Środa 01.07.2009

Macała go w okolicach krocza...

Andrzej Łapicki Kamila Mścichowska Kamila Łapicka

Macała go w okolicach krocza...KK/FORUM

51-letnia Zuzanna Łapicka-Olbrychska postanowiła okazać wsparcie swojemu świeżo ożenionemu ojcu. W tym celu pozwoliła się sfotografować w "spontanicznej" scenie plenerowej razem z nim i 25-letnią macochą. Jak radośnie donosi Super Express, Kamila "nie szczędziła dobroci Zuzannie", cokolwiek to znaczy.

Przy okazji wyszło na jaw, że istnieje jakieś pożycie intymne 85-letniego aktora i jego 25-letniej żony. Fotoreporter tabloidu ma dowody na to, że Kamila macała męża w okolicach krocza.

Wielki aktor nie ma nic przeciwko jej czułym gestom - pisze tabloid. Nawet pokazuje, że sprawia mu to przyjemność. Młoda Łapicka swoją czułościa obdarza nie tylko męża. Nie szczędziła też słodkości swojej pasierbicy Zuzannie. Mimo, że jest macochą młodszą o 26 lat, wiedziała, jak się w takiej sytuacji powinna zachować.

Patologia. A jeżeli ktoś twierdzi inaczej, jesteśmy ciekawi, jaką miałby minę, gdyby zobaczył, że to jego młoda córka maca po kroczu 85-latka.

Macała go w okolicach krocza...KK/FORUM

Macała go w okolicach krocza...Agencja My Photo

Macała go w okolicach krocza...Agencja My Photo

Komentarze (1320)

Oglądasz 571-600 z 1320
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Paul86 01.07.2009 15:33
Takie związki są chore, bo szkodzą społeczeństwu jako całości. Starsi mają wychowywać młodszych a nie seksić się z nimi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:33
ojejj zastawcie ich-kazdy ma prawo do szczęscia- o oni mimo wszytko wygladają na szcześliwych:)
a dlaczego mieli by nie być szcczęśliwi ??
dziewczyna znalazła sponsora a dziadek młodą laske

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:35
To jest patologia.Lapicki odejdzie z tego świata jako psychik,erotoman a nie wspanialy aktor.Tak się zeszmacił
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:35
Boże to on ma jeszcze KROCZE?? Ja myślałam że na starość to usycha i odpada!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:35
mój dziadek (90) przepisał mieszkanie na pielęgniarkę bo daje mu się macać. Już nie może nic więcej to chociaż sobie pomaca.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:35
zwariowała dziewczyna:) A on mógłby sie nie kompromitować i zachować stary wizerunek mądrego,wybitnego człowieka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:36
oboje nie mieli szans na zwiazki z kims innym to sie zlapali...m.in. za krocza... jak stary zdechnie to mloda bedzie z nim do pogrzebu w trumnie spac.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:37
ludzie no co wy ?to napewno jest miłość !tylko z tym że nie do niego tylko do KASY!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:37
Młoda Dziunia świadczy usługi seksualne starcowi.Za to dostala mieszkanie.Łapicki nie chodzi do agencji towarzyskiej kupił sobie swoja prywatną dziewczynke do doznań erotycznych.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:38
ale ona brzydka o kura powinna dostac zawiasy za bezpodstawne wynurzenie sie z bagien
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:38
A może sprawdzała,czy nie mam mokro?!
...resztki tej mokrosci ona ma w pysku :)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:39
ona jest obrzydliwaa !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:40
On ma starczą demencję, więc się nie trzeba dziwić. Ona natomiast jest po prostu obrzydliwa! Fuj! Że sie nie wstydzi pokazywc się publicznie i fotografować?! Wspólczuję dzieciom i wnukom Lapickiego - żeby takie świństwo rodzinie zrobić. A ja tak lubiłam tego aktora... Ale to było dawno, teraz napawa on mnie obrzydzeniem - z powodu tej głupiej cipy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:40
ale on przeciez kasy nie ma. Biedak zyje z tantiemow za pare szmir w ktorych wystapil... to nic nie ma wspolnego z kasa. To tylko...
ZE STRONY MLODEJ TO NEKROFILIA
ZE STRONY STARCA TO PEDOFILIA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:41
może już DOŚĆ-to niesmaczne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:41
o kurw..a faktycznie patologia zrzygac sie można
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:42
ALE BRZYDKA :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:43
ona jest wstrętna! ble
ma szparę miedzy zębami i wygląda jak świnia
a ten Łapicki nie lepszy, ciekawe jak się bzykają :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:43
kazdy robi to co lubi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:44
PATOLOGIA. zróbcie ogar, ej..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Wegahte 01.07.2009 15:45
Pan Lapicki spalil sie!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:46
ich sprawa!!!! Szkoda mi Lapickiego !!!Mlodosc to nie wsystko a uroda jego zonka nie grzeszy!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:47
Ta jego żona jest tak potwornie brzydka , że mogła poderwać tylko gościa w tym wieku, a całość zakrawa na patologię niestety, to nie jest normalne.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:47
kurde, co wam do tego? odwalcie się, to ich życie!!!! wy nigdy nie uprawiacie seksu?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:48
jest katolikem?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.07.2009 15:48
paranoja to jest obrzydliwe, niesmaczne, chore co pieniadze i sława robi z ludźmi. pani Kamila wybrała sobie niezłą drogę do wyrobienia nazwiska. może troche samokrytyki!?...
Odpowiedz