Niedziela 09.08.2009

Edyta Bartosiewicz w depresji?

Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz w depresji?

Przy okazji wakacyjnego maratonu festiwalu corocznie pada nazwisko Edyty Bartosiewicz jako wielkiej nieobecnej. Piosenkarka od trzech lat żyje zupełnie poza show-biznesem. Może sobie na to pozwolić, gdyż rozsądnie zainwestowała zarobione na muzyce pieniądze i nie ma presji finansowej, żeby wrócić na scenę.

Najbardziej prawdopodobna wersja głosi, że Bartosiewicz wpadła w depresję po śmierci swojego długoletniego przyjaciela i menedżera Jacka Nowakowskiego.

Miał 34 lata - mówi znajoma piosenkarki Życiu na gorąco. Był nie tylko przyjacielem Edyty, ale w wielu kwestiach załatwiał za nią wszystko. Znał jej kruchość i wiedział, jak chronić przed sytuacjami, które doprowadzały ją do płaczu. Edyta już wcześniej rzadko pokazywała się na salonach, ale po śmierci Jacka zupełnie zamknęła się w sobie. Uznała, że świat taki jaki jest wokół niej, jest dla niej niezrozumiały. Trudno będzie ją przekonać do powrotu.

Udało się tylko Tomaszowi Stańce i Krzysztofowi Krawczykowi, z którym nagrała duet, a nawet zgodziła się na wspólny występ na ubiegłorocznym Top Trendy.

Dla nas był to zaszczyt, że mimo tego, że ograniczyła swoje występy publiczne, zdecydowała się jednak zaśpiewać w Krzysztofem - mówi jego menedżer Krzysztof Kosmala.

Krawczyk ciągle ma nadzieję, że Bartosiewicz wróci, by powtórzyć sukces piosenki Trudno tak. Na razie jednak nic tego nie potwierdza.

Edyta Bartosiewicz w depresji?Agencja FORUM

Komentarze (408)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 20:52
Świetna babka! Jeszcze nam pokaze na co Ją stać! Czekamy ze zniecierpliwieniem!!!! Powodzenia Pani Edyto!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 20:57
Powinna wrocic!!!! Jest wspaniala artystka...ARTYSTKA. Piosenki w jej wykoananiu maja jakis sens. Jest wyjatkowa i niepoetarzalna. Czekamy na jej szybki powrot.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 20:57
choroba która odbiera chęć wyleczenia,no i nawracalna,sama z tym walczę 11 lat,trzymaj się Edyta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:01
edziu wróć!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:03
dżeni... mam na imie dżeni! może to coś zmieni!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:04
to przecież nie jej pierwsza deprecha, głow ma fajny, miło byloby ją usłyszeć, ale jakbym miala miec świadomosc, ze wyladuje potem na pudlu obsmarowana, to pewnie tez bym sie w domu zamknela
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:07
od dawna wiadomo ze ma depresje i nie wychodzi z domu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:12
BZDURA BZDURA BZDURA!!!!!

EDYTA BARTOSIEWICZ WCALE NIE CIEPRI NA DEPRESJĘ!!! TEN I WCZEŚNIEJSZE ARTYKUŁY NADAJĄ SIĘ NA MATERIAŁ SĄDOWY.
TO NICZYM NIE POPARTE POMÓWIENIA.

EDYTA BARTOSIEWICZ CZUJE SIĘ ŚWIETNIE I GDY NADEJDZIE ODPOWIEDNI MOMENT, WEDŁUG JEJ UZNANIA ,WYDA PŁYTĘ

PROPONUJĘ NA PRZYSZŁOŚĆ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NOWĄ MENEDŻERKĄ EDYTY BARTOSIEWICZ ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WYWIAD, A NIE PISAĆ TEGO TYPU BAJKI

Odpowiedz
0 0
zgłoś
Wroclaw 09.08.2009 21:15
Gdy Ciebie zabraknie...
Szanowna Pani, wiele lat temu pokochalam LOVE
Dziekuje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:15
Edytka wracaj do nas!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:19
Uwielbiam!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:38
dlatego jej nie ma, bo pojawil sie super expres, fakt, pudelek.. i cala masa internetowych trutni plujacych na wszystko na co sie da.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:47
Edyta Łódź na Ciebie czeka, jestem Twoja fanka od lat, oddałabym wszystko zeby pojsc na Twoj koncert
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:59
skoro ma kasę to na psychoterapeutę chyba ja stać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 22:01
edyta wroc tak bardzo cie lubie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 22:08
Każdy ma jakąś traumę w swoim życiu, ale trzeba się pozbierać i żyć dalej. Życzę poprawy nastroju i wiary w lepsze jutro!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 22:14
nas juz nie bedzie,siebie nie znajdziesz tez...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 22:22
Edytko!!!!!wracaj,wokół jest wielu życzliwych ludzi.Uwielbiam Twoje piosenki.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
czlowiek z branży 09.08.2009 22:27
Widać, że nawet Pudelek boi się napisać prawdy o Edycie, krótko i na temat : Edyta ma problem z używkami - alkohol+dragi. Coś więcej ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 22:31
to jest wspaniała piosenkarka. Czekam na Nią!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 22:52
szkoda :/ teraz tyle jest badziewia na rynku a ona była i jest taka prawdziwa brakuję teraz takich ludzi ... jest cudowna i niepowtarzalna!!!!1
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 22:53
Jest zdrowa. Zajmuje się domem i synem oraz komponowaniem. Nie ma parcia na szkło. to wszystko.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 23:05
Edytko wróć,
pamiętam Twój /może nawet debiut/ występ w TV jako studentki Handlu Zagranicznego z gitarą, kiedy śpiewałaś po angielsku. Od tego czasu jestem Twoją wielbicielką, pamiętam jako zwyciężynie z Kasią Nosowską - ale nie wiem czego - moje dwie najkochańsze poetki - piosenkarki, ale Ciebie tak długo już nie oglądam, czasami tylko Zegar i Jenny w radiu z tamtych lat. Moje córki już prawie dorosłe, nie znają Cię i wciąż się dziwią, gdy na pytanie o ulubioną polską piosenkarkę - wciąż przez tyle lat odpowiadam niezmiennie - Edyta Bartosiewicz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 23:09
Ona i KAska Kowalska zawsze i ciągle są w depresji. Zamiast zająć się dziećmi bo przecież mają dla kogo żyć to najlepeij się załamać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 23:11
Edyta, wracaj, uwielbiamy Twój głos i Twoje piosenki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 23:27
Ona i KAska Kowalska zawsze i ciągle są w depresji. Zamiast zająć się dziećmi bo przecież mają dla kogo żyć to najlepeij się załamać
żałosny komentarz,taki bezduszny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 23:34
Jedna WIELKA Ewa Demarczyk Nigdy nie wróciła.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 23:35
jest świetna!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 23:37
Ona i KAska Kowalska zawsze i ciągle są w depresji. Zamiast zająć się dziećmi bo przecież mają dla kogo żyć to najlepeij się załamać
żałosny komentarz,taki bezduszny
Normalny ! Jak ma sie dzieci, to trzeba o siebie dbać i być dla nich jak najdlużej, aż sie usamodzielnią ! Ci w depresji mysla o sobie ! Odpowiedzialne osoby nie maja czasu na depresje !
Odpowiedz