Wtorek 18.08.2009

"Alicja na pewno jest w ciąży!"

Alicja Bachleda-Curuś Colin Farrell

Agencja FORUM
Informacja o tym, że Alicja Bachleda-Curuś może być w ciąży z Colinem Farrellem wywołała Wasze ogromne zainteresowanie. Nie ma się co dziwić - to chyba wiadomość roku. Wszyscy przecież podejrzewali, że romans zakończy się, kiedy znany z niestałości uczuć Farrell znudzi się piękną Polką. Oczywiście nadal może się tak zdarzyć, ale pojawienie się na świecie dziecka znacznie skomplikowałoby taką decyzję.

Nasza informatorka spotkała Alicję i Colina na lotnisku Heathrow w Londynie, na kilka godzin przed tym, jak wykonano zdjęcia, które narobiły tyle zamieszania. Wspomina, że Bachleda i Farrell wyglądali na bardzo szczęśliwych i zakochanych.

Na lotnisku spędzili kilka godzin w oczekiwaniu na samolot do Stanów - opisuje nasze źródło. Siedzieli przytuleni i wyglądali na bardzo szczęśliwych. Miło było porozmawiać z Alicją, gdyż nie często spotykam tam Polaków, szczególnie celebrytów. Wyglądała bardzo ładnie i dziewczęco w granatowej krótkiej sukience, która podkreślała brzuszek. Alicja na pewno jest w ciąży!

Pudelek gratuluje ;) Jednocześnie mamy nadzieję, że Alicja i Colin będą częściej bywać w Polsce. Szkoda by było, żeby taki apartament stał pusty.
Agencja FORUM

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Komentarze (1667)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1667
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 18.08.2009 02:48
No to jazda Teraz sie zacznie ;D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 02:49
no to mamy małą farelkę :)
jak to sie stało, że on bez gumek jechał?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 02:50
eleancko!
posczesciło sie jej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 02:54
hehe ale go na ciaze zlapala
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 02:55
no to fajnie :)
wpadli .. :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 02:55
to swietnie! :) przynajmniej jej dziecko zostanie na pamiatke po Collinie :-)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 18.08.2009 02:56
"pojawienie się na świecie dziecka znacznie skomplikowałoby taką decyzję." to raczej decyzje o rozstaniu przyspieszy, bo jak wiadomo po dziecku wszystko sie zmienia buuuuuu..na gorsze niestety...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 18.08.2009 02:59
o jaaaa ale fajnie:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:00
SUPER! gratuluje! bedzie ladny dzidzius!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:00
z takim facetem zachodzic w ciaze to najwieksza nieodpowiedzialnosc i glupota..choc nie wiem jakby przystojny byl to nie zrobilabym tego, bo wiadomo, ze za chwile znudzi mu sie matka polka i znajdzie sobie inna..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:05
Nareszcie ktos z naszych w wielkim swiece:) Gratulacje!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
lilka kossak 18.08.2009 03:05
On kiedys powiedzial w jakims wywiadze, ze chcialby miec mnostwo dziedzi z wieloma dziewczynami, z kazda z innego kraju. Oby poprzestal na Alicji.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:07
no to mamy małą farelkę :)
jak to sie stało, że on bez gumek jechał?
Hmmm... Bo chcial?? Jest dorosly i mial ochote miec dzecko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:07
Co jak co, ale bedzie niezlym bucem jezeli zostawilby Alicje. Znalezc lepsza partnerke od niej = mission impossible.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 18.08.2009 03:07
albo nowa odmiana świńskiej-hollywodzkiej grypy
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:08
żal mi smoka ;DD
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Adam sidorowicz 18.08.2009 03:09
O kutwa
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:10
cud miłość.... oby prawdziwej. Życzę im wiele szczęścia w życiu.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:12
rewelacyjnie!!

poleszeply jej sie :]
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:14
Niektore komentarze sa obrzydliwe,czyzby zazdrosc?
Zycze powodzenia i szczesliwego rozwiazania,pociechy z maluszka Alu........
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:16
On kiedys powiedzial w jakims wywiadze, ze chcialby miec mnostwo dziedzi z wieloma dziewczynami, z kazda z innego kraju. Oby poprzestal na Alicji.
właśnie :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:22
jasne!!!!
DOBRA JEST!!!!!!!! dac sobie zrobic dziecko ze znanym facetem to sposób na dalsze zycie bez robienia nic!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:25
gratulacjie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:27
hehe ale go na ciaze zlapala
Nie widziales/las jego preta !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:27
"pojawienie się na świecie dziecka znacznie skomplikowałoby taką decyzję." to raczej decyzje o rozstaniu przyspieszy, bo jak wiadomo po dziecku wszystko sie zmienia buuuuuu..na gorsze niestety...


dziecko jak juz zmienia wszystko na lepsze, gadasz glupoty jak potluczony/a z takim podejsciem nie zycze ci dzidziusia czlowieku! alicja, gratulacje jesli to prawda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Nawalona ropucha 18.08.2009 03:30
NO I BEDZIE MIALA PENSJE.se wykompinowala.serio bez zazdrosci pisze.wyglada jak tania dzifka i tak tez sie zachowuje.nie mogla poczekac jeszcze troche zanim odstawila tabsy?to jest zwykła prostytucja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:35
yyyy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:37
swędziało, swędziało i wyswędziało
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.08.2009 03:45
typowa Polka w Ameryce!! Graulujemy glupoty!
Odpowiedz