Wtorek 01.09.2009

"Nigdy nie miałam operacji plastycznej!"

Demi Moore

Agencja My Photo

Jeszcze nie tak dawno media powoływały się na informatorów, którzy twierdzili, że Demi Moore (obecnie już Kutcher) zainwestowała pół miliona dolarów w operacje plastyczne i zabiegi kosmetyczne. Ponoć zrobiła sobie nawet lifting kolan oraz łokci. Aktorka oczywiście wszystkiemu zaprzeczyła, pomimo tego, że po kilku miesiącach ukrywania się wyglądała zadziwiająco "świeżo".

W jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że nigdy nie poszła do chirurga plastycznego. Pozostaje nam jedynie zazdrościć genów 47-latce… albo umiejętności kłamania w żywe oczy.

Doniesienia o moich częstych spotkaniach ze skalpelem są fałszywe – wyznaje aktorka czytelniczkom Marie Claire. Nigdy nie miałam operacji plastycznej. Nie podoba mi się fakt, że niektórzy próbują zatrzymać proces starzenia. Tak nie powinna wyglądać walka z kompleksami. To nie zmarszczki są problemem, a nasza psychika.

Demi zaznacza jednak, że nie wyklucza, że w przyszłości zapłaci lekarzowi, by zaczął majstrować przy jej wyglądzie:

Dzień, w którym zacznę płakać przy każdym spojrzeniu w lustro, może być dniem, w którym stanę się mniej stanowcza wobec operacji plastycznych. Chcę jednak być piękną kobietą w swoim wieku, a nie staruszką desperacko próbującą wyglądać na 30-latkę.

Wierzycie, że kobieta, która ma o 16 lat młodszego męża, nie poszła pod skalpel?

Agencja My PhotoAgencja My PhotoAgencja My Photo

Komentarze (424)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:10
klamczucha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:11
to jej sprawa.. po co innym wtykać do tego nos ? niech robi co chce.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość7 01.09.2009 13:16
jak mozna tak klamac?47 lat prawie 0 zmarszczek,na szyi brak pomarszczen...to na pewno sprawa genow....taaaaa,jasner..BZDURA!!
ja mam 48 lat i nie mam jeszcze zmarszczek . to cos znaczy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:17
bzdura.... ona jest ulepiona z tej samej gliny co inni ludzie. Więc nie może sama z siebie wyglądać na 35 lat.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:18
Pfff... Ale z niej kłamczucha!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:19
Moja mamunia ma 48 i też ma taka figurę i prawie taka samą twarz...Po Prostu jak kobieta o siebie dba to może tak wyglądać, zwłaszcza przy młodszym ukochanym:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:24
skalpel może nie, ale botox na pewno :]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:24
a to dobre:):):) bo sama kiedys mowila ze miala mnostwo operacji plastycznych i narzekala ze bardzo malo fimow kreca z jej udzialem . I sama wyliczala ile ja kosztowaly te operacje typu podniesienie biustu posladkow kolan itd jest tego mnostwo ,wiec dlaczego klamie w zywe oczy!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:26
dlaczego wstydzi sie przyznac..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:34
bardzo ładna :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:35
ona ma zmieniona twarz, kiedys wstretna byla takie nic, gdyby nie jej slub z Willisem, nikt by jej nawet nie zauwazyl
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:53
oh , pewnie ze miala i to nie jedna , ale po co sie kryje z tym /? Przeciez wiekszosc ludzi ktorzy maja pieniadze zrobilaby tak samo.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:53
Jest po prostu śmieszna.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:54
Przedsionek też pewnie poszedł pod skalpel
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:56
W koncu to jest prywatnosc , i nikomu nic do tego ,a co byscie powiedzieli gdyby Wam tak ktos zagladal w prywatne zycie bez przerwy i w garnki ? czulibyscie sie szczesliwi ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:57
Moja mamunia ma 48 i też ma taka figurę i prawie taka samą twarz...Po Prostu jak kobieta o siebie dba to może tak wyglądać, zwłaszcza przy młodszym ukochanym:)
tak tylko mając 50 na karku nie wygląda się na 30
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:58
Można uwierzyć że dzięki genom ma mniej zmarszczek niż rówieśniczki, ale ona nie ma w ogóle zmarszczek, więc liftingi na pewno były.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:58
taak...zez sam tez cudownie zniknal...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 13:58
Jesli ona tak twierdzi to znaczy tylko jedno- demencja stracza sie zaczeła...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 14:06
MOże tylko bobtox :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 14:11
hah no dobra babka prawie 50 cio letnia i tak wygląda taaa jasne...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
vwestwood 01.09.2009 14:11
jasne jasne demi.... wszyscy ci wierza a ksiadzz proboszcz w szczególności...!!!!ŻAL(809
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 14:13
Michael też twierdził, że miał tylko operację nosa, a ona ma więcej plastiku w sobie niż lalka z sexschopu, zamknęła by wszystkim gęby, gdyby sie do tego przyznała
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 14:15
pompuje w nią młodą spermę to dlatego tak swiezo wygląda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 14:19
Bzdury wygadujesz pudel...
To, że ma 47 lat nie oznacza, że powinna być pomarszczona jak rodzynek. Moja mama ma 55 lat i ma ładną cerę bez zmarszczek a z jej renty 600 zł miesięcznie nie stać by jej było na operację.
Zdrowa dieta no i geny to jest tajemnica ładnego wyglądu...
w każdym wieku
Odpowiedz
0 0
zgłoś
``nka 01.09.2009 14:19
Tak - u dentysty też pewnie nigdy nie była....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 14:27
oddawaj Ashtonka ! :P ty stara ruro
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 14:27
jasne .......a świstak siedzi i zawija ......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 14:29
kłamie głupia sucz
Ona jest piękna a ty jesteś cham i prostak.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.09.2009 14:33
niektóre kobiety wygladaja lepiej gdy sa bardziej dojrzałe!