Wtorek 13.10.2009

USTA DODY kiedyś i dzisiaj!

Doda Dorota Rabczewska operacje plastyczne

USTA DODY kiedyś i dzisiaj!Agencja FORUM/

Nie kończą się spekulację na temat tego, co ostatnio dzieje się z ustami Dody. Dostajemy od Was sporo maili na ten temat. Faktycznie - ta część ciała Doroty wygląda inaczej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Nasza czytelniczka zwróciła uwagę na to, jak bardzo zmieniły się wargi Rabczewskiej od czasu jej udziału w programie Bar w 2002 roku. Wtedy również powstał pierwszy teledysk zespołu Virgin, To Ty.

Porównajcie sobie usta Dody sprzed 7 lat i z ostatniego pokazu Paprocki&Brzozowski. W ogóle, cała jej metamorfoza jest całkiem zabawna - raczej nie zapowiadała się na gwiazdę… Obejrzyjcie klip do To Ty, jeszcze sprzed powiększenia piersi. Zresztą, do tego zabiegu też się nigdy oficjalnie nie przyznała

ZOBACZ:
http://w363.wrzuta.pl/film/05l13hyeJeH/


http://w363.wrzuta.pl/film/05l13hyeJeH/

USTA DODY kiedyś i dzisiaj!Agencja FORUMUSTA DODY kiedyś i dzisiaj!Agencja FORUMUSTA DODY kiedyś i dzisiaj!Agencja FORUMUSTA DODY kiedyś i dzisiaj!Agencja FORUMUSTA DODY kiedyś i dzisiaj!Agencja FORUMUSTA DODY kiedyś i dzisiaj!USTA DODY kiedyś i dzisiaj!Agencja FORUM

Komentarze (2514)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2514
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 13.10.2009 00:33
Boze no powiekszyla sobie i co z tego ? zabronione czy co, wiele kobiet to robi !!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:33
no ewidentnie widac ze sie poprawia u chirurga, ale i tak ja lubie, chociaz czasami przegina
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Candy_girl 13.10.2009 00:33
yy wszystko sie zmienilo .. ubior,make up, fryzura, cialo :D wszystko :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:36
jaka mlodziutka :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:36
taa , i co teraz , przciez nawet rysy twarzy zmienily jej sie i nos!!!!operacjie!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:38
No po coś sa te ulepszacze urody.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:40
lepiej wyglada teraz !!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:40
Doda wypiękniała, była dresiarą, a jest cudowna!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:41
no i co z tego?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:41
co to za zapaśnik obok niej??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:42
wszystko jej sie zmienilo. i to nei chodzi o schudniecie czy makijaz, kompletnie jej sie zmienily rysy. co ona bierze?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:42
Ludzie!!!Głosujemy na Dode zamiast czytać głupie ploty!!!!
Każdy głos sie liczy!!!!!!
Niech Doda zostanie Królową Europy i zdobedzie tytuł NAJLEPSZEGO EUROPEJSKIEGO ARTYSTY!!!!!!
Do dzieła ludzie!!!Głosujemy!!!!!!Nie śpimy!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:44
KAŻDY POLAK GŁOSUJE NA DODE!!!!!
POKAŻMY EUROPIE ŻE POLSCE TEŻ SĄ PERŁY!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:45
Ludzie!!!Głosujemy na Dode zamiast czytać głupie ploty!!!!
Każdy głos sie liczy!!!!!!
Niech Doda zostanie Królową Europy i zdobedzie tytuł NAJLEPSZEGO EUROPEJSKIEGO ARTYSTY!!!!!!
Do dzieła ludzie!!!Głosujemy!!!!!!Nie śpimy!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:45
WSZYSTKO SIĘ ZWIĘKSZYŁO TYLKO IQ ZMALAŁO
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:45
fanary pod slepiami se tez powycinala.......miala wielkie wory!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:45
kiedys byla mloda pasztetowa , teraz jest podstarzala kaszana z elementami gumowo-silikonowymi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:46
one sa takie opuchniete od ciagniecia lodow,ta geby tylko do tego sie nadaje.:)) doda zrob mi loda.:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:46
zestarzala sie:(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:46
Pudlu co z ciebie za polak zamiats zajmować sie jakimiś głupotami wezwij czytelników żeby głosowali na Doduś!!!!!!!!Zwyciestwo Dody to zwyciestwo całej Polski!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:47
Ludzie!!!Głosujemy na Dode zamiast czytać głupie ploty!!!!
Każdy głos sie liczy!!!!!!
Niech Doda zostanie Królową Europy i zdobedzie tytuł NAJLEPSZEGO EUROPEJSKIEGO ARTYSTY!!!!!!
Do dzieła ludzie!!!Głosujemy!!!!!!Nie śpimy!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:47
Ona jest brzytka
jezeli juz to brzydka -analfabeto! Atak na marginesie to jest calkiem sobie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:47
Ludzie!!!Głosujemy na Dode zamiast czytać głupie ploty!!!!
Każdy głos sie liczy!!!!!!
Niech Doda zostanie Królową Europy i zdobedzie tytuł NAJLEPSZEGO EUROPEJSKIEGO ARTYSTY!!!!!!
Do dzieła ludzie!!!Głosujemy!!!!!!Nie śpimy!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:47
ONA JEST CPUNKA PRZECEIZ OSTATNIO JUZ TO STRASZNIE WIDAC
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:47
Ludzie!!!Głosujemy na Dode zamiast czytać głupie ploty!!!!
Każdy głos sie liczy!!!!!!
Niech Doda zostanie Królową Europy i zdobedzie tytuł NAJLEPSZEGO EUROPEJSKIEGO ARTYSTY!!!!!!
Do dzieła ludzie!!!Głosujemy!!!!!!Nie śpimy!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:47
wygląda tam jak facet
no serioooooo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:48
jej IQ jest tak samo prawdziwe -jak jej biust-pusta lala ale własnie na tym zrobiła kase-wiec moze sobie poprawiac co chce-stac ja na to...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:48
Ludzie!!!Głosujemy na Dode zamiast czytać głupie ploty!!!!
Każdy głos sie liczy!!!!!!
Niech Doda zostanie Królową Europy i zdobedzie tytuł NAJLEPSZEGO EUROPEJSKIEGO ARTYSTY!!!!!!
Do dzieła ludzie!!!Głosujemy!!!!!!Nie śpimy!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:48
ma szczene jak facet haha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2009 00:48
ta kobieta ma kompleksy. Nie akceptuje swojego wygladu. Przykre...Proponuje wizyte u dobrego psychoterapeuty.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2514