Piątek 12.06.2009

Kraśko chciał sprzedać siostrę na targu!

Moniki Richardson Piotr Kraśko

Kraśko chciał sprzedać siostrę na targu!Agencja My Photo

Przyczyną, dla której Super Express wywleka tę historię jest chyba tylko nieustające zapotrzebowanie Moniki Richardson na promocję w tabloidach. A ponieważ show-biznes jest usiany jej bliskimi i dalszymi krewnymi, najwyraźniej postanowiła wykorzystać wszystkich.

Zaproszony do zabawy Piotr Kraśko podrzucił gazecie archiwalne zdjęcie z młodą Moniką i wspomina historię, która przydarzyła im się podczas wakacji w Nigerii:

Dziś Monika jest piękną kobietą, wtedy była bardzo ładną dziewczyną. Właściciel jednego ze straganów z elektroniką - a były to lata 80-te, kiedy u nas takich rzeczy nie było - stwierdził, że ona byłaby świetną reklamą dla jego stoiska. I dlatego bardzo chciał ją kupić. A że byłem starszym bratem, to byłem dla niego idealnym kandydatem do dobicia targu. Oferował mi wieżę stereo i dorzucał jeszcze stado krów. Byłem dosłownie o krok od dobicia tego targu, a ciężko było mi potem wycofać się z tej transakcji.

Richardson oczywiście także wypowiada się na ten temat:

On oferował za mnie nie wieżę stereo, ale magnetofon tzw. jamnika. Piotr był i jest na tyle szalony, że mógł mnie sprzedać. Kto wie, może to było jego młodzieńcze marzenie, żeby być biznesmenem i uczył się negocjacji. W porę odnaleźli się nasi rodzice i zabrali nas do domu.

Jamnika za Richardson? To nie byłby interes życia.

Kraśko chciał sprzedać siostrę na targu!Agencja My Photo

Kraśko chciał sprzedać siostrę na targu!Pardon.pl

Komentarze (551)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 11:10
to oni są rodzeństwem????
Też nie wiedziałam

Odpowiedz
0 0
zgłoś
karoll_p 13.06.2009 11:24
He he, dobry numer :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 12:19
Nie lubie takich ludzi, co to wywlekaja swoje brudy na swiatlo dzienne, za kilka dodoatkowych zlotowek na koncie bankowym....Fuuuujjjjj!
A jakie to brudy. po prostu anegdotę opowiedział i tyle...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 12:21
Jejku,to oni sa rodzenstwem ona taka ladna kobietka a on takie monstrum,pewnie urode odziedziczyl po listonoszu hahahahaha.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 12:30
Oni są KUZYNAMI. Jest jej bratem, ale ciotecznym!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 12:35
Ale mi sensacja,wszyscy Arabowie chca kupic blondynke za stago wielbladow. Jakie to szczescie ,ze znalezli ich rodzice , bleeeeeeeeeeee
No w Nigerii arabowie raczej nie mieszkają.
Dlatego ta cała historia jest taka szalenie bulwersujaca i niesamowita.
Wg Pudla oczywiscie:-)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 13:23
też nie wiedziałam że to rodzeństwo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 14:47
jedno i drugie - PASZTET
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 15:42
ona jest jego siostra cioteczna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ania S 13.06.2009 16:41
Jest synem scenarzystki Barbary Pietkiewicz i dziennikarza Tadeusza Kraśki, a wnukiem Wincentego Kraśki, działacza komunistycznego z czasów PRL, członka KC PZPR. Ojciec Konstantego (ur. 16 czerwca 2007). Brat cioteczny dziennikarki, Moniki Richardson. Były mąż Dominiki Kraśko.

cytat z wikipedii
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ania S 13.06.2009 16:44
Jejku,to oni sa rodzenstwem ona taka ladna kobietka a on takie monstrum,pewnie urode odziedziczyl po listonoszu hahahahaha.
z wikipedii:Jest synem scenarzystki Barbary Pietkiewicz i dziennikarza Tadeusza Kraśki, a wnukiem Wincentego Kraśki, działacza komunistycznego z czasów PRL, członka KC PZPR. Ojciec Konstantego (ur. 16 czerwca 2007). Brat cioteczny dziennikarki, Moniki Richardson. Były mąż Dominiki Kraśko.

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 16:51
jedno warte drugiego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 17:47
przy woronicza połowa pracowników skoligacona jest z kraśkami! poszperajcie a się dowiecie! patrzcie na te dwie twarze! kto by ich zatrudnił? tylko rodzina! obrzydliwi są
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 17:56
ciekawa historia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 18:48
Brat...ale cioteczny!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Roksana99 13.06.2009 18:53
ta napewno a mają zdj ęcia jak chciał ją sprzedać oszukaństwo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 19:03
Pudel... Cztaj uważnie to co piszą w gazetach... Richardson do nie siostra Kraśko tylko jego kuzynka!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 19:21
To są tzw. układziki rodzinne. I w polityce i mediach. Cugowscy, Markowscy, Krasko itd.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
DESIRE 13.06.2009 19:40
Wogóle nie miałam pojęcia że Kraśko to brat Richardson, ale co z tego że bym mlody i głupi.
Dziś trzeba się z tego śmiać a nie robić jakąs bzdurną plotkę ;|
Przykro mi Pudelku . Ten temat to jakiś " nie wypał"
Cioteczny brat.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 19:54
nie wiedziałam że to rodzeństwo ale faktycznie są podobni
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 20:19
On nie jest jej bratem tylko KUZYNEM !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 20:30
debil
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kapitan bąba 13.06.2009 20:35
Potem ta pani wielokrotnie sprzedała się sama innym oczywiście obcokrajowcom.
Bo miejscowi jej nie pasują ale jak się otacza takimi jak Kraśko to co się dziwić.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 21:12
czemu nie napisze sie kto byl ich dziadkiem?:) Podpowiem : TOWARZYSZ Wincent Kraśko - WICEPREMIER w rządzie Cyrankiewicza, KOMUCH Z KRWI I KOSCI. To juz wszyscy wiecie jakim cudem ta dwojka jest w TVP.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 21:34
Az szkoda sie wypowiadac. Jeden wpycha drugiego, a potem mowia jak to oni unikali mamuski na korytarzach Woronicza. Kupa kretynow siedzi w naszej TV.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 21:41
to jego kuzynka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 21:45
to oni są rodzeństwem? Boże! w TV jest netotyzm!
Odpowiedz