Czwartek 28.05.2009

Lady GaGa jako... pudelek?

Lady GaGa

Na okładce najnowszego numeru Rolling Stone pojawiła się Lady GaGa. W stylizacji dziwacznej nawet jak na nią. Nam przypadła do gustu, gdyż kojarzy się trochę z natapirowanym pudlem.

W wywiadzie którego udzieliła magazynowi, GaGa utrzymuje, że jej "sztuka" i osobowość zmieniają obowiązujący ideał piękna:

Nie jestem kolejną plastikową i idealną piosenkareczką. Nie mam ślicznej buzi, ani ciała od chirurga plastycznego. Mój kontrowersyjny wygląd pokazuje, że istnieją różne kanony piękna.

Rzeczywiście. W tym takie, o których "nie śniło się waszym filozofom".

Lady GaGa jako... pudelek?

Komentarze (823)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:28
Ona jest ochydna, i ten jej styl ubierania się, okropieństwo!
a twarz, ciągle za jakimiś dziwacznymi okularami, nic dziwnego że kryje oczy, bo jest naprawdę brzydka. Nie lubię jej utworów bo są do bani i Tyle na Jej temat.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:30
Ma twarz i oczy,jak włoskie qrwy ze starych filmów Felliniego...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:30
ale jej prawe biodro zrobili
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:31
autor: gość

ładna ale ładniejsza jest Concha
(justyna sitko polska modelka okrzyknięta polska ANGELINA JOLIE!!) wkrótce dołączy do grona VS bedziemy miec polskiego aniołka VS,juz dostała propozycje współpracy!!!Concha zdobyła juz tytuł miss Zabrza,Miss Internetu,Miss centrum-modelek
oraz Miss Parowozów.Jej fotki były w CKM,Payboy!!!
kandyduje takze na MISS głosujcie,bedziemy wkońcu miec prawdziwie piękną MISS POLONIA!!!

fotki CONCHY mozna zobaczyc m.in na: centrum-modelek pl


o bidulko musisz sie sama reklamowac w kazdym portalu... przykre naprawde przykre:)


TO PISZA JEJ FANI IDIOTKO CIEMNA
- to jest modelka?? to jets druga jola rutowicz to raz. a dwa kobieto widać że już pod trzydziechę podchodzisz pewnie marzysz o tym, żeby małoletni chłopcy ślinili sie na tw,oj widok wiec się reklamujesz żal !! po prostu żal!! gdyby wzięli coś takiego do VS uwierzyłbym w koniec Świata w 2012!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:32
ta pokraka i brzydula mówi o kanonach piękna. Powinna się nie oszpecać strojami
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:32
hahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:32
ale pasztet
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:33
o fu jakie ona ma wiejskie zwisy.
Ty pewno sama masz takie same "wiejskie zwisy",po swoich rodzicach,którzy przyjechali do miasta za pracą w czasach komuny...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:33
ładna ale ładniejsza jest Concha
(justyna sitko polska modelka okrzyknięta polska ANGELINA JOLIE!!) wkrótce dołączy do grona VS bedziemy miec polskiego aniołka VS,juz dostała propozycje współpracy!!!Concha zdobyła juz tytuł miss Zabrza,Miss Internetu,Miss centrum-modelek
oraz Miss Parowozów.Jej fotki były w CKM,Payboy!!!
kandyduje takze na MISS głosujcie,bedziemy wkońcu miec prawdziwie piękną MISS POLONIA!!!

fotki CONCHY mozna zobaczyc m.in na: centrum-modelek pl
No ładną rekalmę sobie zrobiłaś Justynko, ale niestety (dla ciebie) prawda jest taka, że jesteś typowym pokrakiem i maszkaronem z wygórowanym ego. Nie tknąłbym cie nawet kijem od szczotki!

Fuj, fuj, fuj!

Concha... buaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhaaaahhhaa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:36
ładna ale ładniejsza jest Concha
(justyna sitko polska modelka okrzyknięta polska ANGELINA JOLIE!!) wkrótce dołączy do grona VS bedziemy miec polskiego aniołka VS,juz dostała propozycje współpracy!!!Concha zdobyła juz tytuł miss Zabrza,Miss Internetu,Miss centrum-modelek
oraz Miss Parowozów.Jej fotki były w CKM,Payboy!!!
kandyduje takze na MISS głosujcie,bedziemy wkońcu miec prawdziwie piękną MISS POLONIA!!!

fotki CONCHY mozna zobaczyc m.in na: centrum-modelek pl
oj nie ekscytuj się tak
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:37
o rany. jakie sztuczne zdjecie ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:41
ciekwe jak ona chce zmienić ideał piękna? haha albo się coś ludziom podoba albo nie, ona jest cała sztuczna, chce zmienić kanon makijażem że widoć kilo tapety? grastuluje. A co do jakiś z*ebów typu"pampersik mokry" i coś tam to normalnie jakas porażka, rzygać się chce jak się czyta jak któs tak się podpsiuje, to jest chore!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:42
ładna ale ładniejsza jest Concha
(justyna sitko polska modelka okrzyknięta polska ANGELINA JOLIE!!) wkrótce dołączy do grona VS bedziemy miec polskiego aniołka VS,juz dostała propozycje współpracy!!!Concha zdobyła juz tytuł miss Zabrza,Miss Internetu,Miss centrum-modelek
oraz Miss Parowozów.Jej fotki były w CKM,Payboy!!!
kandyduje takze na MISS głosujcie,bedziemy wkońcu miec prawdziwie piękną MISS POLONIA!!!

fotki CONCHY mozna zobaczyc m.in na: centrum-modelek pl
jak ona jest polska angelina jolie to ja jestem koniem na biegunach!!!
wlasnie z czyms mi sie kojarzylas i juz wiem!kon na biegunach!
Ale się czepneliśta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:44
ha ha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:45
ładna ale ładniejsza jest Concha
(justyna sitko polska modelka okrzyknięta polska ANGELINA JOLIE!!) wkrótce dołączy do grona VS bedziemy miec polskiego aniołka VS,juz dostała propozycje współpracy!!!Concha zdobyła juz tytuł miss Zabrza,Miss Internetu,Miss centrum-modelek
oraz Miss Parowozów.Jej fotki były w CKM,Payboy!!!
kandyduje takze na MISS głosujcie,bedziemy wkońcu miec prawdziwie piękną MISS POLONIA!!!

fotki CONCHY mozna zobaczyc m.in na: centrum-modelek pl
spadaj dziewczyno miss parowozow do parowozowni i nie reklamuj sie na pudlu .Piszesz zupelnie nie na TEMAT .
a ty niby niby co pasztet zazdrosny o ładną modelke? !zal
widziałam jej zdjecia
nic ciekawego, pospolita!!!!!
potrafi zrobić jedna mine do obiektywu..
na tym kariery nie zrobi



Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:49
Gaga ma bardzo brzydkie oczy ;/... Niech lepiej nosi te swoje okulary lub dłuższą grzywkę ==....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:49
Jakie straszydlo!!!!Masakra,qle brzydaaallll.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:51
jaka ta kobieta jest obleśnA ;
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:53
co za pasztet!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:53
brzydal
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:54
brzydsza od cindy louper
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:55
Po co ona kreuje się na takiego potwora,ten make up i te uczesanie,żenada.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:57
z tą conchą to ktoś pojechał dość nachalnie. w związku z tym nie będę szukać fot na necie żeby sprawdzićkim jest ta sitko, bo nie lubię nachalnej reklamy :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
A&A 28.05.2009 09:57
chciałabym umyć jej głowe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
A&A 28.05.2009 09:58
Ciekawe jak by wyglądała bez tych bombelków
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 09:59
jeszcze trochę a zostanę redaktor naczelnym Rolling Stone. pokłony dla mnie !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość??półtora gościa 28.05.2009 10:01
pokazuje, że istnieją różne kanony piękna.


ja nie mogę dostrzec nawet jednego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość??półtora gościa 28.05.2009 10:02
z tą conchą to ktoś pojechał dość nachalnie. w związku z tym nie będę szukać fot na necie żeby sprawdzićkim jest ta sitko, bo nie lubię nachalnej reklamy :P
ale o co chodzi??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.05.2009 10:05
ga ga,daje czada!
Odpowiedz