Środa 13.05.2009

Piróg: "Andrzej Piaseczny? A my byliśmy razem?"

Michał Piróg Andrzej Piaseczny Piasek

Piróg: Agencja FORUM
Michał Piróg gościł wczoraj u Kuby Wojewódzkiego. Skorzystał z okazji i rozwiał wszelkie wątpliwości - jest Żydem i gejem. Nie wystarczyło mu jednak odwagi, by przyznać się do wieloletniego związku z Piaskiem. Szkoda, po co trzymać tego biednego faceta w ukryciu kolejny rok. To już nawet nie jest tajemnica Poliszynela, jak w wypadku "pewnego znanego prezentera".

Andrzej Pisaeczny? A my byliśmy razem? - spytał Piróg, udając zdziwionego. A zdaje się, że byliśmy. Przynajmniej tak obiło nam się o uszy.

Później Piróg przyznał, że w show-biznesie "jest wielu mężczyzn, którzy tworzą fikcyjne związki i krzywdzą kobiety". Niestety, nie podał nazwisk. Jak zwykle musimy więc zgadywać sami. Standardowe pytanie - kogo typujecie? (Pomińmy już "znanego prezentera". Podobno jest jeszcze wielu - mają kobiety, które "krzywdzą".)

Piróg: Agencja My Photo

Piróg: Bravo

Komentarze (1098)

Oglądasz 121-150 z 1098
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:28
piasek jest pedalem?
pedaly sa w rowerze ,gejem dziecino
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:28
a Kamel i Ibisz to co?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ewelina... 13.05.2009 09:30
ale robicie aferę , Europę odkryliście czy jak . Poprzednim razem Kiedy Piróg gościł u Kuby powiedział to samo , tzn, "że jest Gejem i Żydem " a wczoraj była powtórka z rozrywki ;/ oj Pudelek starzejesz się ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:34
Z aktorów to Żebrowski!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:36
Wszyscy jesteśmy żydami i pedałami, nie obrażając jednych ani drugich ;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:37
Glupi Pudel
nic nie powiedzial to piszecie ze nie ma odwagi i cos ukrywa a jakby cos powiedzial to napisalibyscie ze prywate sprzedaje.
Pirog dobrze robi ze nie gada na antenie o zyciu prywatnym swoim a zwlaszcz innych, nie to co Borys Szyc(zenada).
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:37
bardzo znany prezenter i krytyk filmowy
pan Tomasz Raczek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:38
kammel!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:39
czyżby tym prezenterem był Kammel?;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:40
Super odcinek!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:40
fajnie wczoraj było u Kuby, wesoło :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:41
żałosny "prezenter" Kamel ukrywający sie za beczką-niezgodą!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:41
On powiedział kiedyś ze w dzisiejszych czasach to NIC TYLKO BYĆ ŻYDEM GEJEM I MURZYNEM!!!!!!!! JAK MASZ TE TRZY RZECZY W JEDNYM JESTEŚ SUPER NIETYKALNY A ON MA DWIE I SIĘ CIESZY!!!!! Bo jak powiedział gdy będą chcieli Cię zwolnić albo skrytykują zawsze masz broń ze to dlatego ze jesteś antysemitą lub homofobem!!!!!!!!! TAK MÓWIŁ I DOBRZE ZE CHOCIAZ SZCZERY..........
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:42
a kto to ten znany prezenter?
raczej ibisz
Hehe, Gembarowski :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:42
"nie jest tajemnica Poliszynela" głupi pudlu z tego co napisałeś wynika że nikt nie wie o ich związku. sprawdź co oznacza wyrażenie tajemnica Poliszynela najpierw! bo zachowujesz się jak doda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:43
"dom,cały dom,ja i on.mocniej,kiedy dzień już się kończy"

A.Piaseczny :/:/:/
Kurde dobre spostrzeżenie! Hahahahaha:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:43
MOZE napiszcie jak się debile zachowywali...a Katyń Reaktywacja jakoś zabawne nie było.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:43
piasek jest pedalem?
nie - ewentualnie GEJEM idioto!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:47
ludzie ratunku, czy w Polsce nie ma już prawdziwych facetow ?

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:48
jest!
piasek jest pedalem?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:48
znowu zrobił minę jak kot srający w puszczy
he he no jakby sie przypatrzyć to faktycznie:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:48
ej, ale pirog jest przystojny, widzielicie jak fajnie wygladal u kuby?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:48
TOMEK LIS - TO GEJ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:49
piasek jest pedalem?
no niestety!! Nawet w Krakowie był właścicielem jednej z pierwszych knajp dla gejów i lesbijek - SOHO na szpitalnej! Jednak już jej nie ma!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:51
uwielbiam go,napewno jest wspanialmy przyjacielem kobiet :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:52
Jednak jesli kraza plotki o odmiennej orientacji , to wczesniej , czy pozniej to sie potwierdza..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:52
Krzysztof Ibisz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:54
z czym może być piróg?
z piaskiem oczywiście :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:54
No nie, w końcu okarze się,że wszyscy wszystkich walą w kakao.A ja myslałam,że tylko Doda uwielbia anal, choć ma pieroga między nogami, a tu Piróg też lubi w kakao.No no... sprawa powszednieje.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.05.2009 09:57
spoko gosc z Piroga,niech sobie bedzie gejem.Wazne,ze sie przyznaje.
Oglądasz 121-150 z 1098