Czwartek 28.12.2006

Młynarska nie chce ślubu z Kretem

Agata Młynarska Jarosław Kret
Młynarska nie chce ślubu z KretemAgata Młynarska - EAST NEWS/RAFAŁ WITCZAK

Jarosław Kret nie chce ślubu z Agatą Młynarską, o czym pisaliśmy niedawno. Na szczęście Młynarska też o tym nie marzy. Fakt sugerował ostatnio, że to Kret nie chce się ustatkować, ale jego przyjaciółka mówi wprost: Ślub może zabić miłość.

Z pewnością wie, o czym mówi. Dwa razy wychodziła za mąż i dwa razy się rozwodziła. Jej pierwszym mężem był mecenas Jan Kieniewicz, a drugim - biznesmen Jerzy Porębski, z którym rozwiodła się po roku małżeństwa.

Jeśli chodzi o sprawy dotyczące wychodzenia za mąż, to jestem bardzo powściągliwa - mówi Faktowi Młynarska.

Komentarze (172)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 172
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 01:55
Mlynarska jest tragiczna ;p
nie wiem jak Kret, w sumie fajny facet moze z nia byc. bleh.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ivychicka 28.12.2006 02:03
Młynarska się już dawno skończyła. Jest sflustrowaną starą panna. :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 02:20
krecikkkkk
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gościk 28.12.2006 03:10
Ta baba to jakas pomylka a jej siostra jeszcze wieksza
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 03:11
lo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 07:39
Kret to ten co pogode prowadzi,chyba na jdynce
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 07:46
Mlynarska jest tragiczna ;p
nie wiem jak Kret, w sumie fajny facet moze z nia byc. bleh.
znasz że bzdury gadasz fajna babka

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 08:29
sam(a) jesteś tragiczny(a).Fajna babka w sumie jest.Odeszla z "jedynki",nie dala sobie nagiąć karku.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.12.2006 08:41
Kiedy się już jest "po gwarancji", zaczyna się myśleć prawidłowo........
Odpowiedz
0 0
zgłoś
epidemia 28.12.2006 09:01
Boże..jaka ta Młynarska głupia :/blee
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 09:15
TAKIE ŁADNE IMIĘ DLA TAKIEJ BABKI!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Kinia13 28.12.2006 09:17
Nie lubie Młynarskiej. Kret jest wporządku. Jeśli nie chcą ślubu to nie.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.12.2006 09:53
jak ja nie lubie tej kurwy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:06
ale wy sie podniecacier tym, ktorzy jestescie. omg.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:12
Nareszcie nie ma tej koszmarnej, zarozumiałej baby w tv. I oby żadna ze stacji więcej jej nie pokazywała !!!!!!
Powinna się cieszyć, że ktokolwiek chce ją ............ !

Tatuś musiał mieć niezłe układy, co impreza to ona - koszmar
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:19
Młynarskiej nie chciałbym nawet za olbrzymi majatek, nie trawię jej w TV
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:27
A co ona kogo obchodzi?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:37
młynarska to fajna kobieta zadbana, ma fajną figurę a poza tym potrafi świetnie prowadzić programy, potrafi poprawnie i lekko sie wysławiać, zawsze ogladałam program pytanie na śniadanie z nią jako prowadzacą...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:38
Mój Boże! Kto zechce takiego BABSZTYLA,która
nic tylko ZREĆ,nie widzałem zadnej jej fotki,
aby nie ładowała w to D....O!ŁEB JAK OGÓREK!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:41
Mlynarska jest tragiczna ;p
nie wiem jak Kret, w sumie fajny facet moze z nia byc. bleh.
zgadzam sie w 100% !! Młynarska na drzewo!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ali 28.12.2006 10:50
ciekawe po jakim czasie z kretem by sie rozwiodla:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:51
Agata PRZEŻRE kazdą kase. Idzie Agata pilnuj
KORYTA! (jest puste)!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:53
do tych rzeczy slub jest niepotrzebny,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:55
ale wcina
ale wcina
ale wcina
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:57
Młynarska się już dawno skończyła. Jest sflustrowaną starą panna. :/
Jak skręca cię z zazdrości, to nie musisz zaraz obrzucać kogoś błotem. Weź kij w zęby i go gryź - nie będziesz tym sprawiała przykrości innym. ... Ale to o to przecież chodzi, prawda - żeby komuś sprawić przykrość! Tylko - czy ty przez to staniesz się lepsza, mądrzejsza?

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:57
Jesteś powściągliwa... a kto by cię chciał krowo, przecież ty nie potrafisz stworzyć żadnego związku, co udowodniłaś 2 razy...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 10:58
AGATA! przestań tak się obżerać! Dobrze radzę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 11:08
Gdzie biegniemy? do Agaty,niema kto ją Laske
przelecieć!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.12.2006 11:12
ciekawe że wszyscy jej faceci noszą imię na J :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jose 28.12.2006 11:16
Ludzie ale ona ma foty - co zdjęcie to coś szama - przejrzyjcie wcześniejsze artykuły...lol.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 172