Środa 13.05.2009

Piróg: "Andrzej Piaseczny? A my byliśmy razem?"

Michał Piróg Andrzej Piaseczny Piasek

Piróg: Agencja FORUM
Michał Piróg gościł wczoraj u Kuby Wojewódzkiego. Skorzystał z okazji i rozwiał wszelkie wątpliwości - jest Żydem i gejem. Nie wystarczyło mu jednak odwagi, by przyznać się do wieloletniego związku z Piaskiem. Szkoda, po co trzymać tego biednego faceta w ukryciu kolejny rok. To już nawet nie jest tajemnica Poliszynela, jak w wypadku "pewnego znanego prezentera".

Andrzej Pisaeczny? A my byliśmy razem? - spytał Piróg, udając zdziwionego. A zdaje się, że byliśmy. Przynajmniej tak obiło nam się o uszy.

Później Piróg przyznał, że w show-biznesie "jest wielu mężczyzn, którzy tworzą fikcyjne związki i krzywdzą kobiety". Niestety, nie podał nazwisk. Jak zwykle musimy więc zgadywać sami. Standardowe pytanie - kogo typujecie? (Pomińmy już "znanego prezentera". Podobno jest jeszcze wielu - mają kobiety, które "krzywdzą".)

Piróg: Agencja My Photo

Piróg: Bravo

Komentarze (1098)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1098
Odpowiedz
18 2
zgłoś
Ikonka 13.05.2009 03:17
Odczepcie sie od Piaska, ja go tam lubię ;-)
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 13.05.2009 03:38
a kto to ten znany prezenter?
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 13.05.2009 04:00
ibisz
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 13.05.2009 04:18
jakos go nie trawie nie wiem czemu... nic mi nie zrobil tak? bo znam go tylko z mediow, puleka itp. ( jak wiekszosc zapewne) ale nie lubie gooo...
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 13.05.2009 04:18
kammel
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 13.05.2009 04:22
piroga to byl nie tknela nawet kijem...
Piróg jest sexy, nie znasz się! :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 04:25
ale michał umiłuj damskie krocza.. prosze?
on kiedyś powiedział w wywiadzie, że jest gejem, ale w w sprzyjających okolicznościach mógłby stworzyć związek także z kobietą, czyli może jest bi, z odchyłem w stronę homo?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.05.2009 05:08
znowu zrobił minę jak kot srający w puszczy
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.05.2009 05:16
"dom,cały dom,ja i on.mocniej,kiedy dzień już się kończy"

A.Piaseczny :/:/:/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 05:23
TEGO GOSCIA LUBIE .JEST SPOKO...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.05.2009 05:27
Kammel i Ibisz oczywiscie ... ale ich jest taka masa ze by trzeba bylo zapytac kto nie jest.... Janiak tez?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.05.2009 05:28
Wojewodzki i Figurski tez
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 05:35
staro wyszedł na tej focie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 13.05.2009 05:36
ciekawe co Piasek w nim widział?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.05.2009 05:38
a kto to ten znany prezenter?
Hehe, Gembarowski :)
Gembarowski nie jest taki znany. Myślę, że to Kammel.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 05:56
Panie Piróg szkoda ze jest Pan gejem bo niezla du.pa z Pana :D
Odpowiedz
0 1
zgłoś
eUe 13.05.2009 05:56
ale michał umiłuj damskie krocza.. prosze?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.05.2009 05:57
a po co ma mowic? moze piasek sobie nie zyczy :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 06:04
a kto to ten znany prezenter?
KAMMEL
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 06:07
a kto to ten znany prezenter?
kolega KAMMEL
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 06:13
zebrowski moze?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.05.2009 06:14
Ja tam Piroga lubie ! To ze jest gejem mi wogole nie przeszkadza ;) musze przyznac ze jest ciekawa osoba ;):) a jego orientacja tojego sprawa ! szkoda tylko ze inni tego nie wiedza ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
iwonelllla 13.05.2009 06:17
owszem, piasek jest gejem. Mam kilku przyjaciół gejów i bywałam z Nimi w nieczynnym dziś klubie dla gejów i lesbijek Luna w Katowicach i pewnej nocy klub obiegła plotka, że jest w nim piasek. Mój przyjaciel poszedł do wc i wrócił natychmiast mówiąc, żebym poszła z nim szybko do wc. Wchodzę tam, a tam nie dość, że Piasek w asyście dwóch goryli(stojących przed wc) to jeszcze do tego był pijany jak bela. Stał ode mnie metr więc na pewno się nie pomyliłam a poza tym moi koledzy mówią, ze piasek nie pierwszy raz jest w Lunie.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.05.2009 06:21
~~No i co z tego że geje ??? są fajni - lubię ich :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 06:27
nie widzialam ze piasek jest gejem ;d
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 06:31
a kto to ten znany prezenter?
jak to kto IBISZ a kolejny to ZAKOŚCIELNY 100% geye
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 06:33
a kto to ten znany prezenter?
i IBISZ

KAMMEL
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 06:35
Wczorajszy odcinek Kuby bardzo mi się podobał.Było z czego się pośmiać a,że Michał jest gejem-coż z tego też człowiek.
Odpowiedz