Czwartek 28.05.2009

Lady GaGa jako... pudelek?

Lady GaGa

Na okładce najnowszego numeru Rolling Stone pojawiła się Lady GaGa. W stylizacji dziwacznej nawet jak na nią. Nam przypadła do gustu, gdyż kojarzy się trochę z natapirowanym pudlem.

W wywiadzie którego udzieliła magazynowi, GaGa utrzymuje, że jej "sztuka" i osobowość zmieniają obowiązujący ideał piękna:

Nie jestem kolejną plastikową i idealną piosenkareczką. Nie mam ślicznej buzi, ani ciała od chirurga plastycznego. Mój kontrowersyjny wygląd pokazuje, że istnieją różne kanony piękna.

Rzeczywiście. W tym takie, o których "nie śniło się waszym filozofom".

Lady GaGa jako... pudelek?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (823)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:28
Ona jest ochydna, i ten jej styl ubierania się, okropieństwo!
a twarz, ciągle za jakimiś dziwacznymi okularami, nic dziwnego że kryje oczy, bo jest naprawdę brzydka. Nie lubię jej utworów bo są do bani i Tyle na Jej temat.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:30
Ma twarz i oczy,jak włoskie qrwy ze starych filmów Felliniego...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:30
ale jej prawe biodro zrobili
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:31
autor: gość

ładna ale ładniejsza jest Concha
(justyna sitko polska modelka okrzyknięta polska ANGELINA JOLIE!!) wkrótce dołączy do grona VS bedziemy miec polskiego aniołka VS,juz dostała propozycje współpracy!!!Concha zdobyła juz tytuł miss Zabrza,Miss Internetu,Miss centrum-modelek
oraz Miss Parowozów.Jej fotki były w CKM,Payboy!!!
kandyduje takze na MISS głosujcie,bedziemy wkońcu miec prawdziwie piękną MISS POLONIA!!!

fotki CONCHY mozna zobaczyc m.in na: centrum-modelek pl


o bidulko musisz sie sama reklamowac w kazdym portalu... przykre naprawde przykre:)


TO PISZA JEJ FANI IDIOTKO CIEMNA
- to jest modelka?? to jets druga jola rutowicz to raz. a dwa kobieto widać że już pod trzydziechę podchodzisz pewnie marzysz o tym, żeby małoletni chłopcy ślinili sie na tw,oj widok wiec się reklamujesz żal !! po prostu żal!! gdyby wzięli coś takiego do VS uwierzyłbym w koniec Świata w 2012!!
Odpowiedz