Sobota 15.08.2009

Clooney na zdjęciach z nagą 13-latką!

George Clonney

Clooney na zdjęciach z nagą 13-latką!Agencja My Photo

Hollywoodzkie gwiazdy coraz częściej wypowiadają wojnę napastującymi ich paparazzi. Bardzo możliwe, że wkrótce dołączy do nich George Clooney. Aktor zapowiedział, że pozwie fotoreportera, który wdrapał się na płot otaczający włoską posiadłość gwiazdora. Sławny kobieciarz jest bardzo wzburzony zajściem i już wynajął jednego z najlepszych prawników. Zapowiedział, że nie będzie szczędził wydatków i zrobi wszystko, aby zdjęcia zostały skonfiskowane, a fotoreporter ukarany.

Nerwowa reakcja Clooneya to przede wszystkim reakcja obronna. Aktor przestraszył się poważnych oskarżeń. Na zrobionych przez paparazzi zdjęciach widać bowiem nie tylko gwiazdora migdalącego się z Elisabettą Canalis. W tle można dostrzec nagą 13-latkę!

Pozywam dwa magazyny i fotoreportera, który zrobił te zdjęcia – pisze Clooney. We Włoszech wchodzenie na czyjś płot i robienie zdjęć aparatem o przedłużonym obiektywie jest nielegalne. Jednak to nie jest główny powód, dla którego będę walczył w sądzie. W gazecie ukazały się zdjęcia nagiej 13-latki, która w tym czasie przebywała w mojej willi i była w trakcie zakładania kostiumu kąpielowego.

Nie wiadomo na pewno, kim była nastolatka, ale prawdopodobnie chodzi o młodszą kuzynkę Elisabetty. Pewnie cieszyła się, że pozna wielkiego gwiazdora. Szkoda, że taka przygoda zamieniła się w koszmar.

Clooney na zdjęciach z nagą 13-latką!Agencja My PhotoClooney na zdjęciach z nagą 13-latką!Agencja My Photo

Komentarze (341)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
Short Leash 15.08.2009 09:15
I ma rację. Powinien jeszcze Pudla podac do sądu za tytuł , który sugeruje, ze Cloonej uprawia seks z nieletnią, a są sposoby aby się o tym dowiedział.
Dokladnie! Ale czego chcesz?Poziom Pudla to poziom Rabczewskiej, wiec jak juz pisza o kims z nieco wyzszej polki, to wlasnie takie halo im wychodzi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:18
gdzie mozna znalezc to zdjecie? napiszcie...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:21
żydek - pedofil !
A myślałem że to gey !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Łoś Supergość 15.08.2009 09:24
Elisabetta jest boska...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:31
Od kiedy to kostium kapielowy zaklada sie w miejscu publicznym? Od tego sa przebieralnie i toalety. Glupie tlumaczenie. pedofil i erotoman. I gdzie byli rodzice gowniary, ktora paraduje z golym tylkiem przy ludziach?!
czyli sadzisz ze mieszkanie to miejsce publiczne ? gratuluje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:33
A ja tam wierzę w jego wersję. Dlaczego ktoś zawsze chce dokur*ić sławnym?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:33
Od kiedy to kostium kapielowy zaklada sie w miejscu publicznym? Od tego sa przebieralnie i toalety. Glupie tlumaczenie. pedofil i erotoman. I gdzie byli rodzice gowniary, ktora paraduje z golym tylkiem przy ludziach?!
od kiedy prywatny dom, to miejsce publiczne?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:35
no po prostu żal:/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:41
pokazcie fotki to uwieze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
JAAn 15.08.2009 09:42
Od kiedy to kostium kapielowy zaklada sie w miejscu publicznym?...
Jakim publicznym? Za dwumetrowym murem to już miejsce prywatne, a nie publiczne.

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:47
spokojnie dziewczyna mogła sie z tyłu przebierac!
ten fotograf to zboczeniec!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:53
a słyszeliście o nudystach?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:54
pudel zenada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:54
Dzicy całymi dniami chodzą nago i nikogo to nie bulwersuje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:55
bawiła sie 13nastolatka, bawiła chyba jego fujarą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:56
Od kiedy to kostium kapielowy zaklada sie w miejscu publicznym? Od tego sa przebieralnie i toalety. Glupie tlumaczenie. pedofil i erotoman. I gdzie byli rodzice gowniary, ktora paraduje z golym tylkiem przy ludziach?!
A od kiedy posiadłość aktora jest miejscem publicznym, baranie??
Czytać ze zrozumieniem
I naprawdę pisałem to powoli, bo wiem że wolno czytasz
a czemu debilu jakas gówniara przebiera się przed obcym chłopem, ja mam 15 lat, i nie przyszłoby mi do głowy ściagac majtki i przebierać sie przy jakiś facecie obcym, nawet we własnym ogrodzie!doszło?
Ona sie przy nim nie przebierała.. Ona była w domu a oni w ogrodzie.. Poczytaj sobie angielskie artykuły i wtedy się wypowiadaj.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 10:00
Od kiedy to kostium kapielowy zaklada sie w miejscu publicznym? Od tego sa przebieralnie i toalety. Glupie tlumaczenie. pedofil i erotoman. I gdzie byli rodzice gowniary, ktora paraduje z golym tylkiem przy ludziach?!
w jakim miejscu publicznym?przeciez to było w domu clooney'a rany julek :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość??półtora gościa!! 15.08.2009 10:03
cena ławy

nawet głośniej pierdnać nie może bo ktoś nagra
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 10:03
to nie normalne, naga 13latka przebierająca się w obecności dorosłego faceta...tyle. Uważam że nawet jeśli to jest faktyczna sytuacja, to mocno niezdrowa. I dobrze że go utemperowali.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 10:03
a rolet to on nie ma w swojej posiadłości?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 10:06
nie wiem po co z normalnych ludzi ktos stara sie robic zboczenca?
dziewczyna sie przebierała- normalna rzecz.
a czy wam sie nie zdaza przebrac przy starszym bracie?
toc on na nia nie patrzył!!!
dajcie sobie juz spokuj z takimi glupotami
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 10:09
koszerny satyr, bleeeeeeeee
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 10:10
No nie wiem kto powinien oczekiwac powaznych oskarzen. Ten ktory zrobil zdjecia i prawdopodobnie sprzedal do jakiegos tabloidu moglby byc oskarzony o ropowszechnianie tresci pedofilskich.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 10:11
to moim dzieciom tez mozna zrobic takie zdjecie,gdyz jesli ono nie czuje sie zagrozone,nie bedzie sie rozbierac czy tez przebierac w towarzystwie osob trzecich.widocznie czula sie bezpiecznie,to wszystko!dlaczego robicie z tego cos zlego!
Bo ci którzy pisza takie obrzydliwe artykuły sami są zboczeni. Normalni ludzie nie mają chorych skojarzeń.
Zgadzam się z Tobą. Mam rozumieć, że już nikt nie może we własnym domu zachowywać się, jak chce? ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 10:11
szkoda mi tylko tej malej:(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 10:17
a moze zabawaiala sie razem z nimi??? co robila tam naga 13latka??? dlaczego przebierala sie przy nich?? pachnie mi tu pedofilia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 10:22
Dobre sobie. Szykował orgietkę, a teraz strach go obleciał. Stary satyr. Żenujące. Brrrrrr.
Od czytania pudla i innych brukowcow niektorym z mozgu zrobilo sie g...o.

Odpowiedz