Środa 30.09.2009

Stalińska: "13-LATKI SAME PCHAJĄ SIĘ DO ŁÓŻKA!"

Dorota Stalińska Roman Polański Krzysztof Zanussi

Stalińska: KK/FORUM

To aż nieprawdopodobne. W TVN24 pojawiła się aktorka Dorota Stalińska i broniła już nie tylko Romana Polańskiego ale i Krzysztofa Zanussiego i jego słowa o "nastoletniej prostytutce". Tego aż się nie da skomentować. Niech o kondycji moralnej i psychicznej tej kobiety świadczy to, co powiedziała na wizji:

Po pierwsze to nie był gwałt, a stosunek z nieletnią za jej przyzwoleniem - tłumaczyła Stalińska. Powiedziała następnie, żeby ta pani "odszczekała" to, że była zgwałcona, a "dowody były zmanipulowane"...

Tak - użyła czasownika odzwierzęcego mówiąc z pogardą o 13-letniej ofierze gwałtu analnego! A to nie koniec:

Wiemy przecież, że dziewczynka 13-letnia może wyglądać jak 20-latka - tłumaczyła. Przekonywała też, że to nie dziewczynka została zgwałcona, ale biedny Polański został sprowokowany i uwiedziony!

Mam 20-letniego syna. On by powiedział, jak zachowują się 13-letnie dziewczynki i jakie uskuteczniają prowokacje i jak się pchają do łóżka nie 20-latkom, ale 40-latkom" - powiedziała Stalińska. 13-letnie dziewczynki same prowokują dorosłych mężczyzn. W Polsce się tak dzieje jak na całym świecie. Zanussi ma rację.

Gratulujemy syna. W niezłych kręgach się obraca.

Stalińska: KK/FORUM

Stalińska: Agencja FORUM

Stalińska: Agencja FORUM

Stalińska: Agencja My Photo

Komentarze (4957)

Oglądasz 4921-4950 z 4957
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.08.2010 20:13
niestety ale ma rację do nastolatek i nie trzeba się w złych kregach obracać żeby to zauważyć
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.08.2010 02:04
Co do sprawy Polanskiego mam tylko jedna kwestie , gdzie byli rodzice tej 13 -latki kiedy to sie dzialo bo jako matka 13 tka wiem doskonale gdzie i z kim przebywa moj syn , moze to oni powinni byli wyladowac na lawie oskarzonych i po czesci trudno nie zgodzic sie ze Stalinska ,a nawiasem mowiac to pieknego ma syna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.08.2010 02:08
penerowa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
hreben 06.08.2010 19:10
Każdy człowiek dojrzewa w innym tempie.Są 15-latki, które wyglądają jak 11-latki, są 12-latki, które można pomylić z nauczycielkami z ich szkół-przecież wszyscy im na to pozwalamy: wymalowane oczy i paznokcie, pofarbowane włosy. Ale jeżeli będą same pchały się do łóżka, TO JESZCZE NIE POWÓD, ŻEBY JE TAM WPUŚCIĆ. A że wiele z nich niesłusznie kogoś oskarża - wujków, sąsiadów, nauczycieli, a nawet własnych ojców - to cóż: TAKIE MOŻLIWOŚCI PRAWNE IM WSPÓŁCZESNY ŚWIAT CYWILIZOWANY STWORZYŁ. Bójmy się...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.08.2010 20:20
a kaśka co tam robi??? heheheheh ona nie wygląda na 13 :P:P:P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.08.2010 20:06
rosnie nastepny talent po mamusi ciekawe czy zdobylby slawe gdyby nie mama Ciekawepokim taki ladny,bo nie po mamie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.08.2010 11:50
fakt ze wiele mlodych dziewczyn zachowuje sie jak nie powiem kto
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.08.2010 12:16
i dobrze mowi ma fajnego syna to sam wie najlepiej jak laski sie łasza do niego dosłownie sama chodze na imprezy mam 26 i widze co te małolay wyprawiaja to szok male dziwki doslownie pchaja sie same na k.... a pozniej sie mowi gwałt a jak wsiada do auta do facceta tto nie wie po co a pozniej zdziwione!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.08.2010 19:03
ale ta Stalinska brzydka ma juz chyba 70 lat co
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2010 13:12
Piękna garelia moralnych ZER.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.09.2010 09:24
Całkowicie zgadzam się z p. Dorotą.Zastanawia mnie jedno gdzie są ich matki.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.12.2010 09:56
dobrze mówi 100% racji
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.12.2010 12:32
Kretynka. Ma ryj zachlanego żula
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.12.2010 17:45
nie rozumiem zgorszenia, przecież to prawda co mówi Stalińska.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
GinGer1502 25.12.2010 21:33
"jak kupisz mi spodnie, to zrobię ci loda"
Wszystko na ten temat.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.12.2010 22:04
Sory , ale nie wszystkie 13-latki takie są .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.12.2010 00:54
bardzo dobrze powiedziała, a ten idiota co pisał artykuł tez niech trochę sie rozjerzy jak wygląda rzeczywistośc!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gościnna 27.12.2010 04:44
Kiedy ona powiedziala czysta prawde! niektore 13 latki to zdziry, a akurat tamta - na pewno, bo za jej przyzwoleniem (a moze i checia) oddala sie staremu facetowi. A Ty, kokosimo, jestes nieprzyzwoicie stronniczy. Dziekuje. Do widzenia.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.01.2011 01:17
mietła
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.07.2011 16:44
Sama sie pchała
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 02.10.2011 21:05
a jak ta baba miała córkę i ją by tak zgwałcili to co buzia by się zamkneła i by nic nie mówiła tylko oskarżała
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.10.2012 14:40
ty kurwo pierdolona
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Ewa 10.10.2012 14:49
a czy nie taka jest prawda? teraz 16 latki maja wjazd na imprezownie... i moga balowac cała noc.. bez zadnych problemow i konsekwencji... a co z mlodszymi? siedza grzecznie w domu! no jasne....smieszne!..to jest wlasnie ten wiek dorastania..najgorszy - jezeli sie go nie kontroluje przez roodzicow. patrzcie ile starszych aktorów ma mlode dupy... to milosc? no nie oszukujmy sie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.10.2012 16:30
moi drodzy .. czasem na serio nie widać, że dziewczyna ma 13 lat ... ja mam 20 a wyglądam młodziej niż one , idzcie do gimnazjum i zobaczycie, idzcie do klubu ... 13, 14 latki ... przysluchajcie sie im rozmowa w autobusach jakie pozycje erotyczne lubia najbardziej ^^ co zdarzylo mi sie slyszec
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.10.2012 16:52
dlaczedo figura ma takie połamane palce?.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
xoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxox 10.10.2012 17:51
jem kupe , chcecie? :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.10.2012 18:53
JA PIERDOLE.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
red 10.10.2012 22:45
Nie no to już przegięcie..za dużo galerianek się pani naoglądała. Prowokacja prowokacją, bo sama nieraz widze jak młodziutkie dziewczynki paradują ubrane, ale nie podciągajmy pod wspólny mianownik wszystkich!! a szczególnie dzieci z tamtej "epoki" . pani chyba sama tak robiła jak miała 13 lat skoro tak na ten temat się wypowiada :)
Odpowiedz