Piątek 08.05.2009

Chodzi do klubów ze striptizem!

Robert Pattinson

Chodzi do klubów ze striptizem!Agencja FORUM
To może być szok dla wszystkich młodych fanek Roberta Pattinsona. Większy niż po domniemanych romansach z koleżankami z planu czy wyznaniach o nie umawianiu się na randki. Amerykański tabloid Star donosi, że boski Rob... uwielbia chodzić do klubów ze striptizem.

Spodobało mu się to podczas kręcenia drugiej części Zmierzchu w Vancouver. W chwilach wolnych od zdjęć do Księżyca w nowiu Pattinson aż dwa razy odwiedził Brandi's Exotic Nightclub, donosi oburzony magazyn.

Zauroczył się piękną tancerką o pełnych, kobiecych kształtach. Ma na imię Kendra i jest lokalną gwiazdą tego biznesu - mówi informator. Później zabrał ją do swojego pokoju hotelowego, żeby wykonała dla niego prywatny taniec. Musiała mu się bardzo spodobać, bo dwa dni później wrócił do klubu i znów się o nią pytał. Nie ma się co dziwić - Kendra jest piękna i seksowna.

Znamy już taką jedną Kendrę. Zabawne - też jest prostytutką.

Chodzi do klubów ze striptizem!Agencja FORUM

Chodzi do klubów ze striptizem!Agencja FORUM

Komentarze (836)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 10:54
NAPRAWDE????? oj to swintuch;-)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 10:56
O CZYTAM.....przedszkole sie kloci o tego cielaka!
igit
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:00
no i?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość11 09.05.2009 11:00
o bosz! a co nie mozna mu?! przeciez kluby sa dla ludzi, a on jest człowiekiem a nie wampirem lol2.!!!
GłUPI PUDEL
GłUPI PUDEL
GłUPI PUDEL
GłUPI PUDEL
GłUPI PUDEL
GłUPI PUDEL
GłUPI PUDEL
GłUPI PUDEL
GłUPI PUDEL
GłUPI PUDEL porażkaa PUDEL SPADASZ NA PSY!!
NIE MA LEPSZYCH TEMATóW??! ZOSTAWCIE ROB'A W SPOKOJU!! :d
drogie dziecko... jak pudel moze spasc na psy??? poucz sie lekcji, bo niedlugo koniec roku.
O Jezu, jaki cwaniak -"gość"
może lepiej zajmij się komentowaniem , a nie poprawianiem innych, szczerze... to Tobie by się przydała nauka, nie wiesz że można używać takiego wyrażenia?!, ono jet poprawne, żal... Biedne dziecko :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:01
Pudlu, ja Roba ceni za to, jak gra w filmach, a nie co robi po godzinach ;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:04
super ploteczka ;) Ale Rob i tak sie pewnie nie bedzie ja przejmowal xD On jest super! Kocham
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:05
To wcale nieprawda oni kłamia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:06
To wcale nieprawda oni kłamia te pierwsze zdjęcie jej to ten kołoniej to nie robert
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:07
Nawet jeśli, to i tak nie zmienia że on jest super. A tylko potwierdza ze jest facetem i lubi ładne kobiety xD ;****
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:09
no to co? i tak jesy słodki :*
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:11
taaa na bank uwierze xD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:14
w filmie facet jest ok ale jak widzę takie zdjęcia bleeh !
Sorry nie lubię go .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
piranija 09.05.2009 11:14
Znamy już taką jedną Kendrę. Zabawne - też jest prostytutką.


eeeeeeeee....sorry...ale ona tylko w klubie tanczy!!!! czy to oznacza od razu ze jest prostytutką???
to są pomówienia...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:24
A czy to zabronione? Jest młody , chce zobaczyc i doswiadczyć troche w zyciu. Oby tylko wybrał co co dla niego najlepsze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:26
Przeciez na zdjeciu jest ta Kendra od Hefa, to nie o nia chodzi .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:26
on jest boski.. Ma to coś a nie tak jak pozostali gogusie !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
laska_773 09.05.2009 11:27
Wiecie że on graw w harry potter i czara ognia:):)jeszcze jak go nie znałam!!:):)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:27
nie no sorry Kendra Wilkinson nie jest prostytutką
Odpowiedz
0 0
zgłoś
laska_773 09.05.2009 11:28
On jest nawet fajny!#
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:37
o nie! nie moj robert!;d
no chyba ci sie pomylilo.. jaki twoj ? ;///
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:38
a niech sobie chodzi.. co was to interesuje ? ;//
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:45
łaaał... ale sensacja...
no co z tego ze chodzi..?
jest facetem...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:47
o nieeeee ide sie potneeee !

wszytsko dla ludzi nie? to niech se chodzi i o! :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 11:56
facet to facet ;) ble ale on jest oblesny, w ogole mi sie nie podoba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 12:03
no chyba jest kolesiem nie mozna ?;> Ciekawi mnie czy panowie z redakcji nie lubią sobie czasami popatrzeć na tańczące panie :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 12:11
a świnia to świnia od koryta jej nie oderwiesz, bo uwielbia tarzać się w błocie :0
komentarz="8013367"]
facet to facet ;) ble ale on jest oblesny, w ogole mi sie nie podoba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 12:13
ej nie wierzcie wszystkiemu ! co piszą ...a nawet jak chodzi to jego sprawa :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
lokalna oprycha 09.05.2009 12:16
ciekawe czy ta urocza kendra już go obdarowała w drożdzycę, oprychę płciową i brodawki HPV????
w końcu ta lokalna piękność ma pełne kształty---- pełne---wenerycznych infekcji ,,,....więc to tylko kwestia czasu :QQQQ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
iwah 09.05.2009 12:17

tiaaa a dziadek hefner jej nie utrzymywał i sfrustrowani obleśni panowie nie płacili jej za seks, tiaaaa:)))))
Kendra nie jest prostytuką ;| to króliczek PlayBoya ;-)
1000%
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2009 12:17
no i co? wolny facet.