Poniedziałek 04.05.2009

Namawia koleżanki do seksu!

Miley Cyrus

Namawia koleżanki do seksu!Agencja My Photo
Jak pisaliśmy kilka dni temu, Miley Cyrus zgodnie z przykazaniem wytwórni Disneya powiadomiła wszystkich, że zachowa dziewictwo do dnia ślubu. Zupełnie sprzeczne z tą wersją są ostatnie doniesienia mediów. Amerykańska prasa poinformowała, że ojciec i matka piosenkarki są zasypywani telefonami od oburzonych rodziców jej koleżanek. Zdenerwowani opiekunowie twierdzą, że gwiazda namawia nastolatki, aby jak najszybciej poszły do łóżka z facetem.

Dziennikarze National Enquirer dotarli do zszokowanych rodziców, którzy nie kryją swojego wzburzenia. Mówią, że Cyrus na co dzień nie ma nic wspólnego ze świętoszkowatym wizerunkiem, który próbuje wszystkim wcisnąć.

Podsłuchałam, jak powiedziała mojej córce i innym swoim koleżankom, żeby jak najszybciej znalazły sobie faceta – wyznała na łamach tygodnika jedna z zaniepokojonych matek. Stwierdziła, że mogą liczyć na zainteresowanie tylko teraz, gdy są młode i jędrne. Z wiekiem ich szanse zmaleją. Dodała nawet, że wie, co mówi, i sama poszła już na całość.

To tłumaczyłoby, dlaczego Cyrus nie nosi pierścionka czystości.

Namawia koleżanki do seksu!Agencja My Photo

Komentarze (385)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 385
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 04.05.2009 02:54
dobrze gada, młodych i jędrnych ciałek nigdy dosyć ;-)))))
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.05.2009 04:14
pewnie ma radoche z tego ze ludzie sluchają tego co plecie jakby byla kardynalem a ona ma radoche ze wszystkich robi w balona
Odpowiedz
0 1
zgłoś
strhuh 04.05.2009 04:15
mlode tak, ale czu jedrne to juz chyba niekoniecznie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 04.05.2009 04:32
co prawda, to prawda z ta jedrnoscia xD
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 04.05.2009 04:55
No i co?Ja swoje tez namawiam bo sex to sama przyjemnosc a potem jak bedziemy stare to kto na nas spojrzy wiec trzeba korzystac :D Walcie sie wszyscy ile wlezie !!!!!!!!! hehehe
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 04.05.2009 05:35
No i co?Ja swoje tez namawiam bo sex to sama przyjemnosc a potem jak bedziemy stare to kto na nas spojrzy wiec trzeba korzystac :D Walcie sie wszyscy ile wlezie !!!!!!!!! hehehe
WAL SIE Z KIM POPADNIE TO SZYBKO ZDECHNIESZ NA AIDS ALBO INNEGO SYFA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 07:07
Pewnie głupoty.
Tutaj są same ploty i niekoniecznie jest to prawdą, a nwet jeśli możliwe iż jakaś jej koleżanka nakłamała (lub jej matka) do gazet,żeby upokorzyć w jakiś sposób Cyrus.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 07:55
Nie trawie tej panny;/;/

To bylo pewne, ze juz nie jest dziewcia. . .

zwlaszcza jak byla z tym modelem. . .

Kazdy modl to przypuscic, ale nikt nie byl na 100% pewny. . .

Nich w koncu skonczy sie jej 5 min. . .

Bo nie moge jej ani sluchac, ani na nia patrzec;/;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 07:57
Pewnie głupoty.
Tutaj są same ploty i niekoniecznie jest to prawdą, a nwet jeśli możliwe iż jakaś jej koleżanka nakłamała (lub jej matka) do gazet,żeby upokorzyć w jakiś sposób Cyrus.
Tylko, ze ona nie jest juz dziewca. . .

A tak mowi, ze jest i ze bedzie dziewica do slubu. . .;/

Zal;/

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 08:02
ta piosenke "climb" ma ładna nie ma co
a to szołbiznes kuźwa hehehehehe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 08:15
Jasne jasne już w to wierzę .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 08:18
która, która dużo ryczy mało mleka daje ...
Cicha woda brzegi rwie..
Osoby, które ciągle mówią o seksie .. tak na serio .. mało o nim wiedzą :/
Co innego jest mówić a co innego jest robić ..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 08:31
ona jest fajna kazda nastolatka tak ma ... xD ja ja bardzo lubie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Dulce334 04.05.2009 08:36
O jeju,ale sensacja! Dużo dziewczyn chodzi do łóżka wcześniej niż ona! I co?Taka z tego wiadomość oburzająca?! Nie?Bo one nie są sławne!A Miley jest! I to dlatego tak piszą,że ohyda,itp.A z resztą to jej sprawa,co robi! A ten news "oburzający" to nie musi być wcale prawda. Pamiętacie jak było raz,że Miley jest w ciąży? I co? Nie była...Więc opanujcie się.:/
To jej życie,a nie wasze!Fajnie by wam było gdyby tak ktoś o was napisał,a potem pojawiają się komentarze w stylu: k.u.r.w.i.s.z.o.n,d.z.i.w.k.a itp.
Jesteście żałośni!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 08:49
haha, emily jaka ty jesteś durna to ja nie mam słów :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 09:02
Emily nie mialas faceta bos paskudna,czuc jadem na odleglosc z tego komentarza.Jeszcze nie bylas z facetem sam na sam i temu robisz z z niej dziwk.e a kim sama jestes jadowita zmija
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 09:13
to głupie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jenette 04.05.2009 09:13
jak ma ochote na seks to niech sobie chodzi sama do luzka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 09:28
i tak nie wierze ale zaluzmy ze tak jest, to co? wiele dziewczyn mialo swoj 1-wszy raz w wieku 16 (i mniej!) lat .. ten diisney to gowno ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 09:30
luszie ja mam mature a Wy mi tu piszecie o jakijeś pipie!!!
i h... nas to obchodzi ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 09:31
Ludzie, ona ma 17 lat, to normalne, ze uprawia sex ^^'
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Dasza 04.05.2009 09:31
wielkie rzeczy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 09:49
Ta juz wto wierze,najpierw mowi nie potem zrobila.KURW.A PUDLU JESTES TAK POJ.EBANY ZE AZ ZAL W TYM PSIM LBIE MASZ KUP>E GOWNA A NIE ROZUMEK
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 09:51
luszie ja mam mature a Wy mi tu piszecie o jakijeś pipie!!!
PO CH>UJ TU WLAZISZ IDZ WKUWAC A NIE NA PUDELKU!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość555 04.05.2009 09:55
młoda gwiazda a głupia już jak cała reszta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 10:00
jasne dziewicą to może byla 5 lat temu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 10:00
nienawidzę jej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 10:04
A co by się stało jakby rzeczywiście uprawia juz seks? To coś złego...? Debile z was
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.05.2009 10:08
ej Pudelek daj sobie siana . wątpie by to co piszesz bylo jaką kolwiek prawdą ! . skoro zyjesz tylko z sensacji by niszczyc gwiazdy ! . czemu jakies fajne nowosci nie napsizesz ? w sensie nowa plyta czy cos ?. wszystko o sexsie dupie cyckach itd . jakis niewyzyty czy cos ? .po co wogole jakis pierscionek czystosci ? . moze i bez niego byc czysta . takie cos to tlyko szpan jaka/jaka to ja nie jestem . bla bla bla .
Odpowiedz