Środa 12.08.2009

Dzieci z "M jak miłość" zarabiają 4 tysiące złotych dziennie!

Julia Wróblewska Iga Krefft Agnieszka Kaczorowska

Dzieci z Agencja My Photo

Chociaż zwykle znane są z drugiego planu, wiele z nich to prawdziwe gwiazdy w swojej kategorii wiekowej, równie niezastąpione co Cichopek czy Kożuchowska.

Jak pisze Dziennik w swoim internetowym wydaniu, listę najlepiej opłacanych polskich aktorek poniżej 18-go roku życia otwiera 11-letnia Julia Wróblewska. Przygodę z planem filmowym zaczęła 4 lata temu i na koncie ma już m.in. role w takich serialach jak M jak miłość, Magda M. czy Rodzina zastępcza plus. Na dużym ekranie mogliście ją oglądać w Tylko mnie kochaj. Jej stawka za dzień zdjęciowy to 4 tysiące złotych (!) Julka jest rozchwytywana, a to oznacza co najmniej 10 dni w miesiącu na planie filmowym, łącznie 40 tysięcy miesięcznie.

Nieco mniej, bo 30 tysięcy złotych zarabia miesięcznie 14-letnia Iga Krefft znana roli Uli w serialu M jak miłość. Tuż za nią plasuje się Bożenka z Klanu, czyli 17-letnia Agnieszka Kaczorowska z miesięczną wypłatą w kwocie 25 tysięcy złotych.

Dla wielu dziecięcych gwiazd plan filmowy to nie tylko sposób na zarobek, ale i swego rodzaju hobby. Nieliczne zostają wysokiej rangi politykami. A niektóre łykają aktorskiego bakcyla i kontynuują karierę, z mniejszym (Agnieszka Krukówna) lub większym (Marek Kondrat) sukcesem.

Dzieci z Agencja My Photo

Dzieci z Agencja My Photo

Komentarze (867)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 867
Odpowiedz
10 2
zgłoś
gość 12.08.2009 03:01
WSZYSTKIE DZIECIAKI FAJNIE GRAJA OPRUCZ TEJ MUMY Z M JAK MILOSC.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 12.08.2009 03:03
o to juz tyle ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 03:05
no i elegancko:)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 12.08.2009 03:07
haha nasza bozenka piekna i wystylizowana ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 03:17
hahah
Odpowiedz
3 1
zgłoś
OBURZONY 12.08.2009 03:51
MALE NIEWINNE DZIECI.TO ONE ZA 5-6 LAT BEDĄ DRUGA DODĄ ALBO P.GÓRNIAK.DRODZY RODZICE JEŚLI TO JAKIMŚ CUDEM PRZECZYTACIE SPÓJŻCIE NA W/W PANIE I ZASTANOWCIE SIE CZY NIE LEPIEJ ŻEBYŚCIE ZABRALI SIĘ WY PAŃSTWO ZA PORZĄDNĄ PRACE NIŻ WYZYSKIWALI DZIECI I OKALECZALI JE PSYCHICZNIE.ZWŁASZCZA ZE MY NIE CHCEMY ICH OGLĄDAĆ
zwlaszcza ze mamy juz przyklad - zmanierowana s%^& wielka pani studentka i aktorka Aleksandra Szwed
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 04:18
MALE NIEWINNE DZIECI.TO ONE ZA 5-6 LAT BEDĄ DRUGA DODĄ ALBO P.GÓRNIAK.DRODZY RODZICE JEŚLI TO JAKIMŚ CUDEM PRZECZYTACIE SPÓJŻCIE NA W/W PANIE I ZASTANOWCIE SIE CZY NIE LEPIEJ ŻEBYŚCIE ZABRALI SIĘ WY PAŃSTWO ZA PORZĄDNĄ PRACE NIŻ WYZYSKIWALI DZIECI I OKALECZALI JE PSYCHICZNIE.ZWŁASZCZA ZE MY NIE CHCEMY ICH OGLĄDAĆ
zwlaszcza ze mamy juz przyklad - zmanierowana s%^& wielka pani studentka i aktorka Aleksandra Szwed
a my tutaj wchodzimy, pudel zarabia na reklamach, wypisuje o tych ludziach rozne glupotki, przez co staja sie jeszcze popularniejsi i w sumie mozna powiedziec ze kolo sie zamyka. jak chcecie zaczac naprawiac swiat to zacznijcie od siebie i przestancie tutaj wchodzic!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 05:24
Hehe Bożenka z Klanu rządzi.... :D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.08.2009 05:32
STARZY RĘCE ZACIERAJĄ
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 12.08.2009 05:45
Nie lubię tej zarozumiałek Wróbleskiej!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 05:56
a ja uważam że te dzieciary mają we łbach poprzewracane....tylko ich żal...a ich rodziców to bym wysłał do pracy w kamieniołomach...
zazdrosnica jeb.ana
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 06:01
MALE NIEWINNE DZIECI.TO ONE ZA 5-6 LAT BEDĄ DRUGA DODĄ ALBO P.GÓRNIAK.DRODZY RODZICE JEŚLI TO JAKIMŚ CUDEM PRZECZYTACIE SPÓJŻCIE NA W/W PANIE I ZASTANOWCIE SIE CZY NIE LEPIEJ ŻEBYŚCIE ZABRALI SIĘ WY PAŃSTWO ZA PORZĄDNĄ PRACE NIŻ WYZYSKIWALI DZIECI I OKALECZALI JE PSYCHICZNIE.ZWŁASZCZA ZE MY NIE CHCEMY ICH OGLĄDAĆ
To po prostu ich nie ogladaj.A kto ma grac role dzieci ? Na calym swiecie tak jest, wszystko zalezy od podejscia rodzicow..
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 12.08.2009 06:02
Nie lubię tej zarozumiałek Wróbleskiej!!!
Naucz sie pisac nieuku !
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.08.2009 06:03
Na pierwszy rzut oka myslalam , ze to ta dziewczynka zaginiona Madeleine McCann, ze zdjecia chodzi mi o ta mala blondyneczke.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 12.08.2009 06:03
STARZY RĘCE ZACIERAJĄ
A tobie zal, ze ty nie mozesz!
STARZY RĘCE ZACIERAJĄ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 06:14
heeeej! 'wielkiej rangi POLITYKAMI' ???!! Redakcjo, jakis melanz w luzztrach, czy zapomnieliscie o kawie? :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 06:37
a na tych zdjęciach to która jest która?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 06:50
JAk ja nienawidze tej Wróblewskiej jaka to jest zarozumiała i wredna mała suka;/
zgadzam sie z tym!!! tragiczne dziecko,ani jakies ladne ani zdolne,maly anemik,i za co na dodatek tyle zarabia?...za wypowiedzenie jednego czy dwoch zdan? a ktos musi po 8,9 godzin pracowac fizycznie za UWAGA: za jakies tysiąc złotych,ktore musi mu starczyc na miesiac i cała rodzine!!! to niesprawidliwe!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 06:56
z tej małej blondi to będzie gwiazda
już ma maniery
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 07:03
strasznie nie podoba mi się ze Julia gra w tylu filmach role dziecięce,ale widocznie ma dobre "referencje"
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 07:04
Julia jest warta tych pieniędzy. Wprowadza do tego serialu coś wyjątkowego. A reszta? Są bo są. Wyróżniająca jest na pewno Igra Krefft.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 07:06
A DLACZEGO NIE PISZECIE ILU KRÓLIKOWSKICH GRA I ILE BIORĄ KASY .DLATEGO STARY KRÓLIK POSTAWIŁ NA ROZRÓD HA HA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.08.2009 07:14
To jest po prostu skandal !!!!!!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 12.08.2009 07:15
moim zdaniem swietną mała aktorką jest emilka stachurska czyli zuzia z niani.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 07:16
Julka wróblewska to tak rozwydrzony i zadufany w sobie bachor że nie oglądam nic co z nią!
już raz błysnęła w rozmowach w toku wyszło całe jej denne wychowanie...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.08.2009 07:20
JAk ja nienawidze tej Wróblewskiej jaka to jest zarozumiała i wredna mała suka;/
zgadzam sie z tym!!! tragiczne dziecko,ani jakies ladne ani zdolne,maly anemik,i za co na dodatek tyle zarabia?...za wypowiedzenie jednego czy dwoch zdan? a ktos musi po 8,9 godzin pracowac fizycznie za UWAGA: za jakies tysiąc złotych,ktore musi mu starczyc na miesiac i cała rodzine!!! to niesprawidliwe!!!!
zgadzam się z wami lepiej bym tego nie ujęła
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.08.2009 07:23
z tej małej blondi to będzie gwiazda
już ma maniery
to nie maniery to zarozumiałość! zero skromnosci i wcale moło się jej nie ogląda
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 12.08.2009 07:32
Kocham Michaela Jacksona!
em .. ja też ale to nie chyba artykuł o Nim ... xdd
heh ! xdd
Odpowiedz