Poniedziałek 18.12.2006

Katie Holmes znów w ciąży?

Katie Holmes Tom Cruise

Katie Holmes znów w ciąży?Agencja ONS

W osiem miesięcy po urodzeniu córeczki SuriKatie Holmes podobno znów jest w ciąży.

Zdjęcia z jej ślubu z Tomem Cruisem jeszcze niczego nie zdradzały. Wyglądała na nich bardzo zgrabnie. Naoczni świadkowie donoszą jednak, że podczas zeszłotygodniowej premiery The Pursuit of Happyness znowu było u niej widać krągłości.

Co więcej, ten temat dominował w rozmowach gości imprezy poprawinowej, którą Cruise i Holmes zorganizowali w USA dla tych, którzy nie dali rady przybyć do Włoch.

Każdy po cichu zadawał to samo pytanie: "Czy Katie jest znów w ciąży?" - doniosi źródło. Towarzyszył jej ten charakterystyczny blask. Wiele osób jest pewnych, że spodziewa się ona kolejnego dziecka.

Komentarze (108)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 11:18
Słodko do wyrzygania!
Jaki on jest pokurcz :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 11:20
a co to sie stalo ze niema jeszcze komentarzy????czyzby tom i katie stracili wszystkich fanow???????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
emdżi 18.12.2006 11:45
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 12:09
tom na płaskim obuwiu i katie holmes też w płaskich butach, ja już nie wierzę że tom ma 170 cm wzrostu, daję mu 165 ;-/
dokładnie ma 167 cm wzrostu

Odpowiedz
0 0
zgłoś
estrella_x 18.12.2006 12:12
ten blask w okularach przeciwslonecznych! to ciaza!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 13:00
no i co z tego zazdroscicie??kazdy moze miec dziecko jesli tego chce
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 13:26
taaaa...dobra diagnoza ciazy: okrąglosci i "blask" :/
a co do usmiechu kate, to ja zawsze mowilam ze ma uposledzony wyraz twarzy, niektorzy widze maja podobne zdanie :D


tez mysle, ze ten usmieszek jest glupi, a ona wyglada jak kawalek pasztetu ;] albo kaszalot (z zadrosci tak mowie;) hehehh - jestem sto razy ladniejesza:D)

Co zazdrościsćicie idzcie się lepiej leczyć a nie obgadujecie wszystkich na około głupie pokurcze

Odpowiedz
0 0
zgłoś
pussycat* 18.12.2006 13:33
o nie! kolejne dziecko cruise'a! koljeny maly paszczur, podobny do ojca! blagam nie

Lola ;)
ty-jestes-paszczur
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 13:42
T
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 14:10
hhe fajnie sie musi czuc katie jesli nie jest w ciązy:P wszyscy gadaja ze przytyła bo jest w ciązy... a co jesli nie?:P tzn ze PRZYTYŁA:D sie załamie dzieczyna:P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 14:11
eee tam gadacie Katie jest ładna! a jesli jest w ciazy to nawet fajnie ;-) tyle ze dlaczego ona zwiazała sie z tym głupkiem? i na dodatek z sekty jakiejs!!!!!!!!!!!!! boshe co to ma być!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
bohema 18.12.2006 14:27
tell me who you are
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 14:33
to Cruise ma downowaty wyraz twarzy. wy ślepi jesteście?! sie dziewucha zmarnowała ze starym prykiem, a taka fajna laska była.. on wyglada jak kawał debila.. no nic.. serce widać nie sługa..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 14:40
noto ona jest holmes czy cruise ???? czytuje " Katie Holmes podobno jest znow w ciazy "
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 14:47
JAK JA ICH NIE NAWIDZĘ!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
MAgda=) 18.12.2006 15:08
No i dobrze... XD
Wszyskitego naj im życzę :*
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Izydora 18.12.2006 15:13
Powodzenia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 15:22
Ta para mi poważnie działa na nerwy. On mały nawiedzony kaszalot a ona jego większy klon
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 15:40
Niech sobie będzie .
och, jakas ty madra i wyrozumiala, az sie rzygac chce
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 15:45
A co mnie to obchodzi niech się cieli jak może
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Aniana 18.12.2006 15:49
Gdyby nie to, że jest w tej nienormalnej sekcie fajny facet by z niego był...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 16:12
nieźle nieźle może to zmieni coś więcej w ich życiu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 16:24
I dobrze! ;) Życzę im szczęścia!
P.S. Tylko nich sobie pani Cruise znajzie ładniejszego wybranka :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
KEIRA 13 18.12.2006 16:49
Katie lubię TOMA NIE LUBIĘ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
KEIRA 13 18.12.2006 16:50
NIZIOŁEK, NAWET JA JESTEM OD NIEGO WYŻSZA, ON MA 175 CM
Odpowiedz
0 0
zgłoś
KEIRA 13 18.12.2006 16:54
KATIE ma dzisiaj urodziny - kończy dziś 28 lat.
Wszystkiego naj:)
PRZYŁĄCZAM SIĘ DO ŻYCZEŃ! KATIE, ZOSTAW TEGO
DEBILA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 16:54
i kurwa znow w okularach,spierdalajcie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
KEIRA 13 18.12.2006 16:56
po co laski wybierają sobie takich konusów za partnerów?
TEŻ SIĘ NAD TYM ZASTANAWIAM, ALE JA NIE MAM
FACETA=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 17:17
HA!! na tym zdjęciu idealnie widać rożnicę wzrostu miedzy nimi:))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.12.2006 17:28
No i bardzo fajnie :)))))))