje ze bedzie to cos podobneg... Ale nie kraczmy ;)
Odpowiedz
17 2
zgłoś
gość 16.04.2009 11:38
dobre. babka wie co robi. nie przejmuje sie. bedzie teraz patrzyl na kobiete, ktora stracil i na jej sukces. bedzie patrzyl z podziwem. ale ona do niego nie wroci. to bedzie bolalo.
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 16.04.2009 11:39
niech sie dzieckiem zjmie
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 16.04.2009 11:40
skoro nie ma rozwodu, nie moze ot tak wrocic do panienskiego nazwiska!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 16.04.2009 11:46
...........chyba żonie Boruca trzeba pomóc........
i piszę to z troski o Nią właśnie..............
Nie rób takich rzeczy!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 16.04.2009 11:48
żona Boruca - skrzywdzi siebie i dziecko - jeszcze bardziej..............
nawet psycholodzy potrzebują czasem pomocy.......
a tu jest niezbędna...............
Odpowiedz
3 6
zgłoś
gość 16.04.2009 11:48
KASIA NIE PODDAJE SIE !!!! :)I TAK TRZYMAJ ON WRÓCI DO CIEBIE!!!!!!!
Odpowiedz
1 6
zgłoś
gość 16.04.2009 11:51
SUPER NIECH TAM JEDZIE POWODZENIA !!!! PISZCIE WIECEJ O NICH PUDELKU
Odpowiedz
1 4
zgłoś
gość 16.04.2009 12:08
To jest totalna bzdura.Kaśka nie chce mieć z Borucem nic wspólnego.Dopiero co pisaliście,że nawet nie odbiera jego telefonów.Dajcie tej dziewczynie spokój,niech w spokoju wychowuje swoje dziecko i nie wciągajcie jej w brudne sprawy Boruca.
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 16.04.2009 12:11
O tej firmie - to prawda.Ale nieprawda,że Kaśka wraca do Glasgow i że chce pomagać Borucowi.Ona się już od niego odcięła,to raz.Dwa - sama wniosła o rozwód.
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 16.04.2009 12:20
ta zona tez jest jakas glupkowata, jak wiedziala, ze maz ja zdradza od dwoch lat to zrobila sobie z nim dziecko, na pewno sadzila, ze to pomoze;)))a boruc i ta jego lola to juz w ogole ponizej dna
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 16.04.2009 12:21
To ,ze zona Artura chce aby synek byl blisko ojca to sie chwali ale jak chce go wykorzystac aby on do niej wrocil to ja potepiam bo pewnie takie mysli ma a co do Sary to az taka ladna to ona nie jest !!!
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 16.04.2009 12:21
Kasia go po prostu KOCHA to widać .ten głupek nie wie jeszcze jaki błąd popełnił obudzi się ale będzie już późno.Kasia jest inteligentną osobą i ładną na pewno sobie życie ułoży i to szybko.
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 16.04.2009 12:23
Ta cała sara --to ani mądra ani ładna .Do pięt Kasi nie dorasta .On ma mózg i oczy w rozporku ..tragedia.
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 16.04.2009 12:25
Nie pieprzcie głupot.Dopiero co pisaliście,że nie pozwala się mu spotykać z synem,a teraz niby jedzie do niego,żeby miał kontakt z dzieckiem?Dajcie dziewczynie spokój,za fajna jest.Jak chcecie się nad kimś pastwić,to nad głównym winowajcą - Borucem i Sarą,ale Kasię i jej dziecko zostawcie w spokoju.
Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 16.04.2009 12:36
ależ się chłopak pogubił... mimo wszystko żal mi go i mam nadzieję, ze jeszcze wszystko dobrze ułoży się w jego życiu.
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 16.04.2009 12:37
on niech się wkońcu zastanowi co chce
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 16.04.2009 12:41
żenada, a ty żonko boruca kasy nie zrobisz na agencji pracy, polacy radzą sobie sami lepiej niż przy pomocy nierobów i hien jak ty.. musisz być denna jeśli związłaś się z takim pajacem... a może złapałaś frajera na dzieciaka
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 16.04.2009 12:42
a ja po cichu mysle i kibicuje tej parze ze sie odnajda taka piekna pare tworzyli maja mala kruszynke owoc ich milosci zycze wszystkiego co najlepsze dla tej rodziny powodzenia
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 16.04.2009 12:47
Pani Kasiu,niech pani tego nie robi:( To toksyczny związek,niech pani ratuje siebie i synka i odseparuje się od tego bagna.
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 16.04.2009 12:48
poprzewracalo mu sie w dupie ale jak minie zauroczenie kochanka to pedzie pukal do zony
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 16.04.2009 12:48
poprzewracalo mu sie w dupie ale jak minie zauroczenie kochanka to pedzie pukal do zony
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 16.04.2009 12:49
Teraz będzie mieszkać w Glasgow??? - chyba troche za późno. Trzeba było tam siedziec z mężem jak jeszcze było ok i nie pozwolić wstretnej babie zabrać dziecku ojca. Masz 5 mieszkań w W-wie, któreś napewno nadaje się do zamieszkania. Chyba Pani psycholog sama potrzebuje pomocy
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 16.04.2009 12:49
poprzewracalo mu sie w du pie ale jak minie zauroczenie kochanka to pedzie pukal do zony
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 16.04.2009 12:52
Nie pieprzcie głupot.Dopiero co pisaliście,że nie pozwala się mu spotykać z synem,a teraz niby jedzie do niego,żeby miał kontakt z dzieckiem?Dajcie dziewczynie spokój,za fajna jest.Jak chcecie się nad kimś pastwić,to nad głównym winowajcą - Borucem i Sarą,ale Kasię i jej dziecko zostawcie w spokoju.
popieram jak byłš jego żonš to pisaliœcie, że zabrzydka, potem jak dowiedzieli się o kochance - 2 letni romans to niby mu się podłożyła , niby taka wyrachowana - a ta Sara na œwiętš uchodzi- teraz, że nie odbiera telefonów i utrudnia mu wizyty, a obecnie leci by go ratować, Tak mieszanie, że to w dużej mierze prasa jest odpowiedzialna za te ich problemy, może by sobie wszystko wyjaœnili, ale jak prasa zrobiła nagonkę na niš za jego wszystkie zdrady i panny to jš upokorzyło i zraniło, a gadanie że ona chce jego kasy to farsa, bo była z nim jak miał gówno to wtedy jš doceniał. O Sarze piszecze, że to artystka - no chyba w niszczeniu czyichœ rodzin, jak można być tak wyrachowanym i gadać otwarcie teksty : to było jawne dla p. Kasi, że się spotykamy, a skoro boruc zrobił jej dziecko i tak bardzo zwlekał z rozwodem to chyba aż tak szczęœliwy nie jest z tš pannš, a po tym jak pojechałš do Poznania przed meczem z Irlandiš i tak szalał z innymi paniami w barze więc kto jest z nim dla kasy - no Sarcia
Odpowiedz